Stomatolog Podkategoria: Stomatolog

« poprzednia strona · 2
 • Dentysta Kraków Kurdwanów »

  Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb to dwie placówki w Krakowie - jedna umiejscowiona jest w ścisłym centrum na ulicy tatarskiej 5 (niedaleko D.H. Jubilat) natomiast drugi na zacisznym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów na ulicy Tuchowskiej 6B/3. Nasz gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb oferuje takie zabiegi jak chirurgia stomatologicza, ortodoncja lub leczenie zębów. Zdrowy Ząb wykonuje również piaskowanie a ponad to wybielaniem zębów! Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla klientów z po za Kraju uruchomoliśmy usługę "Dental Travel" która pozwoli wyleczyć zęby podczas pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • dentysta poznań »

  Jako specjalistyczne centrum zajmujące się poradami i usługami z zakresu stomatologii wykonamy dla naszych Klientów przede wszystkim: założenie implantu, aparatu ortodontycznego, wybielanie zębów, usuwanie przebarwień, leczenie próchnicy oraz wiele innych. Zapewniamy, że dokonamy cudów jeśli chodzi o Państwa uzębienie.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unity stomatologiczne, lupy chirurgiczne - Dornwell »

  Firma Dornwell zapewnia artykuły i sprzęt stomatologiczny najwyższej jakości. Dowodem tego są pierwsze miejsca w notowaniach tych produktów w zestawieniach konsumenckich np. amerykańskie CRA. Chcemy zaproponować całościowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych w tym lupy zabiegowe, autoklawy stomatologiczne, lampy polimeryzacyjne, unity stomatologiczne, implanty, kamery wewnątrzustne i wiele więcej. Dostarczane przez nas produkty są do kupenia w sklepach stomatologicznych na terenie całej Polski. Przygotowujemy sympozja praktyczne w całym kraju, prowadzone przez cenionych w branży wykładowców lokalnych i zagranicznych. Naszą misją jest szukanie oraz wprowadzanie na rynek nowoczesnych, rzadkich, zaawansowanych technologicznie materiałów wysokiej jakości.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog józefosław- najlepsze gabinety »

  Niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, może się okazać, że będzie nam potrzebny dobry dentysta-stomatolog józefosław. Dobry, czyli nie tylko taki, który ma doświadczenie w swojej pracy, ale jednocześnie także odpowiednie podejście do pacjentów.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kiełczów »

  Smile Project to nowe miejsce oferujące szeroki wachlarz usług zarówno z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii i protetyki jak również medycyny estetycznej. Nasze gabinety mieszczą się na wrocławskim Kiełczowie, a ansi specjaliści cały czas doskonalą i podnoszą swoje kwalifikacje.
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, na stronie internetowej oraz do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatolog

Stomatolog - nowa strona:

Adres: