Choroby Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 2
 • Bóle stawów »

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić witrynę firmy NANO TRADE, która zajmuje się produkcją jak również dystrybucją kosmetyków oraz innych preparatów opartych na jednej z najnowocześniejszych dziedzin nauki – nanotechnologii. Zastosowanie takiej technologii zapewnia oddziaływanie chemiczne i fizyczne. Takie preparaty jak kremy stworzone z wykorzystaniem nanotechnologii mają dużo niezwykłych właściwości.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony NANO TRADE jak i zapoznanie się z niuansami technologii i najnowszą ofertą.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa - objawy, leczenie »

  Rwakulszowa.info.pl o witryna internetowa, na którą zapraszamy wszystkie osoby chorujące na rwę kulszową. Tutaj dowiecie się czym jest rwa kulszowa i jakie są powody ją wywołujące, a także jakie są przejawy schorzenia. Ponadto przeglądniesz ciekawe artykuły na temat sposobów leczenia rwy kulszowej, walki z bólem i profilaktyki zdrowotnej zapobiegającej nawrotom choroby. Tylko u nas w jednym miejscu znajdziesz wszystko co trzeba wiedzieć, aby efektywnie walczyć z tym dotkliwym i uporczywym schorzeniem.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Strona internetowa zawiera informacje dotyczące tematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką tworzą anonimowi alkoholicy, o metodach odtruwania oraz o tym, gdzie poszukiwać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając zawartość witryny można się także dowiedzieć, jakie są symptomy alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z trucizny. Alkoholizm to rosnący problem naszego społeczeństwa. Wskazane jest posiadać informacje na temat tej choroby, by w razie konieczności ulżyć sobie tudzież innej osobie potrzebującej wsparcia, w trudnych dla niej chwilach.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Candida Albicans »

  Grzyby z gatunku Candida Albicans występują niemalże u 80% populacji, w większości przypadków nie powodując negatywnych skutków - ci ludzie są po prostu biernymi nosicielami, jednakże u niektórych ludzi może powodować ciężkie do wyleczenia zakażenia zwane potocznie grzybicą. Nierozpoznane w porę zakażenie Candidą prowadzi do osłabienia układu immunologicznego - Candida niszczy pozytywne bakterie, zwalniając miejsce do rozwoju szkodliwym bakteriom. W skrajnych przypadkach Candida może wywoływać zmiany w osobowości i zachowaniu w szczególności depresję i uczucie osłabienia i bezsilności. Leczenie zakażania Candidą jest stosunkowo trudne i czasochłonne, a od pacjenta wymaga stosowania się do rygorystycznej diety i przyjmowania leków antygrzybiczych, co powoduje, że skuteczność leczenia kandydozy w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza jest relatywnie mała i często dochodzi do nawrotów.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opryszczka »

  Przedsiębiorstwo Nano Trade posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu nanotechnologii w dziedzinie kosmetologi i produkcji preparatów leczniczych. Zajmujemy się produkcją a również sprzedażą preparatów oraz kosmetyków na bóle kręgosłupa, hemoroidy oraz opryszczkę. W naszej ofercie znajdują się także preparaty doskonale sprawdzające się przy bólach i zapaleniu stawów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i produktami takimi jak Nano One i Nano One Forte na naszej stronie internetowej nanobeautycosmetics.com

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angina - kompendium wiedzy »

  Nierzadko z pewnością spotkaliśmy się z różnorodnymi powikłaniami wywołanymi chorobą. Skutki te niejednokrotnie są bardzo niemiłe, dlatego też warto się przed tym zabezpieczyć. Weźmy pod uwagę anginę. Nieleczona doprowadza do stanów zapalnych stawów, ucha środkowego, wyrostka robaczkowego i wiele innych, które często zagrażać będą naszemu życiu. Nie wolno na to pozwolić. Toteż często doktor prowadzący decyduje o wycięciu migdałków, by zminimalizować pojawienie się powikłań.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Lublin »

  Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza "VENUS". Nasza Przychodnia przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób kobiecych, prowadzenie ciąży, badanie KTG ciąży, oraz badanie USG
  narządu rodnego i ciąży oraz ocena owulacji.

  Nasza Przychodnia przeprowadza Videokolposkopia oraz badanie cytologiczne szyjki macicy. Ponadto wykonujemy Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w ramach którego bezpłatnym badaniem cytologicznym objęta jest każda Polka w wieku od 25 do 59 lat, która w ciągu ostatnich 3 lat nie miała wykonanego badania cytologicznego w ramach ubezpieczenia NFZ.

  W naszej Poradni zastanie Was miła, dyskretna, i fachowa obsługa. U nas poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cystone - kamica nerkowa »

  Cystone jest hinduskim roślinnym uzupełnieniem diety przeznaczonym dla osób męczonych przez choroby układu moczowego. Preparat poprawia pracę układu moczowego jako całości, jednakże jego zasadniczym zastosowaniem jest kamica nerkowa. Stuprocentowo naturalne składniki suplementu w połączeniu z wysoką jakością sprawiają iż jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia i w odróżnieniu od zwykłych leków niemal nie ma działań niepożądanych. O nieszkodliwości tego preparatu ziołowego powinien świadczyć choćby fakt, iż nie posiada on przeciwwskazań do zażywania dla kobiet w ciąży. Niewiele osób zdaje sobie sprawę ile chorób można przezwyciężyć używając tylko w pełni naturalne środki ziołowe, co będzie zdrowsze dla chorego, a nierzadko o wiele mniej kosztowne od leków farmakologicznych, które dodatkowo mają więcej efektów ubocznych.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki odbytu »

  Jedną z dolegliwości, o której nierzadko mało się mówi, a która dotyka praktycznie co 3 osobę po 30 roku życia są hemoroidy. Zapobiegać im można stosując właściwy jadłospis. Jedzenie posiłków bogatych w błonnik, tych z małą ilością tłuszczu i ostrych przypraw pozytywnie wpływa na częste wypróżnianie się, dzięki czemu stolec nie podrażnia błony śluzowej odbytu. Dieta stosowana profilaktycznie powinna składać się ze świeżego muesli rankiem, chleba wieloziarnistego oraz surówek.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie trądziku »

  Na stronie www znajdziesz zbiór najważniejszy informacji na temat przyczyn trądziku.Również poznasz najświeższe metody walki z trądzikiem, jego przyczyny oraz objawy. Trądzik często występuje w wieku 25-35 lat, a więc nie jest tylko problemem wieku dojrzewania, gdy w organiźmie szaleją hormony. Co więc powoduje trądzik? Jak z nim skutecznie walczyć? Jakich metod użyć? W gabinecie kosmetycznym możemy znaleść dużo zabiegów łagodzących zmiany trądzikowe. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się wykorzystywanie kwasów owocowych AHA w leczeniu trądziku. Zabiegi te dają oszałamiające efekty w postaci gładkiej, rozjaśnionej cery. Kwasy owocowe mają działanie antybakteryjne, skutecznie walczą z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami, czy płytkimi bliznami.Nawet po pierwszym zabiegu widać zadawalające efekty. Do wyboru mamy szereg kwasów tj. kwas migdałowy, kwas kojowy, czy salicylowy. Kosmetyki naturalne były wykorzystywane w kosmetologii od lat. Kwasy owocowe pozyskiwane są naturalnie w przyrodzie. Korzystajmy z ich dobrodziejstw na co dzień. Zapraszam na moją stronę.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra »

  Schorzenia psychiczne spotykają współcześnie sporo ludzi. Nie zawsze wiemy jak sobie z nimi radzić ani rozpoznać początkowych symptomów. Zapadają na nie osoby w przeróżnym wieku – zarówno osoby młode, jak i starsze. Na naszej stronie zamieściliśmy wiadomości na temat kilku, obecnie dosyć często występujących chorób psychicznych. Znajdą tu Państwo też nieco informacji o samej psychiatrii oraz listę godnych polecenia gabinetów psychiatrycznych w samej stolicy, jak i jej okolicach. Psychiatra.warszawa.pl zaprasza.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • VirtualMedLab »

  VirtualMedLab.pl to nowoczesna aplikacja, przy pomocy której przeanalizujemy wyniki naszych badań. Program zapewnia wiarygodne wiadomości po dokładnym dodaniu wyników.Stworzony jest dla ludzi, którzy dbają o swój stan zdrowia. Aplikacja dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dieta w ciąży »

  Ciąża to cudowny okres w życiu kobiety. Przez najbliższe 9 miesięcy w brzuchu kobiety powstaje nowe życie. Ponadto w ciele przyszłej mamy zachodzi wiele zmian. W głównej mierze sylwetka kobiety nabiera na wadze. Zatem ważne jest, aby już przed ciążą zadbać o swoją kondycję oraz wzmocnić wszystkie mięśnie. Zapobiegnie to charakterystycznym "bólom ciążowym", czyli skrzywień kręgosłupa i bóli mięśni. Jeżeli pragniesz prawidłowo przebrnąć przez okres ciążowy, odwiedź naszą witrynę i dowiedz się, jak to uczynić! Zapraszamy.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prewencja zrostów pooperacyjnych »

  Jednym z najczęściej występujących powikłań związanych z przebyciem operacji są zrosty - niepoprawne połączenia pomiędzy tkankami, do których dochodzi w procesie regeneracji naruszonych narządów. Sąsiadujące ze sobą organy zrastają się wtedy między sobą, w wielu przypadkach powodując liczne komplikacje takie jak przewlekły bój jamy brzusznej, niedrożność jelita, a nawet nabytą bezpłodność u kobiet (zwłaszcza po cesarskim cięciu). By temu zapobiegać, poleca się stosowanie Hyalobarrier Gel - preparatu w formie sterylnego, przeźroczystego żelu, którym pokrywa się sąsiadujące tkanki, tworząc w ten sposób bariery uniemożliwiające powstawanie zrostów. Rozpowszechniany za sprawą firmy Nordic Pharma, Hyalobarrier Gel to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy produkt tego typu na polskim rynku.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Astma Oskrzelowa »

  Bardzo dużo ludzi uskarża się na chorobę jaką jest astma oskrzelowa. Objawy tej choroby pojawiają się u coraz to większej liczby osób. Zanieczyszczenie środowiska, nikotyna to zaledwie przykładowe przyczyny astmy. Obliczono, że astma oskrzelowa u dzieci pojawia się już u co dziesiątego dziecka w wieku przedszkolno-szkolnym. Na mojej witrynie umieszczono bardzo wiele użytecznych porad na temat astmy. Odnajdziecie tu szczegółowo przedstawione najczęstsze objawy astmy oskrzelowej. Dogłębnie ujęto metody leczenia przewlekłej choroby, jaką niewątpliwie jest astma oskrzelowa. Przyczyny występowania tej choroby również zostały wnikliwie zaprezentowane na niniejszej stronie. Zapraszamy wszystkich cierpiących na tę chorobę do odwiedzania tej strony i zaznajomienia się z wiadomościami na niej opublikowanymi.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba Hashimoto i niedoczynność tarczycy »

  Hashimoto jest krótko znaną chorobą, lecz dzięki witrynie internetowej, ludzie którzy posiadają to schorzenie mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Nasza witryna skupia ludzi, którzy nie mają wyboru i muszą z nią walczyć. Wymieniając się doświadczeniem jesteśmy w stanie efektywniej walczyć z schorzeniem. Zobacz na naszej stronie internetowej kilka interesujących informacji zredagowanych na bazie badań naukowych o chorobie Hashimoto. Poznaj opinie pacjentów próbujących spowolnić tempo rozwoju choroby. Rozwiąż dylematy własnej choroby dzięki naszej stronie.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: