Leki i Farmacja Podkategoria: Leki i Farmacja

 • Recepty na zamówienie »

  Jednym z najważniejszych elementów w pracy lekarza są recepty. To właśnie dzięki niej będzie możliwe skierowanie słusznego farmaceutyku, którą chory będzie podejmował. Recepty do tej pory wydawane poprzez NFZ teraz muszą być zamawiane przez lekarzy w dowolnych drukarniach. Nasza strona umożliwia złożenie zamówienia na recepty indywidualne, wszystkie recepty są zgodne z najnowszym ustawowym wzorem. Serwis ten dopuszcza sposobność personalizacji druków recept przez rozmieszczenie na recepcie odpowiednich danych personalnych lekarza a także innych znaczących treści. Składając zamówienie na recepty w naszej firmie mają Państwo gwarancję, że jakość wykonania będzie na bardzo wysokim stanie, a zamówienie zostanie dostarczone do klienta w nieodległym czasie. Recepty drukujemy w każdym dniu dlatego też nie zbieramy kompletu zleceń. Jedynym drukiem jaki należy dostarczyć na naszej stronie będzie grupa numeracji przyznana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zapraszamy do współpracy i składanie zamówień na tanie druki recept w formie bloczków.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Superapteka.pl oferuje medykamenty jak i różny asortyment medyczny. Znajdziesz nas w internecie wpisując frazę – Apteka czy też leki. Zapewniamy kompetentną asystę i asystę medyczną, rychłą i niedrogą dostawę. Działamy przez net jako apteka 24h. Niedrogie środki niewymagające recepty, ekwipunki medyczne, kompresy, dermokosmetyki. Kup medykamenty i zestawy witamin wygodnie. Skorzystaj z szerokiej oferty opisywanej apteki. Miło zapraszamy Państwa do wejścia na stronę naszej apteki. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję z wykonanych sprawunków. W momencie zamówienia medykamentów poprzez net istnieje również ewentualność indywidualnego odbioru farmaceutyków w naszej aptece w Warszawie.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tania apteka »

  Coraz większą popularnością cieszą się obecnie apteki on-line. Taka apteka internetowa posiada wiele zalet, które docenia coraz więcej internautów dokonujących zakupów przez internet. Tania apteka internetowa czynna jest przez całą dobę, w każdym momencie możemy skorzystać z jej oferty i złożyć zamówienie. Dodatkowo, błyskawicznie możemy porównać różne oferty aptek internetowych i wybrać tę, która okaże się dla nas najbardziej korzystna. Należy pamiętać, iż apteki online posiadają również wady. Do najważniejszej z nich należy niemożność kupowania leków na receptę. Takie lekarstwa możemy nabyć jedynie w stacjonarnych aptekach. Poza tym, dokonując zakupów w aptece internetowej, musimy pokryć koszty przesyłki, które nierzadko sprawiają, iż zakupiony przez nas towar znacznie drożeje. Jest na to sposób. Najlepiej jest kupować z kimś na jedno konto i podzielić się wówczas kosztami lub też kupować większe ilości tanich towarów, dzięki czemu można wówczas na tyle rozłożyć koszty przesyłki, iż staną się one znacznie bardziej opłacalne. Warto również wspomnieć o tym, iż korzystając z aptek online unikniemy nieprzyjemnego stania w kolejce, natomiast oferty z różnych aptek możemy porównać błyskawicznie, w kilka minut.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza »

  Osteoporoza polega na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, to znaczy nieprawidłową, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji prowadzi do większej jej podatności na różne urazy - wliczając w to i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest około 20 do 30 proc. osób spośród tych, które ukończyły 50 rok życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad 1/4 chorych potrzebuje pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, głównie polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 procent w ciągu pierwszego roku po złamaniu.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neoangin »

  Preparaty Neo Angin to ceniony i praktyczny sposób na usunięcie problemu przełyku. Neo Angin funkcjonuje jednakże w szerszym zakresie. Pokonuje nie tylko problemy gardła, ale zwalcza będące tam zarazki. Funkcjonuje również profilaktycznie, chroniąc przełyk przed dalszymi infekcjami. Neoa Angin to ciekawy sposób na zniwelowanie ciężkiego bólu gardła. Neo Angin to nie tylko normalne pastylki, ale także tabletki dla cukrzyków czy także bardzo skuteczny atomizer. Pokonaj ból gardła szybko i niezwykle efektywnie z tabletkami Neo Angin.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • AZ Medica - suplementy diety »

  Suplementy - A-Z Medica, producent i dystrybutor. W swojej ofercie posiada suplementy diety: Colon C, Aloe-Vera, Noni, Artro Protect, Chrząstka rekina, Spirulina, Vilcacora oraz kosmetyki naturalne: Krem na blizny No-scar, krem przeciwzmrszczkowy Velvetin. Produkty A-Z Medica cieszą się uznaniem konsumentów już blisko 10 lat. To właśnie nasza firma jest producentem znanego preparatu usprawniającego pracę jelit Colon C oraz doskonałego kremu przeciw bliznom No-Scar.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Amgen - produkcja leków »

  Amgen sp. z o.o. to warszawski oddział zagranicznej firmy zajmującej się produkcją wysoko wyspecjalizowanych leków onkologicznych. Ogromne zapotrzebowanie na tego typu leki jak również} do tej pory problemy w leczeniu tego rodzaju chorób prowadzą do zaangażowania pracowników Amgen sp. z o.o. w wypracowywanie lepszych receptur, które pozwolą na skuteczniejszą walkę z chorobami. Amgen sp. z o.o. dzięki stosowaniu w badaniach analizy kodu DNA oraz innych ważnych elementów, takich jak szczegółowa analiza przebiegu choroby u pacjenta jest coraz bliższa wyprodukowania medykamentów, które okażą się skuteczne dla jeszcze większej liczby pacjentów. Do chwili obecnej Amgen pomogło już wielu chorym w Polsce oraz milionom na całym świecie. Utrzymanie pozycji lidera i pomoc pacjentom poważnie chorym to podstawowe motywy przyświecające działalności Amgen sp. z o.o. Zatrudniając wysoko wykwalifikowanych ekspertów Amgen stale ulepsza swoje produkty i stosuje coraz to nowsze techniki badawcze.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artro Protect - zwyrodnienie stawów »

  Choroba zwyrodnieniowa stawów jest chorobą o postępującym charakterze i nie znanej jak dotychczas przyczynie. Może dotyczyć jednego lub kilku stawów. Ujawnia się najczęściej między 40 a 60 rokiem życia, dotyka więc osoby aktywne życiowo i zawodowo. Aż u 10-20% z nich powoduje poważne ograniczenie sprawności.
  Zwyrodnienie stawów dotyczy każdego elementu tworzącego staw: chrząstki stawowej, podchrzęstnej, błony maziowej, torebki stawowej i więzadeł stawowych.
  Artro Protect Max to suplement diety polecany dla poprawy stanu stawów, o szczególnej recepturze. Obok zwykłych składników posiada też niezdenaturowany kolagen typu II.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • kaszeludzieci.pl metody na kaszel u niemowlaka, rady dla rodzica »

  Strona www. kaszeludzieci. pl to internetowy poradnik dla rodzica. Odszukasz w nim wskazówki o tym jak zwalczać kaszel u dzieci. Przedstawiamy sprawdzone sposoby i leki na uporczywy kaszel u dzieci: inhalacje, oklepywanie, czyszczenie noska, wizyty u lekarza i zabawy z chorym dzieckiem. Zobacz więcej i zadbaj o zdrowie najbliższych. Kaszel ustaje po Mucosolvanie.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • odżywki »

  Tenże ćwiczenia na siłowni bez połączenia spośród odpowiednimi nawykami żywieniowymi nie przyniesie niestety lecz oczekiwanych rezultatów. Aż do diety wypada również doczepić się odpowiednie suplementy takie kiedy odżywki. Powinny istnieć one stosowane w taki tryb ażeby wspomagały nasz trening. Czyli wypada aplikować odżywki gdyby interesuje nas intensyfikacja chamstwo mięśniowej, a trochę inne odżywki stosuje się jeżeli chcemy na przykład ulepszyć rzeźbę naszych mięsni. Równie jest z treningiem. Nagrodzić jest dozwolone jeszcze trywialny szkolenie siłowy ukierunkowany na wzmożenie siły.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Leki i Farmacja

Leki i Farmacja - nowa strona:

Adres: