Diety i odżywianie Podkategoria: Diety i odżywianie

« poprzednia strona · 3
 • Zdrowa żywność »

  Firma Melvit jest wiodącym producentem zdrowej żywności. W ofercie można znaleźć kasze, płatki, otręby oraz wiele innych. Wszystkie produkty są naturalnego pochodzenia, zawierają potrzebne składniki dla naszego organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dieta trzynastodniowa - skuteczne odchudzanie »

  Nasz portal internetowy ukazuje interesujący jadłospis, jakim jest dieta trzynastodniowa. Dzięki niej w ciągu tylko trzynastu dni możemy zrzucić znaczną część naszej wagi. W portalu wyszukać możemy tylko najbardziej skuteczne diety. To daje możliwość użytkownikom Internetu pozyskania znacznych efektów w postaci zrzucenia wagi bez znacznego wysiłku. Mimo, że jest to bardzo skrupulatna dieta, to i tak cieszy się dużą popularnością ze względu na efekty, jakie przynosi.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta kapuściana - skuteczne odchudzanie »

  Na naszym portalu wyszukać możemy różne przykłady odchudzania. Jednym z nich jest na przykład dieta kapuściana. Dzięki niej nadwagi pozbył się nasz były prezydent. Dlatego niektórzy nazywają ją dietą prezydencką. Pozwala ona na zrzucenie nawet do 8 kg wciągu siedmiu dni. Należy tylko stosować się do reguł wyznaczonych na naszej stronie w opisie diety prezydenckiej.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta proteinowa »

  Serwis poświęcony wiadomościom dotyczącym fenomenalnej i skutecznej proteinowej diety PROTAL, której publikacja została bestsellerem 2009 i 2010 roku w w naszym kraju. Dieta proteinowa jest obecnie najczęściej stosowaną kuracją odchudzającą na świecie. Strona prezentuje zasady i fazy tej diety, zawiera również przepisy kucharskie dla kolejnych etapów proteinowej kuracji odchudzającej oraz informacje o produktach stosowanych na diecie.Najszybszym sposobem zaplanowania diety proteinowej jest Test dr Dukana. Nasz Portal umożliwia wykonanie testu Dukana oraz udziela zainteresowanym różne porady z zakresu wiedzy o diecie oraz jej stosowaniu. Strona wyróżnia się także tematycznym forum o diecie cieszącym się dużą popularnością, na którym szczegółowo prezentowane są porady dla stosujących tą dietę, przepisy kulinarne, ciekawostki związane z kuracją Dukana, grupy wsparcia oraz efekty odchudzania na diecie Dukana.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Rzeszow »

  DietaMed - Dietetyk Rzeszów, to profesjonalna internetowa poradnia dietetyczna dla których problemem jest nadwaga, otyłość, metabolizm lub wychudzenie. Skierowani jesteśmy do osób, którym ciężko jest zjawić się w stacjonarnym gabinecie dietetycznym. Nasz zespół to licencjonowani dietetycy, którzy ciągle się kształcą, aby jeszcze sprawniej pomagać w zachowaniu zdrowia w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety i odżywianie

Diety i odżywianie - nowa strona:

Adres: