Uroda Podkategoria: Uroda

« poprzednia strona · 5
 • kosmetyki gabinetowe, pasta cukrowa naturalna, depilacja naturalna, depilacja cukrowa, »

  ELLA  to marka tworzona przez kobiety - pasjonatki naturalnej kosmetyki i pielęgnacji ciała.ELLA Depilacja Cukrowa - to jedyna depilacja naturalna znana od tysięcy lat!Świetna i jedyna naturalna alternatywa do wosku - bardzo popularnego i nielubianego przez klientki zabiegów większości gabinetów kosmetycznych. Depilacja cukrowa nie podrażnia i nie uczula! I jest naprawdę mniej bolesna!Nadaje się do depilacji całego ciała i do każdego rodzaju włosa (wręcz tych grubych i  najmocniejszych)Nasze  6 letnie doświadczenie w depilacji cukrowej bazuje na poszukiwaniu idelanych past cukrowych. Początkowo jako przedstawiciele różnych marek, dziś po latach poszukiwań idealnych past cukrowych  jako Producent kosmetyków Profesjonlanych ELLA Depilacja Cukrowa.
  Pasta Cukrowa w aplikatorze Roll on to połączenia tradycji depilacji orientalnej i nowoczesnych rozwiązań.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laserowa Korekta Wzroku »

  Kaliski Medium Okulistyczny powstał w 1999 roku. Położony jest w centrum Kalisza. Zajmujemy się zachowawczym i zabiegowym leczeniem schorzeń oczu. Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą aż do diagnostyki: jaskry – GDX, obwód komputerowy HFII, tonometr bezkontaktow, schorzeń przedniego odcinka oka – topograf rogówki, pachymetr, mikroskop spekularny, schorzeń siatkówki – HD-OCT, cyfrowa funduskamera, USG, zeza – synoptofory, itp Wykonujemy zabiegi laserowe w cukrzycy, jaskrze, zaćmie wtórnej najnowszymi laserami firmy Zeiss: Visulas 532s, Visulas Yag III. Nasze sale operacyjne wyposażone są w najnowocześniejszy ekwipunek operacyjny: niemieckiej firmy Zeiss (mikroskopy, lasery, IOL-Master) - amerykańskiej firmy Alcon (fakoemulsyfikatory INFINITY, LEGACY 20000, witrektom ACCURUS)Leczymy operacyjnie schorzenia nie inaczej przedniego (zaćma, glaukoma, zez itp.) jak i tylnego odcinka oka (zwyrodnienie plamki - AMD, witrektomia).Wykonujemy laserową korekcję wad wzroku najszybszym na świecie laserem excimerowym EYE-Q firmy WaveLight.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Kazimierza Wielka »

  W naszej klinice dentystycznej w Kazimierzy Wielkiej świadczymy Państwu kompleksowe usługi dentystyczne predestynowane tak dla pełnoletnich, jak i dla tych najmniejszych pacjentów. W skład naszych usług wchodzą: profilaktyka, stomatologia zachowawcza oraz dziecięca plus estetyczna i leczenie kanałowe. Pomożemy również w kwestiach chorób dziąseł i przyzębia, chirurgii, protetyki oraz implantów. Tak więc wszystko, czemu można sprostać w kwestiach Waszego uzębienia znajdziecie właśnie u nas, a profesjonalna załoga zadba także o stosowny komfort psychiczny podczas zabiegów.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • inxwriuufc1pexx1roiepxx »

  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

  Data dodania: 01 01 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uroda

Uroda - nowa strona:

Adres: