Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

 • Informator medyczny Toruń »

  MedInf - katalog medyczny to szybkie źródło wiedzy na temat gabinetów lekarskich, klinik, szpitali czy aptekarzy. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje skorzystać z firm medycznych może łatwo i za darmo odszukać odpowiednią placówkę w Twojej miejscowości. Zapraszamy także lekarzy, klinki, apteki oraz firmy farmaceutyczne do tworzenia bezpłatnych ofert swojej działalności. Nasz portal to skuteczna droga wśród przyszłych pacjentów.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, e-Psychoterapia.info »

  Dotychczas za sprawdzoną formę psychoterapii uznawało się psychoterapię osobistą,
  opartą na bezpośrednim spotkaniu terapeuty i pacjenta. Dziś zaś coraz częściej ceni się psychoterapię grupową. Poza relacją z psychoterapeutą istotną funkcję odgrywa tu
  wsparcie innych członków rodziny, łącząca ich więź, jak również wnikliwa obserwacja. Za szczególne odmiany psychoterapii grupowej uznaje się także małżeńskie czy rodzinne terapie w grupach. Strona dostarcza nam sprawdzonych i praktycznych wiadomości na temat historii oraz klasyfikacji istniejących odmian psychoterapii, a także nowinek oraz wskazówek.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Jeśli - szukasz wsparcia psychologicznego, np. z powodu depresji, uzależnienia, choroby fizycznej, straty osoby bliskiej zapraszamy na spotkanie z terapeutą w Ośrodku Psychoterapeutyczno - Szkoleniowym Poza Centrum. Zajmujemy się psychoterapią i warsztatami rozwojowymi. Nasi terapeuci pracują w oparciu o metodę opracowaną przez doktora Arnolda Mindella nazywaną psychologią procesu bądź pracą z procesem.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek uzależnień »

  Niepowtarzalna okazja - obniżka cen dla pacjentów. Efektywny ośrodek terapii alkoholizmu w województwie małopolskim - terapia uzależnień. Poszukujesz pomocy dla samego siebie ewentualnie dla swoich przyjaciół, członków rodziny? Oferujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, innymi słowy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoksykacja organizmu. Posiadamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci przynieść ulgę w takim razie wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w informacjami oraz skontaktuj się. Pomożemy Tobie przezwyciężyć nałogowy problem,, staniesz się po raz kolejny szczęśliwym człowiekiem spoglądającym z optymizmem na następny dzień. Zadzwoń i odwiedź nas.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Działamy w branży medycznej jako prywatna placówka psychologiczna oraz psychoterapeutyczna i oferujemy profesjonalną pomoc osobom potrzebującym pomocy specjalisty w tej dziedzinie. Pragniemy wesprzeć zarówno tych szukających rozwiązania swoim problemów, jak i osoby pragnące dążyć do uzyskania większej satysfakcji ze swojej egzystencji. Indywidualna psychoterapia jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapeutycznego ZMIANA.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa, psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychologiczny Warszawa, Mokotów. Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliwi. Sami nie wiemy dlaczego.
  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia Warszawa »

  Coraz więcej rodzin zaznaje istotnych problemów. Źródłem ich często jest praca, czasem przeszłość a nieraz jakieś inne wydarzenia. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź można wyszukać na naszej stronie, gdzie opisujemy między innymi walory psychoterapii rodzinnej. Nadto na serwisie znajduje się wiele innych informacji z dziedziny psychologii. Prócz zagadnień połączonych bezpośrednio z rodzinami, zamieszczamy też materiały przydatne w pracy zawodowej. Po szczegóły odsyłamy na serwis psycholog-waszawa.info.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog - Terapia par »

  Masz problem z własną płciowością. Potrzebujesz terapii seksuologicznej. Nasza poradnia jest przyjazna pacjentowi. Powinieneś wiedzieć, że specjalizujemy się zarówno w terapii indywidualnej jak i terapii par. Mamy wiele certyfikatów świadczących o naszym zaangażowaniu zawodowym. Każda terapia traktowana jest jako sprawa indywidualna starając się udzielić profesjonalnej pomocy naszym pacjentom. Terapia odbywa się w wygodnej lokalizacji w centrum stolicy. Wszystkie bliższe informacje mogą państwo wyszukać na naszej witrynie internetowej na którą zapraszamy. Nie obawiaj się terapii, takie problemy to w dzisiejszych czasach częsty przypadek, a jeśli zwlekasz z terapią to działasz na swoją niekorzyść.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia wrocław »

  Codzienność, wymagająca praca, gonitwa za środkami do życia – są to kwestie, jakie pochłaniają większość naszego czasu. Nieraz łatwo o momenty depresji, niemocy, spadku formy psychicznej. Na szczęście istnieją ludzie, jacy chcą i umieją Ci doradzić, jeśli od pewnego czasu czujesz zniechęcenie i melancholię. Często niezależna ocena zdarzenia i rozmowa z kimś obcym pozwala rozwiązać najtrudniejsze problemy. Jeśli pojawiają się niezgodności z partnerem, albo też te dotyczące wychowywania dzieci – nie czekaj, pozwól sobie pomóc, by żyło Ci się lżej oraz milej.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • terapia par warszawa »

  Psycholog seksuolog Marta Kołecka inwituje do zaznajomienia się z ofertą która jest wystosowana do młodzieńców jak również dorosłych. Na stronie internetowej zdołają Państwo natrafić na niezmiernie dużo wartościowych tekstów z zakresu psychologii jak i seksuologii. Jestem jednostka bardzo doświadczoną która wspiera w problemach własnych, Związkach Nastolatek oraz zapewniam Pomocy psychologiczno / seksuologicznej.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz psychiatra Bydgoszcz »

  Potrzebny Wam sprawdzony i dobry Lekarz psychiatra Bydgoszcz to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową i zapoznajcie się z ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy. Przekonaj się sam, że doświadczony i ceniony psychiatra Bydgoszcz nie musi wcale drogo kosztować. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym i spora grupą zadowolonych klientów. Najlepszy psychiatra dziecięcy Bydgoszcz i pewność niskich cen tylko u Nas. Zadzwoń do Nas jeszcze dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: