Fitness Podkategoria: Fitness

 • Kulturystyka »

  O ile zbliża się lato, nagle właściwie każdy chce wyglądać jak najlepiej posiadać duże mięśnie, płaski brzuch na którym widoczny jest tzw. 6-pak. Wówczas prawie każdy udaje się na siłownie albo robi sobie w lokalu i zaczyna trening, i tu pojawia się kilka problemów jak na przykład. złe wykonywanie ćwiczeń czy dobór nie stosownego ciężaru. Poprawne wykonywanie ćwiczeń połączone z dobrą dietą może nam przynieść rewelacyjne efekty. Na portalu mojemiesnie. znajdziecie kilka interesujących treści z których możecie skorzystać albo nie:)

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nordic walking Warszawa »


  Aktywne spędzanie wolnych chwil jest niezwykle ważne dla naszego ciała. Podczas niewłaściwych zajęć sportowych jesteśmy narażeni na liczne urazy. Zapraszamy do wyboru naszej oferty. Wspaniały trener indywidualny Warszawa pomoże nabrać formy każdemu z nas. Szczególnie polecamy nordic walking Warszawa, w naszym pięknym mieście sport ten cieszy się szczególną popularnością. Nauczymy odpowiedniej techniki, która jest konieczna przy prawidłowym uprawianiu nordic walking oraz pomożemy wybrać odpowiedni ekwipunek sportowy.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja twarzy »

  ciepło witamy na moim serwisie powiązanym z urodą, jaka to jest niezwykle istotna w naszym życiu. Dzienne spędzanie czasu czy to w pracy bądź wraz ze znajomymi, wymusza na nas ochotę czucia się interesująco wsród innych. Tym bardziej w pracy z mężczyznami w szczególności znaczący jest, co zaznacza niejeden psycholog, stosowny wizerunek. Nasza strona, to fachowy serwis obejmujący takie informacje jak pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, pielęgnacja włosów i inne, ażeby przynajmniej w tej dziedzinie życia ułatwić Ci sytuację oraz rozwiązać wszelkie problemy. Powiemy Ci, które zabiegi są Ci niezbędne oraz jak one przebiegają, byś mogła bez wahania odwiedzić jeden z gabinetów kosmetyki estetycznej. Pomożemy Ci wyłonić stosowne kosmetyki, które zlikwidują lub zamaskują pewne niedoskonałości. Będziesz miała zarówno szansę podzielić się swoimi informacjami w kwestii zabiegów i problemów z innymi użytkowniczami portalu, dzięki czemu na bazie doświadczeń innych ludzi dowiesz się, jak jeszcze bardziej poprawić swój wizerunek, aby czuć się bardziej ciekawą i pewną siebie kobietą.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q10 Fitness Tarnów »

  Q10 fitness & gym to luksusowy fitness club i centrum zdrowia. Oferujemy różnorodne formy spędzania wolnego czasu, pracy nad sylwetką, poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia. W klubie Q10 można skorzystać z sauny, solarium, kawiarenki oraz najnowszych maszyn izotonicznych firmy Star Track. Fitness club Q10 fitness & gym posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów, która poprzez zajęcia ruchowe oparte na wysiłku fizycznym i ćwiczeniach oddechowych, sportach, tańcach, układach choreograficznych propaguje zdrowy styl życia. Zapraszamy na zajęcia fitness - Tarnów, ul. Westerplatte 10a.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące informacje »

  Interaktywna gazeta to punkt dla każdego użytkownika www. Publikacje mają związek z nieruchomościami, czy inwestycjami. Non stop rozrastamy, a nasz portal staje się ciekawym oraz rzetelnym punktem ciekawostek. Zajmujemy się edukacją, promocją oraz zdrowiem. Tylko u nas odnajdziesz promocje interesujących produktów. Podpowiemy, co warto nabyć do swojego mieszkania. Serdecznie zachęcamy do wchodzenia na nasz blog.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wiadomości - newsy »

  Wielowymiarowy serwis zaprasza do odwiedzania źródła wiadomości na każdy temat. Angażujemy się innowacjami z takich branży jak nauka, biznes oraz zdrowie. Każdego dnia staramy się doskonalić. Blog jest zarządzany przez zespół wykwalifikowanych ekspertów z każdej dziedziny. Mamy nadzieję, że info-weselnekapele znacznie się spopularyzuje. Zapraszamy do oglądania naszego serwisu.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Modne diety, regularne ćwiczenia »

  Żyj zdrowo! Zastanawiasz się jak schudnąć? Pierwsze pomysły u większości to modne diety. Nie w każdej chwili jednak jest to najlepsze rozwiązanie. Są też inne drogi do osiągnięcia dobrego wyglądu tj.: regularne ćwiczenia, zabiegi odchudzające, chirurgia kosmetyczna. Zobacz co możesz zrobic dla swojego ciała, co możesz zrobic dla urody, co możesz zrobić dla siebie! Czytaj tematyczne artykuły o urodzie i zdrowiu w naszym serwisie. Dowiedz się jak odżywianie wpływa na wygląd i wiele więcej. Wejdź na www.uroda-zdrowie.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: