Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

 • Chirurg plastyczny Poznań »

  Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Mandala Clinic. Prezentowana klinika jest kliniką, w której cenimy duet ciała i ducha. Specjalizujemy się w takich sferach jak przykładowo liposukcja Poznań, ginekologia estetyczna, przeszczep włosów. Kooperujemy z innymi zespołami lekarskimi w Polsce i poza nim, opisywana klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, a ekipa pracująca w klinice to lekarze z dużym doświadczeniem. Młody i piękny wygląd ma niemały wkład na zaznanie współbrzmienia ciała i duszy. Dzięki potencjałom, jakie dostarcza wszystkim nauka medyczna posiadamy moc aby cofnąć upływ czasu i od nowa umiłować siebie. Polecana klinika medyczna daje możliwość aby troszczyć się o piękno jak i atrakcyjność sylwetki, dzięki specjalistycznym zabiegom wykonywanym przez doświadczonych i znakomicie wykwalifikowanych lekarzy. Polecana klinika stosuje nowoczesne technologie, zarówno operacyjne, oraz nieoperacyjne.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Kult piękności osiąga indywidualne apogeum. Zarówno kobiety, jak również mężczyźni są atakowani zewsząd atrakcyjnymi modelami, którzy mają nieomalże perfekcyjny wygląd. Niejeden „przeciętny” człowiek chciałby tak samo wyglądać i zniwelować istniejące defekty. Na szczęście coraz większa ilość osób ma możliwość pozwolić sobie na operacje plastyczne, które nie tylko poprawiają wygląd kontrahentów, niemniej jednak przede wszystkim samopoczucie. Zwiększone poczucie własnej wartości, gwarancję siebie, w dłuższej mierze sukces w postaci zmiany pracy, awansu.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinika rekonstrukcji piersi własnym tłuszczem »

  W naszej klinice zapewniamy naszym pacjentom między innymi takie zabiegi chirurgii plastycznej jak operacje plastyczne twarzy, powiek, nosa, uszu, plastyka piersi a także szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. Nasza klinika posiada zarówno rozbudowany oraz nowoczesny sprzęt do realizowania zabiegów a także diagnostyki, co również pozwala nam na dopasowanie poszczególnych metod do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów i zapewnienie bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu z naszą kliniką!

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika chirurgii plastycznej Plastic-Surgery.pl »

  Nasz klinika świadczy szeroki zakres usług chirurgi plastycznej. Posiadamy nowoczesny gabinet, wyspacjalizowany personel.
  Polecamy usługi: przeszczep tłuszczu, liposukcja poznań i korekta nosa.
  Nasze klientki są zadowolone i polacają nas swoim znajomym. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów.
  Operacje są bezbolesne a ich efekt jest widoczny po kilku dniach od zabiegu.
  Prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii plastycznej, Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UMK w Toruniu.
  Główne zainteresowania prof. Witmanowskiego to: chirurgia plastyczna, korekta nosa, plastyka piersi, liposukcja, przeszczep tłuszczu, rekonstrukcje chirurgiczne, chirurgia estetyczn, plastyka powiek oraz wypełniacze.
  Zapraszamy na naszą stronę plastic-surgery.pl i zapoznanie się ze szczegółową ofertą wykonywanych zabiegów i cennikiem.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: