Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

 • Ośrodek uzależnień »

  Niepowtarzalna okazja - obniżka cen dla pacjentów. Efektywny ośrodek terapii alkoholizmu w województwie małopolskim - terapia uzależnień. Poszukujesz pomocy dla samego siebie ewentualnie dla swoich przyjaciół, członków rodziny? Oferujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, innymi słowy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoksykacja organizmu. Posiadamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci przynieść ulgę w takim razie wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w informacjami oraz skontaktuj się. Pomożemy Tobie przezwyciężyć nałogowy problem,, staniesz się po raz kolejny szczęśliwym człowiekiem spoglądającym z optymizmem na następny dzień. Zadzwoń i odwiedź nas.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zachować trzeźwość - blog o leczeniu alkoholizmu »

  Unikalne miejsce w sieci, które zostało przygotowane z troską o osobach mających słabość do alkoholu. Portal ma na celu zapoznanie się chorego z istniejącymi na rynku medycznym lekami leczenia alkoholizmu. Dokładnie omówiono działanie organizmu pacjenta na leczenie. Portal wyróżnia się wysokim poziomem profesjonalizmu w przedstawianych informacjach oraz wskazówkach.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • NGM Wrocław - terapie i leczenie alkoholizmu »

  Przychodnia NGM Wrocław to najlepszy specjalista w temacie leczenia nałogu alkoholowego w rejonie miasta Wrocław i okolic. Przychodnia wykonuje kuracje na najwyższym poziomie z dbałością o zdrowie pacjenta. NGM Wrocław to przychodnia, która posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę lekarską, która wykonuje odtrucie alkoholowe oraz zabieg wszczepienia wszywki. Te dwie kuracje odznaczają się znaczną skutecznością i pozwalają na znaczne rezultaty. Klinika NGM Wrocław to najlepszy krok w leczeniu alkoholizmu.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne i skuteczne leczenie alkoholizmu - Wrocław »

  Wyspecjalizowana klinika leczenia alkoholizmu we Wrocławiu świadczy usługi o najwyższym poziomie. NGM Wrocław to klinika o bogatym doświadczeniu. Wybrało nas wielu chorych, którzy skutecznie pokonali uzależnienie od alkoholu i pozostają w trzeźwości. Skuteczność naszych terapii opiera się o indywidualne podejście pełne szacunku i zrozumienia. NGM Wrocław zlokalizowane jest w dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia. Terapie leczenia alkoholizmu możemy wykonać także dla wygody pacjenta pod wskazanym w granicach Wrocławia i okolic. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoją wizytę w oddziale NGM we Wrocławiu.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapie i leczenie alkoholizmu - Katowice »

  Wyspecjalizowana klinika leczenia uzależnień w Krakowie oferuje najwyższy poziom usług medycznej. Nasza klinika NGM Kraków to klinika o bogatym doświadczeniu. Zaufało nam wielu chorych, którzy skutecznie rzucili uzależnienie od alkoholu i powrócili do abstynencji. NGM Kraków zlokalizowane jest w dobrej lokalizacji w centrum Krakowa. Kuracje leczenia alkoholizmu świadczymy także po uzgodnieniu z chorym pod podanym adresem w obrębie Krakowa i okolic. Zadzwoń i zarezerwuj wizytę.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-papierosy »

  Na polskim rynku są dziesiątki sklepów z e-papierosami. Ilość sklepów oferująca e-papierosy powiększa się również każdego dnia. Osoby zainteresowane zakupem e papierosa mają naprawdę niełatwy wybór. E-papierosy forum powstało aby pomóc takim ludziom. Na e-papierosy forum opisujemy testy wielu dostępnych modeli e papierosów np. Ego kamikaze, clearomizer, ego-t i wiele innych. Wyszukasz także u nas opinie odnośnie e-liqidów do e papierosa. Jaką moc dobrać oraz gdzie nabyć e-liquid oraz e-papierosy zapytasz naszych doświadczonych e-palaczy. Ciepło zapraszam na e-papieros forum.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia Warszawa »

  Coraz więcej rodzin zaznaje istotnych problemów. Źródłem ich często jest praca, czasem przeszłość a nieraz jakieś inne wydarzenia. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź można wyszukać na naszej stronie, gdzie opisujemy między innymi walory psychoterapii rodzinnej. Nadto na serwisie znajduje się wiele innych informacji z dziedziny psychologii. Prócz zagadnień połączonych bezpośrednio z rodzinami, zamieszczamy też materiały przydatne w pracy zawodowej. Po szczegóły odsyłamy na serwis psycholog-waszawa.info.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Hipnoterapia kliniczna - terapia, która z powodzeniem może leczyć dolegliwości psychosomatyczne, depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia łaknienia, otyłość, trudności o podłożu emocjonalnym, wszelkiego typu uzależnienia (palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, hazard, narkotyki, objadanie się). Zapraszamy na spotkanie do Gliwic oraz Krakowa. Więcej informacji w serwisie Moc Hipnozy.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba alkoholowa - leczenie alkoholizmu w Łodzi »

  Gwarancja najlepszej opieki zdrowotnej a także najwyższa jakość usług medycznych w zakresie leczenia alkoholizmu. Zadzwoń i zarejestruj wizytę w NGM Łódź. Placówka NGM Łódź to miejsce w którym uzyskasz wyjątkową opiekę medyczną. NGM Łódź dba o swoich pacjentów.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bank wiedzy - leczenie alkoholizmu i uzależnień »

  Uzależnienia.edu to strona, która dotyczy różnych sposobów leczenia nałogu alkoholowego. Uzależnienie od alkoholu to poważny temat rozmów i bardzo rzadko jest on podejmowany. Społeczeństwo wciąż wyklucza osoby uzależnione, co prowadzi to do tego, że mnóstwo chorych nie jest poinformowanych gdzie udać się i poprosić o pomoc. Witryna dostarcza informacji i porad o uzależnieniu alkoholowym tzw. alkoholizmie. i walce z nałogiem alkoholowym.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszczepienie wszywki z esperalu - Katowice »

  Przychodnia Leczenia Alkoholizmu w Katowicach oferuje swoje profesjonalne terapie leczenia z wykorzystaniem disulfiram w esperalu. Zaufało nam wielu pacjentów z Katowic i województwa śląskiego. Siłą naszej przychodni Katowice jest ogromne doświadczenie i wiedza z niego płynąca. O pacjentów troszczy się wyspecjalizowany personel medyczny, który wszystkich pacjentów traktuje z szacunkiem i ciepłem. Nasza klinika w Katowicach oferuje najwyższy standard leczenia w Katowicach. Nasze terapie opierają się wyłącznie na profesjonalnym i oryginalnym esperalu na bazie disulfiram.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Strona internetowa zawiera informacje dotyczące tematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką tworzą anonimowi alkoholicy, o metodach odtruwania oraz o tym, gdzie poszukiwać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając zawartość witryny można się także dowiedzieć, jakie są symptomy alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z trucizny. Alkoholizm to rosnący problem naszego społeczeństwa. Wskazane jest posiadać informacje na temat tej choroby, by w razie konieczności ulżyć sobie tudzież innej osobie potrzebującej wsparcia, w trudnych dla niej chwilach.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM »

  Ośrodek Leczenia Uzależnień to wyjątkowe miejsce w którym otrzymasz informację o nałogu alkoholowym i środkach leczenia choroby alkoholowej. Profesjonalna załoga personelu medycznego oferuje usługi medyczne pomagające przezwyciężyć nałóg alkoholowe. Wśród usług oferowanych przez placówkę NGM można wymienić alkoholoodtrucie a także wszczepienie esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Wszystkie usługi wybierane są do sytuacji zdrowia pacjenta. Przywrócenie zdrowia pacjenta ma największą wartość. Usługi przeprowadzamy w specjalistycznym miejscu w naszej przychodni NGM lub na specjalne życzenie pacjenta w czasie wizyty domowej pod ustalonym adresem.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wygrać z alkoholem. »

  Blog prezentuje porady dotyczące alkoholizmu. Założeniem witryny jest dodanie otuchy chorym oraz ich najbliższym w wyjściu z tego ciężkiego momentu. Na blogu ukazane są rzeczywiste historie osób uzależnionych. Ich świadectwa mają zachęcać do przeciwstawienia się nałogowi. Twórca witryny chętnie czeka na wiadomości czytelników i jest skory przyjąć wymianę zdań.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu w Katowicach »

  Ogólnopolska klinika leczenia uzależnień w Katowicach świadczy najwyższy standard usług medycznej. Nasza przychodnia NGM Katowice to przychodnia o bogatym doświadczeniu. Obdarzyło nas zaufaniem wiele osób uzależnionych, którzy skutecznie pokonali uzależnienie od alkoholu i pozostają w abstynencji. NGM Katowice zlokalizowane jest w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic. Terapie leczenia alkoholizmu świadczymy także po uzgodnieniu z chorym pod podanym adresem w obrębie Katowic i okolic. wizytę. Przychodnia NGM Katowice to miejsce w którym uzyskasz wyjątkową opiekę zdrowotną. NGM Katowice dba o to, by sposoby leczenia choroby alkoholowej było jak najlepiej ułożone dla poszczególnego p[pacjenta. NGM Katowice to pewność najlepszego leczenia alkoholizmu.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • kompendium wiedzy o Detoksie - odtruciu alkoholowym »

  Edukacja Detoks to witryna poruszająca terminy w obrębie detoksykacji z szkodliwych metabolitów. Sposobem na wyciszenie symptomów zespołu odstawienia jest odtrucie alkoholowe.Na naszym portalu odszukasz materiały i porady o wpływie właśnie tej formy leczenia. Tego rodzaju kuracja jest niezwykle wydajna w zwalczaniu przewlekłych ciągów alkoholowych. Daje ona nadzieję na powrót do stanu trzeźwości bez cierpienia i stresu. Naszym celem jest pokazać Ci na co wpływa detox.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz psychiatra Bydgoszcz »

  Potrzebny Wam sprawdzony i dobry Lekarz psychiatra Bydgoszcz to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową i zapoznajcie się z ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy. Przekonaj się sam, że doświadczony i ceniony psychiatra Bydgoszcz nie musi wcale drogo kosztować. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym i spora grupą zadowolonych klientów. Najlepszy psychiatra dziecięcy Bydgoszcz i pewność niskich cen tylko u Nas. Zadzwoń do Nas jeszcze dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

Uzależnienia - nowa strona:

Adres: