Dentysta Podkategoria: Dentysta

 • Blog medyczny. Poradnik zdrowie i medycyna »

  Poradnik zdrowie i medycyna - portal dla Twojej rodziny oferujący m.in. artykuły o tematyce zdrowia, profilaktyki, chorób, diety, diagnostyki, terapii i ratownictwa medycznego. Informacje niezbędne do prawidłowej profilaktyki zdrowotnej.
  Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia.
  Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele.
  Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • implanty warszawa »

  Gabinet stomatologiczny S.Tom oferuje swoim pacjentom nowoczesne wszczepianie implantów stomatologicznych metodą bezpłatową korzystając z techniki "navigator-system”. Wprowadzamy implant bezpośrednio przez dziąsło, unikając cięcia płata śluzówkowo-okostnowego. Implanty przez nas wszczepione pozycjonujemy korzystając z szablonów chirurgicznych. W naszej klinice stawiamy duży nacisk na bezbolesne zabiegi, a wszyscy nasi pacjenci leczeni są często przez kilku wysokiej klasy specjalistów. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Szczecin »

  Unident to gabinet dentystyczny, który dba o zdrowie Twoich zębów. Naszym zadaniem jest aby uśmiech każdego z naszych klientów nie był tylko zdrowy ale również i piękny.Nasi stomatolodzy ciągle się uczą i udoskonalają swoje umiejętności w skutek czego oferujemy Ci leczenie na wysokim poziomie, a wizyta u nas będzie sprawiała przyjemność.Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości koniecznie sprawdź naszą stronkę lub skontaktuj się z nami. Pamiętaj ! Nasz cel to zdrowy i piękny uśmiech.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa »

  EfektDent to gabinet dentystyczny. Znajduje się w Warszawie w dzielnicy - Chomiczówka. EfektDent wyróżnia się na tle innych gabinetów nie tylko obsługą ale przede wszystkim jakością. EfektDent jako jedna z nielicznych klinik zapewnia urządzenia takie jak pantomogram. EfektDent robi całościowe i specjalistyczne leczenie w przemiłej, spokojnej atmosferze.Na co dzień stosujemy materiały najlepszej jakości oraz najbezpieczniejsze techniki zabiegowe Zostając naszym Pacjentem będziesz zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez obaw mogą wyglądać spotkania u dentysty. Sprawimy, że Twoje zęby będą mocne i zdrowe.
  Pełen zakres usług EfektDent to - Stomatologia estetyczna czyli wybielanie zębów (skaling, piaskowanie). Ortodoncja czyli badanie prawidłowości zgryzu. Implantologia czyli wykonywanie implantów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia gabinetu EfektDent i zostania naszym klientem!

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Warszawa, Dentysta Piaseczno Mokotów Ursynów »

  Stomatologia rodzinna oferuje wybielanie zębów Warszawa lampą Beyond Polus, bezbolesne leczenie, korony porcelanowe, mosty, protetykę oraz implanty. Dentysta stomatolog Piaseczno, Mokotów, Ursynów. Oferujemy Państwu kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i na bardzo wysokim poziomie. Leczenie w naszym gabinecie jest naprawdę bezbolesne dzięki naszym profesjonalnym stomatologom.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Poznań »

  Gdy zależy Ci na bardzo dobrej jakości protetyki i leczenia Twoich zębów zapraszamy do naszego gabinetu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego wyposażenia nasi klienci dostają wysokiej jakości usługę, z której są w pełni usatysfakcjonowani. Wstępna wizyta - przegląd stanu zębów oraz jamy ustnej - jest darmowa. Pozwala ona określić co ewentualnie trzeba wykonać, aby zapewnić zdrowie zębom i jamie ustnej. Zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Chorzów Kornmed »

  Gdy ty bądź twoja rodzina potrzebuje stomatologa szukasz wtenczas kompetentnego gabinetu dentystycznego - zapraszamy do naszych gabinetów w Zabrzu lub Chorzowie.
  Życzliwa, bezstresowa atmosfera, współczesny sprzęt, wykwalifikowani pracownicy, innowacyjne sposoby leczenia - to tylko część naszych atutów. Zatelefonuj, zarejestruj się na wizytę i zobacz sam, a wizyta u stomatologa nie będzie odtąd nieprzyjemnym obowiązkiem. Na rynku stomatologicznym działamy już od bardzo wielu lat i jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej trudnych pacjentów.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Łódź »

  Gabinet dentystyczny Łódź “Orto-Vis” to wyspecjalizowana placówka leczenia ortodontycznego oraz stomatologii zachowawczej. Specjaliści, których zatrudnia gabinet stomatologiczny Łódź cieszą się opinią profesjonalistów zarówno wśród swoich pacjentów, jak i kolegów z innych placówek. Zapraszamy już dziś! Gabinet stomatologiczny Łódź “Orto-Vis” raz na zawsze zmieni przekonanie i bolesnym leczeniu dentystycznym!

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Gliwice »

  Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Po więcej informacji zapraszamy na chirurgia szczękowa Gliwice.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wrocław »

  Szanowni Kraj, Z wielką przyjemnością oraz radością zapraszam Państwa do Kliniki Unident Union Dental Spa, która jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Projektując Klinikę wewnątrz priorytet uznałam wprowadzenie w największym stopniu zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie.Moim marzeniem było organizm miejsca, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach, nie przypominających swoim charakterem wystroju klasycznych klinicznych aranżacji, przeprowadzone będzie kompleksowe, interdyscyplinarne rehabilitacja ze wszystkich dziedzin stomatologii na najwyższym poziomie, zapewniające splendor naszych Pacjentów oraz eliminujące do minimum stres przed wizytą. Z Unident UnionDental Spa od czasu lat współpracuje na stałe kapela lekarzy cenionych w krajach Unii Europejskiej oraz USA, pośród których kluczowe waga posiada stała współdziałanie z prof. R. LAZARRA, lekarzem, twórcą systemu implantologicznego BIOMET 3i (Implants Innovation) w Palm Beach Garden na Florydzie. Ta współdziałanie z wielonarodową grupą stomatologów oraz techników światowej rangi ma umożliwić Pacjentom Kliniki Unident Union Dental Spa-najwyższej jakości kompleksowe leczenie.Tym w wyższym stopniu jest mi miło, że moje operacja zostały docenione poprzez grant Klinice Unident Union Dental Spa tytułu Najlepszej Kliniki w Polsce wg Rocznika Stomatologicznego 2007/2008- The Best in Poland oraz wyróżnieniem miesięcznika URODA- SALONY

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • dentysta Namysłów »

  Dentysta.OlesnicaSlaska.pl to miejsce, w którym znajdziesz namiary na dobrego dentystę z Oleśnicy. Niewątpliwie w wielu miastach jest wielu dobrych ekspertów z dziedziny implantologii, ale warto jest wiedzieć do kogo faktycznie jest najlepiej trafić, żeby potem nie żałować. Oczywiście oceny są czysto uznaniowe, dlatego nie warto jest zawsze sięgać po opinie znajomych, tylko samemu się rozeznać w tym u kogo się leczyć, bo potem można mieć do kogoś żal. Wybierajcie zatem samemu zawsze drodzy internauci.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Zajmujemy się leczeniem ząbków zarówno u młodzieży jak i dorosłych. Jeśli odczuwasz ból podczas jedzenia to z całą pewnością powinieneś iść do lekarza. Staramy się żebyś czuł się u nas komfortowo. Wykorzystujemy najświeższy sprzęt dzięki temu zabiegi są niesamowicie bezpieczne i praktycznie bezbolesne. Informację opanowywaliśmy w najlepszych zagranicznych lecznicach. Na naszej witrynie odszukacie informacje o oferowanych przez nas usługach. W każdym momencie możesz poprosić o pomoc naszego pracownika. Zapewniamy, że potrafimy Ci pomóc. Zapraszamy do poznania naszej strony! Miej na uwadze, że zdrowie posiadasz wyłącznie jedno i warto o nie dbać.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  FRODENT to dwie nowoczesne przychodnie stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dla wszystkich, czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa – oferujemy bezpieczny gaz rozweselający (sedację wziewną) dający efekt pełnego zrelaksowania podczas zabiegu przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem. W każdej przychodni znajduje się laboratorium protetyczne oraz cyfrowy rentgen stomatologiczny. Niezdecydowanych zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną poradę i przegląd uzębienia. Można wówczas uzyskać pełną informację o kosztach leczenia z zakresu stomatologii i protetyki. Zapraszamy - 90-257 Łódź, ul. Kilińskiego 42.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Hippolit, która zajmuje się stomatologią. Biuro firmy znajduje się w Warszawie na terenie Żoliborza. W ofercie znajdują się informacje dotyczące profilaktyki dentystycznej i leczenia chirurgicznego. Hippolit stawia na przeciwdziałanie i najwyższy standard usług dentystycznych.Każda wizyta jest indywidualnie dopasowana do pacjenta bo Twoje samopoczucie jest dla nas najważniejsze.Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na stronie.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Gdańsk »

  W poprawieniu wyglądu uśmiechu ma możliwość pomóc stomatolog. Są bowiem rożne zabiegi na wybielenie zębów, dzięki czemu można oczarować ludzi dookoła siebie. Sprzęty, jakie posiada dzisiaj dentysta są bardzo zaawansowane, dzięki czemu można śmiało wyzbyć się wszystkich stereotypów, że wizyty u dentysty i wszystkie zabiegi wiążą się z bólem i obawą. Niejedna osoba świadomie odkłada wizyty u dentysty, decyduje się na zabieg dopiero w momencie, kiedy ból rzeczywiście jest nie do wytrzymania. Specjalistę można znaleźć między innymi za pomocą strony www i umówić się na wizytę.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dentysta

Dentysta - nowa strona:

Adres: