Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • książka o rzuceniu palenia »

  Delektowanie się papierosem tylko na początku jest przyjemne. Z biegiem czasu dochodzimy do wniosku, że ochoczo skończylibyśmy z tym szkodzącym zdrowiu nałogiem. Są wypracowane różne metody, lecz skuteczność nie zawsze zadowalająca. Z nami niewątpliwie osiągniesz dobre efekty. Mamy przyjemność zaoferować poradnik, który jest nasycony treścią, co z pewnością pozwoli na przezwyciężenie nałogu. Nie poddawaj się zbyt łatwo. Przyjmij wielkie wyzwanie i rzuć palenie.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dzieciom OPP Urszuli Smok »

  Fundacja Urszuli Smok "Podaruj Życie" służy pomocą osobom chorym na białaczkę i inne choroby krwi. Dba o popularyzowanie idei dawstwa szpiku kostnego. Ponadto prowadzi rejestr dawców szpiku. Dzięki temu wspiera chorych oraz ich rodziny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej fundacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Poznań »

  Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w Poznaniu. Doktor medycyny Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z zakresem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Nowocześnie wyposażony gabinet, dowiedz się jak do nas trafić. Na naszej stronie możesz dokonać rejestracji internetowej do gabinetu ginekologicznego. Regularne badania ginekologiczne oraz możliwości współczesnej medycyny pomagają we wczesnym wykryciu i wyleczeniu nowotworów narządów rodnych.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna »

  Dbałość o urodę zmieniająca się przez wieki nabrała nowego wyrazu wraz z rozwojem ekonomicznym i socjalnym na świecie jak również w Polsce. Do naturalnej troski o wygląd doszły elementy medycznego zapobiegania przedwczesnemu starzeniu, zjawisku dostrzeganemu szczególnie w ostatnich latach. Tak zrodziła się medycyna estetyczna. Gabinety Dermatologiczne i Kosmetyczne specjalizują się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.
  Gabinety Dermatologiczne i Kosmetyczne Aspazja zapraszają do zapoznania się z ofertą zabiegów lekarskich z zakresu Anti Aging, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • refluks żołądkowo-przełykowy »

  Refluks żołądkowy, zwany również chorobą refluksową przełyku jest nieprzyjemną chorobą która polega na cofnięciu się kwasów żołądkowych w stronę przełyku. Ujawnia się zgagą, która sprawia uciążliwe dokuczliwości, między innymi zgagę. Nasza Strona internetowa ma na celu pomóc ludziom w rozpoznaniu dolegliwości oraz w przewyższeniu jej. Prezentujemy ogólne informacje na temat refluksu, w jaki sposób refluks się ujawnia, jak go kurować oraz podpowiadamy jak prawidłowo powinno się zestawić dietę refluksową, aby jak najprędzej go pokonać. Początkujące mamy odnajdą, również materiał w kwestii refluksu u dzieci.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla początkujących podstawowy kurs USG »

  Akademia USG powstała w celu rozpowszechniania edukacji z obrębu diagnostyki obrazowej przy sięgnięciu najnowszych aparatów USG (szkolenia USG Doppler) w różnych charakterach użycia. Wszyscy nasi sprawozdawcy są autorytetami w indywidualnych dziedzinach, co zapewnia rzeczową zawartość każdego z kursów USG (Poznań). Doskonałe sporządzenie organizacyjne zapewnia stopniowy bieg podstawowego kursu USG, podczas którego najbardziej istotne jest uzyskiwanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń. W trakcie kilkudniowych kursów USG jamy brzusznej wrażeniami wymieniamy się nie tylko na zajęciach. Wspólne obiady oraz ustalenia w kuluarach są doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów. Poprawna ocena to rozpoczęcie rychłego i aktywnego leczenia. Zdobycze technologii wytwarzają nam co chwila to nowsze aparaty, przy pomocy jakich nieinwazyjne badania ultrasonograficzne są jeszcze prostsze oraz lepsze jakościowo.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vigget Medica »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Opisujemy tam rzeczywistą historię afery wokół spółki Vigget. Przedstawiamy okoliczności jakie towarzyszyły rozbieżnym stronom w czasie rozpowszechnienia sprawy. Głównym "bohaterem" stał się przyrząd o nazwie Rezonmed. Nieprzychylne firmie osoby opisywały je jako bezwartościowy przyrząd, podczas gdy jego terapeutyczne działanie zostało poświadczone licznymi badaniami zdrowotnymi wykonywanymi na całym świecie. Przedsiębiorstwo zaznacza też, że wszystkie szkalujące je komentarze pochodzą wyłącznie z mało wiarygodnych relacji medialnych, a nie od klientów firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawą.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • nadciśnienie leczenie »

  W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a dodatkowo Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne zaś pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa
   
   W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a ponadto Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.Wieloletnie praktyka kadry medycznej, poparte tytułami naukowymi a pracą badawczą, gwarantuje Pacjentom admitancja aż do najnowszej wiedzy medycznej zaś procedur leczniczych.Nowoczesny przyrząd diagnostyczny natomiast zabiegowy umożliwia na prowadzenie skutecznej terapii, optymalnej dla Pacjenta.Mile widziane są w naszym Główny punkt dzieci, które traktujemy ze szczególną troską zaś sympatią.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne tudzież pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa - zaburzenia głosu, mowy,
   
   
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • cukrzyca »

  Wiele osób nie wie jak wyleczyć się z cukrzycy. Nie wiedzą nawet, gdzie szukać pomocy. Można ją uzyskać w każdym szpitalu. Lekarze wyjaśnią jak leczyć cukrzycę. Można z nimi wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Nie trzeba się bać lekarzy. Oni są od tego, żeby pomagać ludzią. Cukrzyca to jedna z tych chorób, na którą każdy lekarz jest bardzo wyczulony.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik o odchudzaniu »

  Świadomość, że waży się zbyt dużo, kupuje się ubrania o znacznych rozmiarach, to zielone światło do podjęcia decyzji o odchudzaniu. Pragniemy unaocznić takim zdecydowanym ludziom właściwy sposób rozumowania, który okazuje się niesamowicie skuteczny w walce z nadwagą. Kto nie pragnie być wyglądać atrakcyjnie! Atrakcyjny profil, to podniesienie własnego ego, a co za tym idzie, poszerzenie możliwości osiągnięcia sukcesu. Nie warto czekać ani jednego dnia dłużej! Już dziś wejdź w posiadanie sekretu odzyskania pięknej postawy! Przed podjęciem decyzji na zakup drogich tabletek na odchudzanie, podejmij tę walkę z pomocą naszych podpowiedzi. Świadomość zrzucania kilogramów dla samej siebie, to bardzo ważny krok, a później to już tylko bagatela! Z nami osiągniesz z pewnością zamierzony cel!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologiczna poradnia tarnowskie góry »

  Dzieci często ulegają najróżniejszym wypadkom i kontuzjom. Często takie właśnie zdarzenia kończą się zabiegami chirurgicznymi. Później jednak niezbędna jest pomoc nie tylko przy zmianie opatrunków ale także przy zaleceniu dalszego leczenia. To właśnie poradnia chirurgii dziecięcej tarnowskie góry jest niezbędna w takich sytuacjach. To poradnia chirurgii dziecięcej tarnowskie góry i specjaliści tutaj pracujący niosą pomoc rodzicom w tych trudnych dla nich chwilach. Dzięki nim wiadomo, jak opiekować się dzieckiem po urazach i jakie jeszcze metody leczenia należy zastosować.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta zgodna z grupą krwi »

  Grupa krwi to z jednej strony dość popularny temat, jednak zarazem wielu ludzi wciąż nie posiada odpowiedniej wiedzy z nim związanej, i nie jest nawet świadoma tego, jak ogromne może mieć ona dla nas znaczenie. Z tego też powodu warto jest przynajmniej rzucić okiem na stronę www.grupa-krwi.pl, gdyż znajdziemy na niej całe mnóstwo zarówno ciekawych, jak i bardzo praktycznych informacji związanych właśnie z tematem grupy krwi. Bardzo popularny jest tutaj temat związany z tym, jaki tryb życia musimy prowadzić, oraz które produkty vital a powinniśmy używać, aby był on dopasowany właśnie do naszej grupy, i które choroby mogą nam z jej powodu najbardziej zagrażać. Jeżeli tylko chcemy cieszyć się naprawdę dobrym zdrowiem, to skorzystanie z całej tej wiedzy jest czymś po prostu niezbędnym. Bardzo istotna jest przykładowo dieta zgodna z grupą krwi, pozwalająca na skuteczniejsze funkcjonowanie naszego organizmu.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Andropauza »

  Menopauza jest pojęciem doskonale znanym wszystkim kobietom, bez względu na to, czy już przeszły one przez ten proces, czy też nie. Dotyka ona osoby w dojrzałym wieku, i zostawia ona nieodwracalne zmiany zarówno fizyczne, jak i psychiczne, zatem klimakterium bez wątpienia nie jest łatwym okresem. Mimo to nowoczesna medycyna dysponuje na tyle szeroką wiedzą oraz możliwościami, że można bardzo łatwo i szybko rozpoznać już te najważniejsze andropauza, a następnie skorzystać z różnych środków pozwalających na ograniczenie jej przykrych skutków. Zdecydowanie warto jest dowiedzieć się o nich jak najwięcej, ponieważ dzięki nim cały ten proces nie musi być dla nikogo aż tak trudnym okresem.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska »

  Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w dzisiejszym, silnie zmodernizowanym świecie. Pojęcie to nie dotyczy życia w tłoku, ciągłej pogoni za bogactwem czy chęci posiadania rzeczy materialnych. Odwołuje się ono natomiast do spokojnego, pełnego harmonii życia, bogatego zarówno w jedność duchową jak i cielesną. Marzeniem chyba każdego z nas jest zachowanie młodości duchowej, co przekłada sie później na wspaniały wygląd ciała i świetne samopoczycie. Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska: "W zdrowym ciele młody duch". Można więc wyjsć z założenia, że zdrowie jest najważniejsze, ale jak wobec tego je utrzymać? Większość naukowców uczy, że podstawa zdrowia to odpowiednio dobrana, dostosowana do wieku, płci i zawierająca dzienną dawkę odpowiednich składników dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym nie od dziś. Ale według wschodnich lekarzy dietę trzeba wzbogacać jeszcze o dodatkowe substytuty które również mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych.
  Fitoterapia wiąże się także z poszukiwaniem nowych leków naturalnych oraz odkrywaniem nowych zastosowań fitoterapeutycznych poznanych już roślin leczniczych.Co wpływa na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak być zdrowym - zapobieganie i leczenie chorób »

  Niniejszy serwis o zdrowiu w wyczerpujący sposób podpowiada nam jak być zdrowym, jak powinno wyglądać zapobieganie i leczenie chorób.
  Nie od dziś wiadomo, że o wiele lepiej jest zapobiegać chorobom, niż leczyć choroby.
  Aby być zdrowym należy przede wszystkim postawić na zwiększoną aktywność ruchową i zdrowo się odżywiać. Zdrowa dieta bogata w naturalne witaminy i minerały jest podstawą dobrej kondycji naszego organizmu. Niestety współczesna żywność nawet ta mało przetworzona jest uboga w substancje odżywcze i dlatego należy pomyśleć o stosowaniu naturalnych suplementów diety.
  O tym wszystkim dowiemy się z fachowych wpisów tejże witryny.
  Tu także znajdziemy niezbędne informacje dotyczące sposobów wzmocnienia odporności organizmu, dowiemy się jak zadbać o włosy i paznokcie, jak mieć zdrową skórę, jak skutecznie schudnąć, jak dbać o zdrowy sen i mieć udane życie seksualne. Są też dwie odrębne kategorie poświęcone zdrowiu mężczyzny oraz zdrowiu kobiety. Dzięki tam zawartym informacjom dowiemy się jak być zdrowym mężczyzną oraz jak być zdrową i zadbaną kobietą. Znajdziemy tu również osobną kategorię poświęconą ciąży, macierzyństwu i zdrowiu dziecka.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Choroby ucha »

  Zapalenie ucha to dość częsta choroba występująca u ludzi w każdym wieku. Na stronie zawarty jest opis schorzenia, jego charakterystyka, objawy oraz metody skutecznego leczenia. Ponadto znajdują się tutaj wskazówki na temat postępowania z zapaleniem ucha oraz możliwe powikłania po chorobie. Krótko podsumowane jest także podejście diagnostyczne i terapeutyczne w innych krajach na świecie.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie i objawy nerwicy »

  Obecnie nerwica jest już jedną z chorób, które traktuje się coraz poważniej. Stanowi ona siatkę zmian natury psychicznej, objawiających się w widocznej zmianie zachowania. Te zaburzenia mogą wiązać się z nadmierną drażliwością, obniżeniem humoru, napadów lęku, odczuwania niepokoju czy w
  nielogicznych zachowaniach. Bardzo często z chorobą związane jest percepcja realnego bólu. Martwi także fakt, że badania potwierdzają wzrost liczby zachorowań wśród młodych ludzi. Ta strona zawiera wiele cennych artykułów na temat tego, na co w dziwnie zachowujących się znajomych powinniśmy zwrócić uwagę,
  a także – gdzie poszukiwać pomocy.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • cukrzca »

  Cukrzyca jest chorobą która dotyka coraz obszerniejszego grona osób. Niestety zapadamy na nią w coraz większym stopniu, ale za to posiadamy grona wsparcia, które mają taki, jak nasz problem. Jeśli masz kłopot, jesteś chory lub przebywasz z osobą chorą odezwij się do nas. Wsparcie oraz odpowiednie informacje to to czego naprawdę Ci potrzeba.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Nie da się ukryć, że przyszło nam żyć w czasach nerwowych. Ciągle się spieszymy, spada na
  nas coraz więcej obowiązków i miewamy coraz mniej czasu dla siebie. Brak wytchnienia doprowadzić może do frustracji i może wpływać także na to, jak radzimy sobie z codziennymi obowiązkami. Stąd już niedaleko do pojawienia się problemów zawodowych, a co za tym idzie do pogorszenia naszej sytuacji życiowej.
  By do tego nie doszło, warto jest skorzystać z pomocy doświadczonego psychologa. Na stronie gabinetu psychologicznego znajdziemy pomoc również, gdy sytuacja będzie już naprawdę nieciekawa. Na stronie znajdziemy dokładne informacje na temat oferty, która obejmuje także konsultacje on-line.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen »

  Kolagen jest podstawowym składnikiem ludzkiej skóry i odpowiada za jej giętkość i sprężystość, poprzez braku kolagenu w naszym ciele powstają zmarszczki. Kosmetykiem spełniającym te wszystkie jest Kolagen Naturalny Colway. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość wyboru naturalnego kolagenu firmyInventia, która jest jego jedynym producentem. Zatrzymaj etap starzenia, wszystkie choroby jak również urazy, poprzez systematyczne stosowanie kolagenu. Zapewniamy Państwu fachową i przyjemną obsługę na najwyższym standardzie.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: