Diety i odżywianie Podkategoria: Diety i odżywianie

« poprzednia strona · 3
 • Dieta trzynastodniowa - skuteczne odchudzanie »

  Nasz portal internetowy ukazuje interesujący jadłospis, jakim jest dieta trzynastodniowa. Dzięki niej w ciągu tylko trzynastu dni możemy zrzucić znaczną część naszej wagi. W portalu wyszukać możemy tylko najbardziej skuteczne diety. To daje możliwość użytkownikom Internetu pozyskania znacznych efektów w postaci zrzucenia wagi bez znacznego wysiłku. Mimo, że jest to bardzo skrupulatna dieta, to i tak cieszy się dużą popularnością ze względu na efekty, jakie przynosi.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne tabletki na odchudzanie »

  Jeśli mamy do czynienia z nadwagą, należy bardzo szybko reagować. Im większe zaniedbania, tym gorzej jest wrócić do dawnej formy. spalanie tłuszczu to sprawa, która musi być przemyślana. specyfiki na odchudzanie muszą być dobrze dobrane, odpowiednie dla danej kobiety. Fat burner spala tłuszcz, sprawia, że skóra staje się ładniejsza a wałki tłuszczu odchodzą w niepamięć. Niezawodny spalacz tłuszcz to Therma Cuts. Leki, na odchudzanie są skuteczne, gdy wspomaga się kurację dodatkowymi ćwiczeniami, kiedy człowiek spala tkankę tłuszczową w sposób naturalny, podczas rekreacji. Należy jednak wspomóc wysiłek fizyczny poprzez skuteczne pigułki na odchudzanie. Pamiętajmy jednak, iż najskuteczniejsze pastylki na odchudzanie nie dadzą rezultatu, jeśli nie dostosujemy się do zaleceń zdrowej diety. Nie skazujmy się jednak na sam wysiłek, gdyż specjalnie po to istnieją specyfiki na odchudzanie. Odchudzanie staje się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze, gdyż efekty są szybko widoczne. Najlepszy spalacz tłuszczu to ruch oraz skuteczne pastylki na odchudzanie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta kapuściana - skuteczne odchudzanie »

  Na naszym portalu wyszukać możemy różne przykłady odchudzania. Jednym z nich jest na przykład dieta kapuściana. Dzięki niej nadwagi pozbył się nasz były prezydent. Dlatego niektórzy nazywają ją dietą prezydencką. Pozwala ona na zrzucenie nawet do 8 kg wciągu siedmiu dni. Należy tylko stosować się do reguł wyznaczonych na naszej stronie w opisie diety prezydenckiej.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta proteinowa »

  Serwis poświęcony wiadomościom dotyczącym fenomenalnej i skutecznej proteinowej diety PROTAL, której publikacja została bestsellerem 2009 i 2010 roku w w naszym kraju. Dieta proteinowa jest obecnie najczęściej stosowaną kuracją odchudzającą na świecie. Strona prezentuje zasady i fazy tej diety, zawiera również przepisy kucharskie dla kolejnych etapów proteinowej kuracji odchudzającej oraz informacje o produktach stosowanych na diecie.Najszybszym sposobem zaplanowania diety proteinowej jest Test dr Dukana. Nasz Portal umożliwia wykonanie testu Dukana oraz udziela zainteresowanym różne porady z zakresu wiedzy o diecie oraz jej stosowaniu. Strona wyróżnia się także tematycznym forum o diecie cieszącym się dużą popularnością, na którym szczegółowo prezentowane są porady dla stosujących tą dietę, przepisy kulinarne, ciekawostki związane z kuracją Dukana, grupy wsparcia oraz efekty odchudzania na diecie Dukana.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Rzeszow »

  DietaMed - Dietetyk Rzeszów, to profesjonalna internetowa poradnia dietetyczna dla których problemem jest nadwaga, otyłość, metabolizm lub wychudzenie. Skierowani jesteśmy do osób, którym ciężko jest zjawić się w stacjonarnym gabinecie dietetycznym. Nasz zespół to licencjonowani dietetycy, którzy ciągle się kształcą, aby jeszcze sprawniej pomagać w zachowaniu zdrowia w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety i odżywianie

Diety i odżywianie - nowa strona:

Adres: