Moda Podkategoria: Moda

« poprzednia strona · 2
 • Garnitur na miarę - krótki opis oferty. »

  Polecamy zajrzeć do propozycji związanej z garniturami. Garnitur na miarę jest zupełnie inny niż ten kupiony w sklepie. Taki garnitur szyty na miarę ma zupełnie inne cech. Wystarczy wysłać swoje wymiary, a przedstawiciele będą wiedzieli, co z tym zrobić. Oprócz wymiarów należy podać jeszcze nasze zainteresowania względem garnituru. Wydane pieniądze na pewno zwrócą się w zadowoleniu noszenia tego ubrania. Można by rzec, że panowie nie będą chcieli rozebrać się z tych ciuchów lub nie będą chcieli ubierać innych. Balthazar jest marką samą w sobie i dlatego posiada tak wielu zadowolonych i zaufanych klientów.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Botki na lato »

  Strona zadedykowana w całości botkom. Botki to jeden z rodzajów damskiego obuwia. Dzięki przedstawianej stronie www dowiesz się jakie botki wybrać do danego gatunku ubioru, jakie wybrać na lato oraz zapoznasz się z konkretnymi poradami dotyczącymi atrakcyjnego ubioru. Jeśli pragniesz prezentować się interesująco i modnie to koniecznie skorzystaj z przedstawionych na łamach pokazywanego serwisu rad, dzięki którym będziesz wyglądała modnie i atrakcyjnie. Na dodatek odnajdziesz tutaj grafiki prezentujące różne typy botków. Całokształt to zostało zademonstrowane w minimalistycznej ale schludnej grafice.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słów kilka o wieszakach dla dzieci i nie tylko. »

  Dzisiaj coraz większa ilość osób szuka ciekawych i kolorowych wieszaków, które to sprawdzały ażeby się też jako wieszaki dziecięce. Bez wątpienia na naszym rynku nie brakuje już producentów, którzy to oferują nam wieszaki dziecięce zrealizowane z różnych rodzaj materiałów tak by były one bezpieczne dla każdego dziecka.
  Prawie każdy rodzic preferuje aby takie wieszaki zostały bezpiecznymi wieszakami, z których to nasze dzieci będą mogły skorzystać. Na dzień obecny wieszak dla dzieci może być wieszakiem drewnianym wykonanym w różnych kształtach czy również w formie jak przynajmniej znane i lubiane postacie z bajek naszych dzieci. Coraz w dużej liczbie przypadków rezygnujemy z wieszaków w kształcie haczyków decydując się na wieszaki kulkowe, które to będą o kilka bezpieczniejsze.
  Bardzo duży wybór takich wieszaków w różnorodnej kolorystyce niewątpliwie pozwoli już nam na wybranie interesujących i kolorowych wieszaków. Obecnie wieszaki na odzież są dla nas dostępne jako wieszaki stojące czy też wieszaki naścienne, które to możemy już wybrać sami według naszych wymagań. Takie wieszaki oferowane są nam w atrakcyjnych cenach, które to poza tym zachęcają nas do ich zakupu.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Giorgio Armani »

  Nasza strona opisująca jedną z bardziej znanych, luksusowych marek na świecie to ciekawa kolekcja informacji, na temat życia oraz działalności projektanta Giorgio Armaniego. Dzięki niej można się dowiedzieć, że na przykład początkowo Armani wcale nie myślał o projektowaniu odzieży, a raczej o zostaniu lekarzem. Oprócz krótkiego wstępu w serwisie znaleźć można również dłuższą historie marki, a także spis polskich salonów włoskiego producenta. Ciekawą i zapewne jedną z bardziej interesujących klientów sekcją będą Opinie. Nasz serwis to także bogaty zbiór artykułów, newsów oraz zdjęć z najnowszych pokazów mody z różnych wybiegów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Xl-pozytywnie wszystko o szczupły inaczej bbw puszyści to nasza specjalność »

  Jest to znakomita strona w Polsce, która powstała z myślą o wszystkich mających dość propagandy i lansowanej przez media mody na przesadnie szczupłą posturę. Przeciwstawiamy się mani na punkcie szczupłości i staramy się pokazać, że także DUŻE może być piękne. Naszym celem jest zwerbować wszystkie grubaski, że mogą prowadzić normalne egzystencję w erze wieszaków, że mogą wyglądać atrakcyjnie, mogą się podobać. Staramy się także upowszechniać zdrowy kierunek życia, który niekoniecznie musi oznaczać dietę i ubytek masy ciała. Na naszym portalu można znaleźć stale uaktualniane działy min. tj.: moda, uroda, zdrowie, psychologia, kultura itp.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Moda

Moda - nowa strona:

Adres: