Medycyna naturalna Podkategoria: Medycyna naturalna

 • Zioła »

  Rośliny lecznicze i przyprawy - strona informacyjna odnośnie stosowania ziół leczniczych. Odszukasz tu charakterystykę ponad 200 roślin używanych w medycynie naturalnej razem z opisem ich wpływu na człowieka oraz przepisami na przyrządzenie leku ziołowego. Prócz tego opis schorzeń które można leczyć za pomocą ziołolecznictwa. Witryna zawiera również wiadomości na temat roślin używanych przy realizowaniu zabiegów uświetniających urodę. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z przygotowanymi przez nasz zespół informacjami.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Peruki »

  Obecnie istnieje bardzo wiele istotnych metod na zagęszczanie włosów tak samo u mężczyzn jak i u kobiet. Mówimy także na czym polega przeszczep włosów, który staje się obecnie coraz bardziej znanym zabiegiem. Kilka Zdań poświęciliśmy też aby scharakteryzować obecne na polskim rynku peruki, tak zwane włosy kupione i ich wszelakie rodzaje. Nasz portal jest stworzony również, a może przede wszystkim dla osób, których największym problemem jest nadmierne wypadanie włosów. Obecnie bowiem możemy skutecznie zapobiegać temu procesowi, wzmacniać i ulepszać wygląd włosów. Niestety nie jest to rzecz prosta i wymaga poświecenia dużej ilości czasu. Polecamy również nasz serwis informacyjny w celu uzyskania dalszych porad.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • przychodnia medyczna warszawa »

  Przychodnia medyczna w Warszawie! Potrzebujesz szybko wykonać badania do pracy? A może starasz się o pozwolenie na broń? Zapraszamy do nas! Specjalizujemy się w wykonywaniu badań wstępnych, kontrolnych, okresowych, sanitarno-epidemiologicznych, profilaktycznych, a także badań dodatkowych potrzebnych wykonującym niektóre zawody. W naszym ośrodku możesz również skorzystać z rehabilitacji oraz usług stomatologa, psychologa czy dermatologa. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy interesujące pakiety. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety Calivita »

  Suplementy diety firmy calivita już od kilku lat uważane są za jedne z lepszych produktów na rynku tabletek do odchudzania. Wszystkie produkty calivita robione są z zastosowaniem najwyższych standardów, a komponenty agregowane są pod kątem potrzeb współczesnego obywatela. Elementy leków są pochodzenia roślinnego z wykorzystaniem amerykańskiego systemu jaki wspomaga oczyszczanie organizmu z większości szkodliwych tłuszczów które blokują zdrową przemianę materii.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krem przeciwzmarszczkowy »

  By pielęgnować własne ciało nie trzeba sięgać po importowane, horrendalnie drogie specyfiki znanych firm. Czasem lepiej spojrzeć na krajowy rynek, na którym pojawiają się kosmetyki nie tylko dobre, ale także ekologiczne, wytwarzane w zgodzie z naturą. Takie właśnie produkty oferuje Nasza firma. Natchem to nie tylko polskość, ale również ekologiczność i najwyższa jakość zarówno gotowego kosmetyku, jak i fabrykatów wykorzystywanych do produkcji. Jesteśmy znaną marką, która występuje w wielu punktach branżowych na terenie całego kraju.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Pod tym adresem znajdziemy przyjazną i zasobną w fachowe informacje stronę ośrodka pracującego nad usuwaniem wad postawy „Ortho-Medica” w Warszawie. Profesjonalna rehabilitacja skoliozy u dzieci. W ofercie znajdziemy masaże oraz bardzo wydajną metodę walki ze skrzywieniami kręgosłupa „PRESSIO”, która została opracowana przez badaczy z Instytutu Matki i Dziecka w Rabce.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artro Protect - zwyrodnienie stawów »

  Choroba zwyrodnieniowa stawów jest chorobą o postępującym charakterze i nie znanej jak dotychczas przyczynie. Może dotyczyć jednego lub kilku stawów. Ujawnia się najczęściej między 40 a 60 rokiem życia, dotyka więc osoby aktywne życiowo i zawodowo. Aż u 10-20% z nich powoduje poważne ograniczenie sprawności.
  Zwyrodnienie stawów dotyczy każdego elementu tworzącego staw: chrząstki stawowej, podchrzęstnej, błony maziowej, torebki stawowej i więzadeł stawowych.
  Artro Protect Max to suplement diety polecany dla poprawy stanu stawów, o szczególnej recepturze. Obok zwykłych składników posiada też niezdenaturowany kolagen typu II.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • książka o rzuceniu palenia »

  Delektowanie się papierosem tylko na początku jest przyjemne. Z biegiem czasu dochodzimy do wniosku, że ochoczo skończylibyśmy z tym szkodzącym zdrowiu nałogiem. Są wypracowane różne metody, lecz skuteczność nie zawsze zadowalająca. Z nami niewątpliwie osiągniesz dobre efekty. Mamy przyjemność zaoferować poradnik, który jest nasycony treścią, co z pewnością pozwoli na przezwyciężenie nałogu. Nie poddawaj się zbyt łatwo. Przyjmij wielkie wyzwanie i rzuć palenie.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diety »

  Stosowanie odpowiednich diet jest to fundament zdrowego odżywiania w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej sprzedawanych produktów posiada niewłaściwe składniki odżywcze. Diety opisują jakie produkty powinniśmy przyjmować, w jakich ilościach i kiedy. Jest kilka diet np. dieta cukrzycowa, które różnią się pomiędzy sobą przeznaczeniem, a też składem posiłków. Diety mogą używać zarówno osoby chore, które zmuszone są do ścisłego przestrzegania zjadanych pokarmów jak również osoby mające problem z nadwagą i chcące poprawić swoją sylwetkę.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • nadciśnienie leczenie »

  W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a dodatkowo Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne zaś pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa
   
   W naszym Centrum przyjmują lekarze specjaliści z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a ponadto Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.Wieloletnie praktyka kadry medycznej, poparte tytułami naukowymi a pracą badawczą, gwarantuje Pacjentom admitancja aż do najnowszej wiedzy medycznej zaś procedur leczniczych.Nowoczesny przyrząd diagnostyczny natomiast zabiegowy umożliwia na prowadzenie skutecznej terapii, optymalnej dla Pacjenta.Mile widziane są w naszym Główny punkt dzieci, które traktujemy ze szczególną troską zaś sympatią.
  Specjalizacje:
  alergolog warszawa - Alergie - diagnostyka i alergie leczenie: dorośli i dzieci od 1. roku życia. Testy alergiczne: wziewne tudzież pokarmowe, pokrzywka leczenielaryngolog warszawakardiolog warszawa neurolog warszawa
  dermatolog warszawa
  hipertensjologia warszawa - nadciśnienie leczenie
  foniatra warszawa - zaburzenia głosu, mowy,
   
   
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik o odchudzaniu »

  Świadomość, że waży się zbyt dużo, kupuje się ubrania o znacznych rozmiarach, to zielone światło do podjęcia decyzji o odchudzaniu. Pragniemy unaocznić takim zdecydowanym ludziom właściwy sposób rozumowania, który okazuje się niesamowicie skuteczny w walce z nadwagą. Kto nie pragnie być wyglądać atrakcyjnie! Atrakcyjny profil, to podniesienie własnego ego, a co za tym idzie, poszerzenie możliwości osiągnięcia sukcesu. Nie warto czekać ani jednego dnia dłużej! Już dziś wejdź w posiadanie sekretu odzyskania pięknej postawy! Przed podjęciem decyzji na zakup drogich tabletek na odchudzanie, podejmij tę walkę z pomocą naszych podpowiedzi. Świadomość zrzucania kilogramów dla samej siebie, to bardzo ważny krok, a później to już tylko bagatela! Z nami osiągniesz z pewnością zamierzony cel!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska »

  Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w dzisiejszym, silnie zmodernizowanym świecie. Pojęcie to nie dotyczy życia w tłoku, ciągłej pogoni za bogactwem czy chęci posiadania rzeczy materialnych. Odwołuje się ono natomiast do spokojnego, pełnego harmonii życia, bogatego zarówno w jedność duchową jak i cielesną. Marzeniem chyba każdego z nas jest zachowanie młodości duchowej, co przekłada sie później na wspaniały wygląd ciała i świetne samopoczycie. Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska: "W zdrowym ciele młody duch". Można więc wyjsć z założenia, że zdrowie jest najważniejsze, ale jak wobec tego je utrzymać? Większość naukowców uczy, że podstawa zdrowia to odpowiednio dobrana, dostosowana do wieku, płci i zawierająca dzienną dawkę odpowiednich składników dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym nie od dziś. Ale według wschodnich lekarzy dietę trzeba wzbogacać jeszcze o dodatkowe substytuty które również mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych.
  Fitoterapia wiąże się także z poszukiwaniem nowych leków naturalnych oraz odkrywaniem nowych zastosowań fitoterapeutycznych poznanych już roślin leczniczych.Co wpływa na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby ucha »

  Zapalenie ucha to dość częsta choroba występująca u ludzi w każdym wieku. Na stronie zawarty jest opis schorzenia, jego charakterystyka, objawy oraz metody skutecznego leczenia. Ponadto znajdują się tutaj wskazówki na temat postępowania z zapaleniem ucha oraz możliwe powikłania po chorobie. Krótko podsumowane jest także podejście diagnostyczne i terapeutyczne w innych krajach na świecie.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna naturalna - Kraków »

  Bodytime to SAMBHANA - masaż twarzy, SAMBHANA - masaż głowy, zabiegi ayurvedyjskie. Terapie Ayurvedy prowadzona jest przez specjalistów, dysponuący wiedzą przekazywaną z jako tradycja przodków. Zadbaj o zdrowieupiększ swoje ciało, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu, uwolnij się od stresu i innych schorzeń. Ajuweda - więcej niż masaż, Bodytime - więcej niż leczenie, to doświadczenie stuleci.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tiens- medycyna naturalna, chińska »

  Firma Tiens czerpie z tego, co naturalna medycyna chińska posiada optymalnego do zaoferowania. Nasze produkty, jak cordyceps, chitosan czy spirulina cieszą się niesłabnącą popularnością w gronie kontrahentów. Medycyna naturalna to najlepszy wybór dla ludzi chcących zadbać o swoje zdrowie: polecamy suplementy diety, kuracje oczyszczające, odchudzające czy regenerujące, a również masaże na urządzeniach Tiens. Przekonaj się sam i zobacz jak skuteczna jest medycyna niekonwencjonalna. Sprawdź resztę naszych produktów medycyny niekonwencjonalnej na http://zdrowieztiens.pl/.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Choroba nowotworowa »

  Nowotwór - groźna choroba cywilizacyjna. Począwszy od 20 wieku nowotwór stanowi coraz powszechniejszą przyczynę śmierci wielu osób.
  Podczas późnego wykrycia tej przypadłości szanse na powrót do zdrowia niestety bywają niewielkie.
  Każdy z nas może zrobić coś co w dużym stopniu zabezpieczy przed nowotworem.
  Wystarczy przestrzegać kilku zasad w codziennym życiu.

  Zapraszamy do odwiedzin na naszą stronę, gdzie prezentujemy sprawdzone i skuteczne metody na profilaktykę
  przeciw nowotworową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • e-fohow.pl Fohow Polska Sklep Oral Liquid Cordyceps »

  Nowością w Fohow Sklepie e-Fohow.pl są plastry aromatyczne, które oddziałują na meridiany Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Opakowanie zawiera 8 plastrów, które posiadają właściwości lecznicze. Fohow Feniks słynie z produkcji wysokojakościowych preparatów z kordycepsem, na przykład Fohow Sanbao Oral Liquid https://e-fohow.pl/pl/p/Eliksir-Feniks-FOHOW-ORAL-Cordyceps-LIQUID-Kordiceps-do-picia/38, Fohow Oral Liquid https://e-fohow.pl/pl/p/Fohow-Sanbao-Oral-Liquid-4-flakony-po-30-ml-Eliksir-Trzy-klejnoty-Feniks-Mrowki-gorskie-Roger/41, Linchzhi https://e-fohow.pl/pl/p/Kapsulki-FOHOW-LINCHZHI-24-sztuki-po-0%2C3-g-Feniks-Reishi/43, Meigui, czy Pereł Księżniczki Guifei Bao. Te produkty z najwyższej półki są stosowane w 30 krajach na całym świecie oraz posiadają liczne certyfikaty jakości.Zapraszamy do Sklepu Internetowego Fohow.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • medytacja oddechu »

  Medytacja oddechu to prosta forma relaksacji. Piszemy o tym w naszym serwisie internetowym. Wystarczy skupić świadomość na swoim oddechu. Musisz czuć, że Twój oddech się unosi, niech oddech płynie sam. Obserwuj jak Twoje ciało oddycha samo. Oddychaj głęboko, powoli i spokojnie. Szybko odkryjesz, że tym sposobem szybko osiągniesz stan odprężenia i uspokojenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu, podajemy tam wiele innych ciekawych informacji.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna naturalna

Medycyna naturalna - nowa strona:

Adres: