Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

 • Podnośniki dla niepełnosprawnych »

  Zapraszamy Państwa na portal internetowy podnosnikidlaniepelnosprawnych.pl, który prowadzi firma zajmująca się dystrybucją przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, w tym wysokiej jakości podnośników transportowo – kąpielowych. Nasze urządzenia są stabilne, bezpieczne, odciążają kręgosłup zarówno opiekuna jak i chorego. Sterowane są pilotem, więc są bardzo proste w użyciu. Pomagają w podnoszeniu osób niepełnosprawnych z każdej pozycji, zarówno leżącej, jak i siedzącej. Możliwa refundacja kosztów zakupu.Zapraszamy Państwa na portal internetowy podnosnikidlaniepelnosprawnych.pl, który prowadzi firma zajmująca się dystrybucją przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, w tym wysokiej jakości podnośników transportowo – kąpielowych. Nasze urządzenia są stabilne, bezpieczne, odciążają kręgosłup zarówno opiekuna jak i chorego. Sterowane są pilotem, więc są bardzo proste w użyciu. Pomagają w podnoszeniu osób niepełnosprawnych z każdej pozycji, zarówno leżącej, jak i siedzącej. Możliwa refundacja kosztów zakupu.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rowery trójkołowe »

  Rowery-rehabilitacyjne.com.pl to adres internetowy firmy, która nie tylko prowadzi sprzedaż rowerów rehabilitacyjnych każdego rodzaju, ale też pomaga uzyskać refundację z NFZ na każdy przedmiot ortopedyczny i środek pomocniczy. Oferujemy rowery treningowe, stacjonarne, a także rowery trójkołowe zapewniające bezpieczną oraz przyjemną jazdę. Oprócz tego prowadzimy też sprzedaż wózków elektrycznych oraz podnośników. Nasze urządzenia przeznaczone są dla osób chorych na różne schorzenia układu ruchu

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Dysleksja i zaburzony rozwój mowy to problem, Tomatis Poznań prowadzi trening słuchowy metoda Tomatisa. Skuteczna walka z: dysleksja i zaburzonym rozwojem mowy. Trening uwagi słuchowej czyli stymulacja audio-psycho-lingwistyczna pomaga na zespół Aspergera, leczenie dysleksji, zespół downa, jąkanie, problemy szkolne i kłopoty w uczeniu or

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do rehabilitacji »

  Bez liku spółek medycznych zajmuje się dystrybuowaniem sprzętu rehabilitacyjnego. Zaopatrują przychodnie, kliniki, centra odnowy, a nawet konsumentów indywidualnych. Godziwe podejście i fachowość sprawia, że sprzęt rehabilitacyjny jest coraz to ulepszony, wielofunkcyjny, a urządzenia cyklicznie zawierają specjalne systemy, dopasowujące się do kontuzjowanego miejsca. Jeśli jesteśmy niefunkcjonalni ruchowo możemy zdobyć tego rodzaju sprzęt również na użytek domowy, ażeby na co dzień służył on powrotowi do zdrowia. W takim celu powinno się odwiedzić sklep medyczny i pamiętać, że część sprzętów może być refundowana bądź dostępna całkiem za darmo.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Nasza firma to dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do masażu.Jesteśmy firmą budującą sprzęt rehabilitacyjny o nowoczesnych standardach jakości wykonania. W ciągu zaledwie kilku lat nasza firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rehabilitacyjnej.W naszym katalogu produktów znajdują się stoły do masażu, leżanki lekarskie, kozetki do masażu, wyposażenie szpitali. Wysoka jakość naszych produktów zaskarbia sobie uznanie wsród setek nowych i zadowolonych klientów, których zdobywamy każdego roku. Nasze produkty sprzedawane są w Polsce jak i innych krajach europeiskich jak Włochy, Słowacja i Rumunia. Nasi technicy przez lata praktyki zdobyli niezbędne umiejętności do wykonywania sprzętu najwyższej jakości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z pełną ofertą. W razie nasuwających się pytań prosimy o kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Nasz wielojęzyczny personel pomoże Państwu w wyboże produktu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Sprzęt rehabilitacyjny staje się coraz bardziej nowoczesny i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teraz nie tylko wózki inwalidzkie mają znaczenie, ale także podnośniki rehabilitacyjne czy też pionizatory lub rowery trójkołowe. Takie właśnie nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oferuje Państwu, firma ort-care. Tutaj mogą Państwo liczyć zarówno na pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu jak i na wszystkie informacje, związane z uzyskaniem dofinansowania na zakup takiego sprzętu z NFZ i PCPR. Aby ułatwić Państwu zakup pracownicy bez problemu dojadą do Państwa w celu załatwienia niezbędnych formalności. Wypożyczalnia: łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie Warszawa.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia maunalna »

  Jeżeli poszukujesz solidnego masażysty lub rehabilitanta, to Kinesis jest punktem dla Ciebie! Każdego zainteresowanego zapraszam do zaznajomienia się z naszymi propozycjami masaży, nie tylko rozluźniających, ale również leczniczych oraz rehabilitacyjnych. Nasi profesjonalni pracownicy gwarantują Państwu kompletne zadowolenie z usług naszej firmy. Jeżeli do tej pory nie jesteś całkowicie pewien - zapraszamy do na nasze masaże - ręczymy, że po pierwszym razie będą Państwo absolutnie pewni.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z pełną ofertą. W razie nasuwających się pytań prosimy o kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa zapytania.
  Nasi technicy przez lata praktyki zdobyli niezbędne umiejętności do wykonywania sprzętu najwyższej jakości.
  W ciągu zaledwie paru lat nasza marka stała się jedną z nachętniej rozpoznawalnych marek w branży rehabilitacyjnej.
  Jesteśmy firmą wykonującą sprzęt rehabilitacyjny o europejskich standardach jakości wykonania.
  W naszym katalogu produktów znajdują się stoły do masażu, leżanki lekarskie, olejki do masażu, wyposażenie gabinetów.
  Nasza firma to dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do masażu.
  Wysoka jakość naszych towarów zaskarbia sobie uznanie wsród wielu nowych i zadowolonych klientów, których zdobywamy każdego roku.
  Nasz wielojęzyczny personel pomoże Państwu w wyboże produktu dostosowanego do Państwa potrzeb.
  Nasze sprzęty sprzedawane są w Polsce jak i innych krajach europeiskich jak Włochy, Słowacja i Rumunia.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy rehabilitacyjne »

  Wczasy rehabilitacyjne proponowane przez oddział zamiejscowy Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przygotowane zostały w sposób poprawiający ogólną sprawność ruchową ciała, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Proponowane przez nasz ośrodek turnusy rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji medycznej pozwala nam cieszyć się pełną satysfakcją naszych pacjentów z odbytych wczasów rehabilitacyjnych. Nasz ośrodek współpracuje z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu wczasy rehabilitacyjne organizowane przez nasz ośrodek podlegają refundacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Tylko taki sprzęt rehabilitacyjny, który produkowany jest zgodnie z wymaganiami i spełnia wszystkie normy, jest w stanie pomóc. Dlatego też lozka-rehabilitacyjne.pl oferuje Państwu możliwość zakupu, jak i wypożyczenia, najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego. Tylko taki sprzęt jest w stanie umożliwić prawidłową opiekę nad osoba leżącą oraz znacznie zmniejszyć wysiłek, niezbędny do codziennych zabiegów. Polecamy nie tylko elektryczne łóżka rehabilitacyjne ale również elektryczne wózki oraz podnośniki. Dodatkowo zamieszczone na tej stronie informacje pozwolą na zapoznanie się i ubieganie o dofinansowanie do zakupu takiego sprzętu.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ból kręgosłupa »

  Zapraszamy na nasze forum poświęcone o dolegliwościach kręgosłupa. Dowiesz się tutaj od naszych forowiczów jakie są przyczyny bólu pleców, jak zwalczyć ból kręgosłupa, jak poradzić sobie z wypadniętym dyskiem czy z tzw. lumbago (czyli z bólem na odcinku lędźwiowo-krzyżowym-korzonkami). Zamieszczone są tutaj również informacje odnośnie ośrodków rehabilitacyjnych, produktów stosowanych w leczeniu i rehabilitacji, a także opinie i sugestie dotyczące specjalistów d/s rehabilitacji kręgosłupa z całej Polski.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyrządy do nauki chodzenia »

  Główną ideą firmy założonej w 1996 roku była zainteresowanie niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym zaś dzieciom z porażeniem mózgowym zaś ze schorzeniami ruchu, które za sprawą rehabilitację mają szanse uzyskać pełną sprawność fizyczną. Interes produkuje pełną gamę sprzętu w celu przychówek zaś dorosłych do kinezyterapii. Interes zarządzana za sprawą rodzinę Pasławskich oferuje wysokiej jakości sprzęt do rehabilitacji w asortymencie rzędu stu wyrobów. Poza artykułami seryjnymi interes wykonuje np. w celu odbiorców indywidualnych nie posiadających stosownie dużego pomieszczenia na sprzęt lub których nie wystawać na zakup całego urządzenia, poszczególne jego części. Tworząc w ten sposób np. "mini UGUL" wyposażony w zmęczony do minimum zestaw linek zaś podwieszek umożliwiając klientowi w skąpych warunkach mieszkania rehabilitację konkretnych schorzeń. TECH-MED s.j. udziela znacznych rabatów, biorąc poniżej uwagę potencjał finansowe każdego kupującego. Służy im radą zaś pomocą. Zapewnia szybką realizację zamówień, serwis gwarancyjny zaś pogwarancyjny, konkurencyjne ceny, dostawę zaś zestaw tuż przy klienta.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortezy »

  W wielu przypadkach to środki zaopatrzenia ortopedycznego umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie oraz wspomagają farmakologiczne leczenie. Nie tylko stabilizatory czy też ortezy są coraz częściej wykorzystywane. Także łuski mają coraz szersze zastosowanie nie tylko w procesach leczenia ale także w rehabilitacji. Używane są one wszędzie tam, gdzie konieczna jest długotrwała immobilizacja stawów. Wykorzystuje je się zarówno w najróżniejszych zapaleniach, jak i artrozach, stanach popu arowych oraz leczeniach pooperacyjnych. To nie tylko doskonałe zastąpienie opatrunku gipsowego ale także ułatwiony dostęp do ran i zmian skórnych.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • opieka nad osobami starszymi »

  W House Domowa Opieka wychodzimy na przeciw potrzeb osób starszych wymagających częściowej, bądź stałej opieki. Nasz wysoce wykwalifikowany personel przygotowany jest do pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi, wymagającymi stałej opieki rehabilitacyjnej, pielęgniarskiej oraz lekarskiej. Udzielamy wsparcia przy projektowaniu zmian w domu w celu zapewnienia komfortu osobom starszym i chorym. Świadczymy również szereg usług codziennej potrzeby, takich jak m.in. dostawa posiłków według zaleceń lekarskich, całodobowe monitorowanie EKG w domu podopiecznego, porady psychologiczne. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep rehabilitacyjny »

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń medycznych oraz rehabilitacyjnych do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.

  Posiadamy potężną ofertę urządzeń rehabilitacyjnych pomocnych przy wielu schorzeniach.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • turnusy rehabilitacyjne »

  Neuro-reha - turnusy rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Turnusy rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne turnusy rehabilitacyjne . Zapraszamy

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę kompleksowej, nowoczesnej fizjoterapii. Zajmujemy się głównie terapią manualną, ponieważ jest ona jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia schorzeń i nieprawidłowości w obrębie narządu ruchu. Stosujemy także wiele metod fizjoterapeutycznych, które dają szerokie spektrum możliwości terapeutycznych. Wykonujemy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

  W trakcie nauki autoterapii uczymy indywidualnych ćwiczeń utrwalających efekty zabiegu, realizowania samodzielnej terapii w przypadku wystąpienia dolegliwości oraz profilaktyki.

  Najistotniejsze dla nas jest zdrowie i funkcjonowanie naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój osobistych umiejętności. Bierzemy udział w rozmaitych kursach specjalistycznych, sympozjach, wykładach by móc zaradzić nawet tym najbardziej wymagającym przypadkom.

  W terapii z pacjentami korzystamy z metod:
  - PNF
  - Cyriax
  - McKenzie
  - NDT Bobath
  - Mulligan
  - Medical Taping
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceragem »

  Filozofią założycieli przedsiębiorstwa weLLgra Polska jest zaoferowanie Państwu nowoczesnych produktów łączących zachodnie technologie z standardowymi azjatyckimi sposobami leczenia. A myśl kluczową naszej działalności oddaje następujące motto "Dzielmy się zdrowiem". W naszym logo nieprzypadkowo odnalazł się motyl oznacza on metamorfozę (odmianę podejścia do kwestii dot. zdrowia i sposobów leczenia). W naszej ofercie odnajdą Państwo całą gamę artykułów zdrowotnych (łóżka masujące, maty masujące, maty nefrytowe i germanitowe, jonizatory wody, terapeutyczne projektory nefrytowe, kardio-naczyniowo narzędzia rehabilitacyjne), które wzajemnie się uzupełniają. Na skutek tak skonstruowanej propozycji będą mogli Państwo zdobywać rabaty przy następnych zakupach.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: