Informacja Medyczna Podkategoria: Informacja Medyczna

 • Informator medyczny Toruń »

  MedInf - katalog medyczny to szybkie źródło wiedzy na temat gabinetów lekarskich, klinik, szpitali czy aptekarzy. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje skorzystać z firm medycznych może łatwo i za darmo odszukać odpowiednią placówkę w Twojej miejscowości. Zapraszamy także lekarzy, klinki, apteki oraz firmy farmaceutyczne do tworzenia bezpłatnych ofert swojej działalności. Nasz portal to skuteczna droga wśród przyszłych pacjentów.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność »

  Jak postępować, gdy mimo późnej godziny i zmęczenia nie jesteśmy w stanie zasnąć? Czy cierpimy na bezsenność? Odpowiedzi na te pytania należy znaleźć jak najwcześniej, jako że lekceważenie choroby może prowadzić do poważnych komplikacji. Na stronie znajdziemy pomocne rady – które zioła działają uspokajająco, jakich środków nasennych należałoby unikać, w jaki sposób inaczej zadbać o wygodny sen i mnóstwo innych. Nauczymy się także, co bywa źródłem naszych problemów z zasypianiem i które objawy mogą nam ową przyczynę wskazać.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy w Polsce »

  Jak planować wczasy nad jeziorem to tylko z nami. Warto snuć plany dotyczące wakacji o wiele wcześniej. Posiadasz wtedy pewność, że odnajdziesz miejsce, które Cię zainteresowało. Jesteśmy stroną ukazującą oferty noclegów z całego kraju. Oprócz tego umieszczamy informacji ze świata podróżowania. Jeśli wynajmujesz pokój dodaj darmowe ogłoszenie na naszej stronie. Nasza baza noclegowa przedstawia noclegi w Dąbkach i nie tylko. Zaplanowanie wakacji z nami to sama przyjemność, dlatego nie czekaj i zaplanuj swoje wolne.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjść z alkoholizmu - Blog o uzależnieniu »

  Alkoholizm to obecnie wielki problem społeczeństwa polskiego. Obecnie pomimo znacznej edukacji i świadomości ludzie nie ma wiedzy gdzie prosić o wsparcie i jak wygląda a także jakie są sposoby i procesy leczenia choroby alkoholowej. Moja strona dąży do rozpowszechnienia wiedzy dotyczącej leczenia tego nałogu. Strona zawiera interesujące porady oraz ciekawostki.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • refluks żołądkowo-przełykowy »

  Refluks żołądkowy, zwany również chorobą refluksową przełyku jest nieprzyjemną chorobą która polega na cofnięciu się kwasów żołądkowych w stronę przełyku. Ujawnia się zgagą, która sprawia uciążliwe dokuczliwości, między innymi zgagę. Nasza Strona internetowa ma na celu pomóc ludziom w rozpoznaniu dolegliwości oraz w przewyższeniu jej. Prezentujemy ogólne informacje na temat refluksu, w jaki sposób refluks się ujawnia, jak go kurować oraz podpowiadamy jak prawidłowo powinno się zestawić dietę refluksową, aby jak najprędzej go pokonać. Początkujące mamy odnajdą, również materiał w kwestii refluksu u dzieci.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anoreksja »

  Większość z nas szuka w pewnym stopniu akceptacji. Masa osób ma nadzieję, że zapewni ją atrakcyjny wygląd. Chcąc osiągnąć doskonałą sylwetkę, niektórzy z nas gwałtownie odrzucają jedzenie oraz nie przestają czynić tego, jako że nadal są niezadowolone z siebie. Dokładnie tak przebiega anoreksja – choroba, powodująca wyniszczenie całego organizmu, narażenie narządów wewnętrznych, a w 10% przypadków – śmierć. Jako że problem powstaje w psychice chorego człowieka, niezwykle istotną rolę może pełnić jej najbliższe środowisko społeczne. Jak poznać, czy ktoś nam znany cierpi na anoreksję? Jak wygląda przebieg choroby i jej rezultaty? W jaki sposób udzielić wsparcia zmagającej się z chorobą osobie? Tego i masy innych przydatnych rzeczy na temat tej choroby możemy dowiedzieć się ze strony.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informacja Medyczna

Informacja Medyczna - nowa strona:

Adres: