Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4
 • Kolagen »

  Kolagen jest podstawowym składnikiem ludzkiej skóry i odpowiada za jej giętkość i sprężystość, poprzez braku kolagenu w naszym ciele powstają zmarszczki. Kosmetykiem spełniającym te wszystkie jest Kolagen Naturalny Colway. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość wyboru naturalnego kolagenu firmyInventia, która jest jego jedynym producentem. Zatrzymaj etap starzenia, wszystkie choroby jak również urazy, poprzez systematyczne stosowanie kolagenu. Zapewniamy Państwu fachową i przyjemną obsługę na najwyższym standardzie.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Ciepło zapraszamy wszystkich do wizyty na stronie Centrum Medycznego - Eskulap. Polecane centrum Eskulap powstało w 1996 roku. Opisywane centrum to wielospecjalistyczna lekarska przychodnia, ulokowana w centrum miasta Żary. Centrum medyczne znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy o adresie Moniuszki 2. Start Eskulapa to parę gabinetów lekarskich, teraz w centrum medycznym znajduje się piętnaście gabinetów specjalistycznych jak i trzy dodatkowe znajdują się przy ulicy Skarbowej. W centrum pracuje ponad 70 lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Wykonujemy przeróżne działania medyczne jak na przykład laserowe usuwanie żylaków. Zatrudniana kadra to doświadczeni lekarze zajmujący często pozycję ordynatorów i zastępców ordynatorów w rozmaitych szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyposażone jest w najwyższej jakości sprawny ekwipunek rozpoznający choroby. W posiadaniu centrum medycznego istnieją następujące ekwipunki jak np.: Spirometria, Audiometria, EKG serca. Przestawiane centrum Eskulap pozostaje w nieustającej kooperacji z laboratorium medycznym wykonującym całościowy charakter badań. Wykonywane przez opisywane centrum badania to np.: testy alergologiczne, krioterapia w ginekologii.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tiens- medycyna naturalna, chińska »

  Firma Tiens czerpie z tego, co naturalna medycyna chińska posiada optymalnego do zaoferowania. Nasze produkty, jak cordyceps, chitosan czy spirulina cieszą się niesłabnącą popularnością w gronie kontrahentów. Medycyna naturalna to najlepszy wybór dla ludzi chcących zadbać o swoje zdrowie: polecamy suplementy diety, kuracje oczyszczające, odchudzające czy regenerujące, a również masaże na urządzeniach Tiens. Przekonaj się sam i zobacz jak skuteczna jest medycyna niekonwencjonalna. Sprawdź resztę naszych produktów medycyny niekonwencjonalnej na http://zdrowieztiens.pl/.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica stóp »

  Dolegliwości takie jak grzybica to obecnie problem przez który cierpi wiele osób na świecie. Problem tym poważniejszy, że zazwyczaj po prostu wstydzimy się komukolwiek o nim wspomnieć, przez co nawet pomimo silnych objawów możemy nie skorzystać z odpowiedniej pomocy, i doprowadzić do groźnych powikłań. Dlatego też warto jest chociaż rzucić okiem na stronę www.bez-grzybicy.pl, na której opisana jest szczegółowo między innymi grzybica paznokci, i która oferuje całe mnóstwo informacji mogących przydać się każdemu, kto chce uniknąć tej choroby. Możemy się tu dowiedzieć zarówno tego, jak można zapobiegać jej profilaktycznie, jak i w jaki sposób powinniśmy się zachować, gdy już rozpoznamy u siebie jej objawy, czyli jakie jest leczenie grzybicy. Bez wątpienia warto jest posiadać na jej temat jak największą wiedzę, bowiem w przypadku dolegliwości tego typu niestety praktycznie nikt z nas nie jest bezpieczny.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • cukrzyca »

  Cukier we krwi posiada każdy z nas. Niestety niektórzy mają z tym problem i w ich organizmie poziom cukru ulega kłopotliwym wahaniom. Jeżeli zależy wam na byciu zdrowym, musicie się liczyć z różnorakimi ograniczeniami. Mamy nadzieję, że będziecie w stanie utrzymać odpowiednią formę, aby wciąż radować się obecną sytuacją oraz zdrowiem.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • cukrzyca »

  Istnieje bardzo wiele środków, które zmniejszają wyniki działania cukrzycy. Niestety choruje na nią wciąż rosnąca liczba osób, jest to o dużo większe grono każdego roku. Zachowaj rozsądek, jedz jak najbardziej zdrowo i żyj pełnią życia. Najważniejsze to podchodzić z rozsądkiem do wszystkich zmian i problemów. Pamiętaj o sobie i dbaj o najbliższych.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narkotyki Warszawa »

  Nazywam się Robert Rutkowski i własną stronę dedykuję zagadnieniom i problemom powiązanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi sprawami. Przytoczę tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • psycholog katowice »


  W obecnych realiach bardzo ciężko jest sobie poradzić. Pomoc psychologa to wspaniałe rozwiązanie w chwilach zwątpienia. Podpora a także rady przekazywane przez takich specjalistów są niesamowite. Warto wykorzystać pomoc, jednak wyłącznie lekarze z odpowiednim stażem w zawodzie i specjalistycznym podejściem do klienta, mogą pomóc. Pozwól nam to zrobić, a nie będziesz żałował swojej decyzji i będziesz zadowolony już po paru wizytach.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Objawy prostaty »

  Wielu mężczyzn na całym świecie cierpi z powodu dość ciężkiej choroby, jaką jest rak prostaty. Niestety, chora prostata może dotknąć praktycznie każdego, kto osiągnął dość dojrzały wiek, więc zdecydowanie warto jest wiedzieć, jak należy z nią walczyć. Przede wszystkim powinno się dowiedzieć, jakie w ogóle są objawy prostaty – a warto zauważyć, że mogą one być najróżniejsze. W przypadku choroby takiej jak prostata objawy są silnie uzależnione od danej osoby, a ich szybkie zdiagnozowanie jest tutaj praktycznie niezbędne. Oczywiście, leczenie prostaty przy dzisiejszych możliwościach może być naprawdę bardzo efektywne, trzeba jednak spełnić kilka ważnych warunków, aby mogło ono przynieść oczekiwane skutki. W przypadku tak groźnej choroby jak prostata leczenie powinno być podjęte odpowiednio wcześnie, i już tylko dlatego przydatna jest jak najszersza wiedza na jej temat.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słów kilka o tym, gdzie wykonują zabiegi karboksyterapii w Radomiu i o wiele więcej. »

  Masz problem ze swoimi włosami? Koniecznie odwiedź naszą firmę, która zaoferuje wam dokładne badanie. Sprawdzamy starannie osocze bogatopłytkowe radom, żeby móc w rzeczywistości sprawdzić co się dzieje, a ponadto w jakim stanie znajduje się twój organizm. Zapewniamy wam profesjonalizm,, a oprócz tego doświadczenie. Posiadamy prywatne laboratorium dzięki któremu opracowujemy analizę bardzo śpiesznie i sprawnie i nie posiada mowy tutaj o pomyłce. Dlatego w tej chwili nie czekaj jedynie skorzystaj z naszych ofert już aktualnie. Bo faktycznie warto.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dla dzieci niepełnosprawnych »

  Ciepło zapraszamy na stronę internetową Zrzeszenia nazwanego Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Ugrupowanie opisywane narodziło się w drugim miesiącu 2008 roku. Najbardziej istotne zamiary Ugrupowania nazywanego Uśmiech Nadziei to popieranie aktywności Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Łopieninie. Do prac przeprowadzanych poprzez Siostry zakonne w Domu Pomocy zaliczyć możemy: udzielanie poparcia podopiecznym, opieka nad wychowankami, zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych, kreowanie relacji interpersonalnych i familijnych jak i rozwijanie wzajemnego zaufania, jak i przyczynienie się do maksymalnego postępu jak też usamodzielnienia się na poziomie własnego potencjału. Zagwarantowanie podstawowych potrzeb, uzdrawiających i lokalnych ma na celu umożliwienie wychowankom Domu Pomocy mieszkać godnie.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kosmetyki gabinetowe, pasta cukrowa naturalna, depilacja naturalna, depilacja cukrowa, »

  ELLA  to marka tworzona przez kobiety - pasjonatki naturalnej kosmetyki i pielęgnacji ciała.ELLA Depilacja Cukrowa - to jedyna depilacja naturalna znana od tysięcy lat!Świetna i jedyna naturalna alternatywa do wosku - bardzo popularnego i nielubianego przez klientki zabiegów większości gabinetów kosmetycznych. Depilacja cukrowa nie podrażnia i nie uczula! I jest naprawdę mniej bolesna!Nadaje się do depilacji całego ciała i do każdego rodzaju włosa (wręcz tych grubych i  najmocniejszych)Nasze  6 letnie doświadczenie w depilacji cukrowej bazuje na poszukiwaniu idelanych past cukrowych. Początkowo jako przedstawiciele różnych marek, dziś po latach poszukiwań idealnych past cukrowych  jako Producent kosmetyków Profesjonlanych ELLA Depilacja Cukrowa.
  Pasta Cukrowa w aplikatorze Roll on to połączenia tradycji depilacji orientalnej i nowoczesnych rozwiązań.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vigget Medica jak oszukują emerytów »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem. Z racji tego, że wizerunek firmy Vigget popularyzowany na różnych portalach internetowych i w wielu innych popularnych gazetach jest nieprawdziwy zdecydowaliśmy się przybliżyć Państwu prawdziwe oblicze tych pomówień. Jest to wyjątkowo przykre działanie ze strony dziennikarzy, z racji tego że wspomniana spółka cały czas stara się polepszać standardy jakości swoich produktów oraz usług, a zarówno media jak i niektóre instytucje z wielką zapalczywością utrudniają działalność legalnie i etycznie działającej firmy tworząc artykuły niezgodne z faktami.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kary dla Vigget Medica »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Nasza strona jest związana z tematyką kar nakładanych na firmę Vigget. Na stronie znajdziemy dużo informacji związanych z tym, jak firma zareagowała na niesprawiedliwą nagonkę na swój temat. Na blogu przedstawione wszystkie niezbędne dokładnie opisane przewody sądowe, jakie spółka wytoczyła przeciw dziennikarzom krytykującym ich działalność. Przypadek spornej decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wzbudziła zainteresowanie specjalistów z BBC. Istnieją istotne pobudki, by twierdzić, że osoby odpowiedzialne za owe szkalujące publikacje są po prostu nieprofesjonalne.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzecz o butli tlenowej i o wiele więcej. »

  O ile dbamy o osobiste zdrowie, musimy być na bieżąco z tym wszystkim, co oferuje nam świat medycyny. Ze stuprocentową pewnością jest on ogromny, jednak możemy go poznawać ciągle, dowiadując się na początku, czym jest aparat tlenowy, a w przyszłości używając te wiadomości praktycznie. Najpierw natomiast postarajmy się je uzyskać.
  Skąd czerpać wiedzę medyczną?
  Z różnych źródeł, bo przenigdy nie możemy posiadać pewności, że np. taka strona internetowa będzie wiarygodna. Sprawdzajmy zatem regularnie i strony internetowe WWW, i magazyny, i kody telewizyjne. Patrzmy, jak działa koncentrator tlenu i odkrywajmy przyczyny powstawania nowotworów. Postarajmy się wiedzieć jak najwięcej o medycynie i o tym, co ona nam oferuje.
  Jak ją wykorzystać?
  Taką wiedzę bez dylematu wykorzystamy w praktyce i zrobimy to kilkukrotnie. W końcu wszystkim nam zdarza się chorować, a aktualnie będziemy już wiedzieć, czy w tak zaistniałych okolicznościach przyda nam się butla tlenowa, czy ma możliwość inny aparat medyczny. Będziemy w stanie jeszcze całkiem dobrze zadbać o własny organizm.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tak naciągają emerytów Vigget Medica »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Stworzyliśmy ten blog po to, aby obronić firmę Vigget przed niesprawiedliwymi oskarżeniami rozpowszechnionymi w sieci, które działają na szkodę zarówno samej firmy jak i jej klientów. W odpowiedzi na liczne oskarżenia Vigget informuje, że nigdy nie miało miejsca jakiekolwiek uniemożliwianie zrezygnowania z umowy w ustawowym terminie. Ponadto w razie niezadowolenia z zakupów usługobiorca miał możliwość zwrotu towaru w czasie 1 miesiąca i uzyskiwał spowrotem 100% zainwestowanej kwoty. W stosunku do autorów wszystkich zniesławiających firmę Vigget tekstów toczy się postępowanie karne.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krótko o opiece medycznej podczas imprez Gdańsk i o wiele więcej. »

  Chcesz dla indywidualnych pracowników zorganizować kurs pierwszej pomocy ? Powinnaś wiedzieć, że świetnie trafiłeś. Nasza grupa z dużą dokładnością para się przygotowaniem takich kursów dla ciebie. W spisie produktów/usług znajdziecie kurs pierwszej pomocy gdynia z jakiego to na 100% będziecie zadowoleni. Gwarantujemy wam najwyższej klasy radę takiego kursu pierwszej pomocy z którym warto się bliżej poznać. Nie czekaj zatem tylko korzystaj z takich ofert, a niewątpliwie zadbasz o bezpieczeństwo własnych pracowników. Bo naprawdę warto sobie na taką poradę pozwolić.

  Data dodania: 15 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: