Medycyna Niekonwencjonalna Podkategoria: Medycyna Niekonwencjonalna

 • Uzdrawianie na odległość »

  Oczyszczanie duszy i ciała - tak precyzyjnie można podsumować sposób i zakres, w którym uzdrawiam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych jak i również metod leczenia, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne. Oczyszczam i uzdrawiam ciało energią, dźwiękiem i słowem poprzez dołożenie harmonii w czakrach, narządach i biopolu. Uzdrowienie duszy i ciała zachodzi wraz z wyzwoleniem blokad energetycznych, porzuceniem negatywnych emocji, zaakcentowaniem wibracji. Uzdrawiając ciała eteryczne, psychiczne, mentalne i fizyczne, systematyzuję chorą strukturę atomową, przemieniając ją na zdrową.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie trudnych przypadków migreny, depresje, reumatyzm. »

  Masz problemy ze zdrowiem lub ktoś z Twoich bliskich??? Dolegliwości dokuczają wiele lat i dotychczasowe leczenie nie pomaga??? Terapia nie ma sobie równych - jest skuteczna, prosta, łatwa i na całe życie. Może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia. Z terapii mogą korzystać wszyscy - niezależnie od wieku czy wyznania. Terapia wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, uzdrawia kompleksowo - ciało i duszę. Przyczyna chorób ma początek w podświadomości, na poziomie duszy. Większość dolegliwości powstaje w dzieciństwie: przeżycia, lęki, gniew itp. powodują one z czasem pojawienie się nieraz trudnych i ciężkich chorób. Zabiegi dobrze działają na: migreny, nerwice, depresje, krążenie, układ pokarmowy, różne nerwobóle, mięśnie, stawy, wczesny stan nieuleczalnych chorób itd. Terapia nie zastępuje leczenia, ani lekarstw, lecz uzupełnia je i wspomaga.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Hipnoterapia kliniczna - terapia, która z powodzeniem może leczyć dolegliwości psychosomatyczne, depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia łaknienia, otyłość, trudności o podłożu emocjonalnym, wszelkiego typu uzależnienia (palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, hazard, narkotyki, objadanie się). Zapraszamy na spotkanie do Gliwic oraz Krakowa. Więcej informacji w serwisie Moc Hipnozy.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Irydologia - pomoc w diagnozowaniu chorób »

  Na świecie stosuje się rozmaite metody na diagnozowanie chorób i schorzeń naszego organizmu. W ostatnim czasie coraz dynamiczniej rozwija się Irydologia. Ta nieprzeciętna gałąź medycyny pozwala skutecznie i bezinwazyjnie ocenić stan zdrowia człowieka. Poprzez badanie przemian w tęczówce oka i porównanie ich z mapą irydologiczną zdołamy postawić skuteczną diagnozę. Ludzkie oczy są prawdziwym skarbem, który powinno się zastosować do badań irydologicznych. Przekonaj się, jak wielką moc posiada irydologia stosowana w praktyce i już teraz naucz się lepiej dbać o własne zdrowie.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • książka o rzuceniu palenia »

  Delektowanie się papierosem tylko na początku jest przyjemne. Z biegiem czasu dochodzimy do wniosku, że ochoczo skończylibyśmy z tym szkodzącym zdrowiu nałogiem. Są wypracowane różne metody, lecz skuteczność nie zawsze zadowalająca. Z nami niewątpliwie osiągniesz dobre efekty. Mamy przyjemność zaoferować poradnik, który jest nasycony treścią, co z pewnością pozwoli na przezwyciężenie nałogu. Nie poddawaj się zbyt łatwo. Przyjmij wielkie wyzwanie i rzuć palenie.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • nadciśnienie leczenie »

  W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a dodatkowo Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne zaś pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa
   
   W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a ponadto Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.Wieloletnie praktyka kadry medycznej, poparte tytułami naukowymi a pracą badawczą, gwarantuje Pacjentom admitancja aż do najnowszej wiedzy medycznej zaś procedur leczniczych.Nowoczesny przyrząd diagnostyczny natomiast zabiegowy umożliwia na prowadzenie skutecznej terapii, optymalnej dla Pacjenta.Mile widziane są w naszym Główny punkt dzieci, które traktujemy ze szczególną troską zaś sympatią.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne tudzież pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa - zaburzenia głosu, mowy,
   
   
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik o odchudzaniu »

  Świadomość, że waży się zbyt dużo, kupuje się ubrania o znacznych rozmiarach, to zielone światło do podjęcia decyzji o odchudzaniu. Pragniemy unaocznić takim zdecydowanym ludziom właściwy sposób rozumowania, który okazuje się niesamowicie skuteczny w walce z nadwagą. Kto nie pragnie być wyglądać atrakcyjnie! Atrakcyjny profil, to podniesienie własnego ego, a co za tym idzie, poszerzenie możliwości osiągnięcia sukcesu. Nie warto czekać ani jednego dnia dłużej! Już dziś wejdź w posiadanie sekretu odzyskania pięknej postawy! Przed podjęciem decyzji na zakup drogich tabletek na odchudzanie, podejmij tę walkę z pomocą naszych podpowiedzi. Świadomość zrzucania kilogramów dla samej siebie, to bardzo ważny krok, a później to już tylko bagatela! Z nami osiągniesz z pewnością zamierzony cel!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska »

  Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w dzisiejszym, silnie zmodernizowanym świecie. Pojęcie to nie dotyczy życia w tłoku, ciągłej pogoni za bogactwem czy chęci posiadania rzeczy materialnych. Odwołuje się ono natomiast do spokojnego, pełnego harmonii życia, bogatego zarówno w jedność duchową jak i cielesną. Marzeniem chyba każdego z nas jest zachowanie młodości duchowej, co przekłada sie później na wspaniały wygląd ciała i świetne samopoczycie. Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska: "W zdrowym ciele młody duch". Można więc wyjsć z założenia, że zdrowie jest najważniejsze, ale jak wobec tego je utrzymać? Większość naukowców uczy, że podstawa zdrowia to odpowiednio dobrana, dostosowana do wieku, płci i zawierająca dzienną dawkę odpowiednich składników dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym nie od dziś. Ale według wschodnich lekarzy dietę trzeba wzbogacać jeszcze o dodatkowe substytuty które również mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych.
  Fitoterapia wiąże się także z poszukiwaniem nowych leków naturalnych oraz odkrywaniem nowych zastosowań fitoterapeutycznych poznanych już roślin leczniczych.Co wpływa na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tiens- medycyna naturalna, chińska »

  Firma Tiens czerpie z tego, co naturalna medycyna chińska posiada optymalnego do zaoferowania. Nasze produkty, jak cordyceps, chitosan czy spirulina cieszą się niesłabnącą popularnością w gronie kontrahentów. Medycyna naturalna to najlepszy wybór dla ludzi chcących zadbać o swoje zdrowie: polecamy suplementy diety, kuracje oczyszczające, odchudzające czy regenerujące, a również masaże na urządzeniach Tiens. Przekonaj się sam i zobacz jak skuteczna jest medycyna niekonwencjonalna. Sprawdź resztę naszych produktów medycyny niekonwencjonalnej na http://zdrowieztiens.pl/.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vigget vitronmed »

  Vigget to firma trudniąca się produkowaniem urządzeń medycyny fizykalnej, czyli pomagającej za wykorzystaniem zmiennego pola magnetycznego. Nasze sprzęty umożliwią ci zwalczyć dolegliwości bólowe, zwłaszcza bóle pourazowe oraz bóle kości. Wielu lekarzy ręczy za efektywność naszych urządzeń. Sprzęt naszej firmy charakteryzuje się dużą efektywnością oraz uzyskał konieczne atesty oraz jest odpowiedni z polskimi normami. Dla nas zawsze najważniejsze jest zdrowie i wygoda klienta.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • e-fohow.pl Fohow Polska Sklep Oral Liquid Cordyceps »

  Nowością w Fohow Sklepie e-Fohow.pl są plastry aromatyczne, które oddziałują na meridiany Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Opakowanie zawiera 8 plastrów, które posiadają właściwości lecznicze. Fohow Feniks słynie z produkcji wysokojakościowych preparatów z kordycepsem, na przykład Fohow Sanbao Oral Liquid https://e-fohow.pl/pl/p/Eliksir-Feniks-FOHOW-ORAL-Cordyceps-LIQUID-Kordiceps-do-picia/38, Fohow Oral Liquid https://e-fohow.pl/pl/p/Fohow-Sanbao-Oral-Liquid-4-flakony-po-30-ml-Eliksir-Trzy-klejnoty-Feniks-Mrowki-gorskie-Roger/41, Linchzhi https://e-fohow.pl/pl/p/Kapsulki-FOHOW-LINCHZHI-24-sztuki-po-0%2C3-g-Feniks-Reishi/43, Meigui, czy Pereł Księżniczki Guifei Bao. Te produkty z najwyższej półki są stosowane w 30 krajach na całym świecie oraz posiadają liczne certyfikaty jakości.Zapraszamy do Sklepu Internetowego Fohow.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna Niekonwencjonalna

Medycyna Niekonwencjonalna - nowa strona:

Adres: