Strony związane z hasłem 'samochody':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Jeśli jeszcze nie masz prawa jazdy, a mieszkasz w Warszawie lub okolicach to bez wahania zapisz się do nas na kurs prawa jazdy w Warszawie. Auto szkoła JAR ma wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu po takim kursie jazdy państwowy egzamin prawa jazdy w Warszawie to najzwyklejsza formalność. W zasadzie Warszawa to jedno z trudniejszych do kierowania samochodem miast w Polsce, aczkolwiek nauka jazdy w Warszawie w naszej szkole jazdy JAR jest jedyną w swoim rodzaju przygodą dla młodego człowieka. Zapisz się na kurs jazdy kategorii B lub kategorii A aby przekonać się o tym osobiście. Pamiętaj też, że jako jedna z niewielu szkół prawa jazdy w Warszawie mamy również samochody w automacie.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacja »

  Masz kłopot z samochodem? Coś się zepsuło, musisz wymienić części, a może tylko zmienić płyny eksploatacyjne? Znajdź dobry warsztat samochodowy czy sklep z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi w naszym branżowym katalogu firm motoryzacyjnych. W naszym katalogu znajdują się także adresy komisów czy salonów motoryzacyjnych. Nasz katalog to wymarzone miejsce do promocji działalności swojego serwisu czy sklepu motoryzacyjnego, a dla Internautów to cenne źródło wiedzy o firmach z branży motoryzacyjnej w całej Polsce.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stacja kontroli pojazdów »

  Nasz zakład ma wieloletnie doświadczenie w niwie badań technicznych pojazdów przeprowadzanych w Warszawie centrum. Przekłada się to na perfekcyjną jakość realizowanych usług oraz radość interesantów, którzy z nich korzystają. Przeglądy pojazdów warszawa zatrudnia zawodowców, którzy służą swoimi umiejętnościami, a także pomocą zarówno w sytuacjach mechanicznych jak i interpretacji prawa odnoszącego się do badań technicznych samochodów. Samochody to ich mania dlatego orientują się we wszelkich newsach technicznych co daje fachową diagnostykę auta.

  Jakiekolwiek czynności jakie wykonują diagności w momencie badania technicznego zgodne są Dz.U. nr 155 poz. 1232 z dn. 18.09.2009 a robione badania techniczne wpisywane są w systemie elektronicznym. Wielce zapraszamy do Stacji kontroli pojazdów w warszawie; przy okazji dziękujemy wszystkim naszym odbiorcom za za reklamę naszych usług.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia aut »

  W Polsce można spotkać się z bardzo różnymi opiniami a propos Unii Europejskiej i korzyści, które stały się udziałem Polski, kiedy ta zdecydowała się na wstąpienie w struktury tej organizacji. Nie da się ukryć, że Unia nie jest tworem idealnym, co widać dobitnie w czasach kryzysu finansowego, z którym cały świat boryka się już czwarty rok. Są jednak kwestie, które jednoznacznie należy zapisać na plus. Polska od momentu, w którym wstąpiła w struktury europejskie otrzymała ogromne sumy pieniężne, aby dzięki nim móc zbliżyć się do poziomu gospodarczego najbogatszych państw naszego kontynentu. Oczywiście jeszcze wiele nam brakuje do w pełni zadowalającego pułapu, ale i tak w ostatnich latach zanotowaliśmy duży progres, który nie byłby możliwy bez pomocy finansowej ze strony UE. Kolejnym plusem jest bez wątpienia możliwość swobodnego poruszania się po terytorium wspólnoty oraz opcja podejmowania tam pracy na takich samych zasadach, jakie obowiązują obywateli państwa, w którym pracujemy. Jest to możliwe na mocy umowy z Schengen, którą my ratyfikowaliśmy kilka lat wstecz. Polacy nie potrzebują już paszportów, aby podróżować po Europie – wystarczy im tylko dowód osobisty. Zniesiono także uciążliwą konieczność poddawania się kontroli celnej. Dzięki temu transport do Niemiec i wszystkich innych krajów, które ratyfikowały traktat z Schengen jest niezwykle szybki. Ma to spore znaczenie dla Polaków, którzy często jeżdżą tam w interesach czy też do pracy – dzięki zniesieniu granic zajmuje im to zdecydowanie mniej czasu, a przecież, jak to się zwykło mówić, czas to pieniądz. Można by jeszcze długo wymieniać korzyści, które stały się naszym udziałem dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Nie powinno się także zapominać o kilku mankamentach, które dotykają nas z tego tytułu. UE jest jednak tworem jedynym w swoim rodzaju. Można ją potraktować jako swoiste laboratorium procesów integracyjnych, ponieważ nigdzie indziej w świecie nie osiągnięto takiego poziomu integracji jak w Europie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spojlery »

  Chromemaster specjalizuje się w profesjonalnym tuningu samochodowym. Tuning wykonujemy na prywatne zamówienie kontrahenta. Poddajemy modyfikacji auta zarówno bardzo popularne i niedrogie jak również te ekskluzywne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.chromemaster.pl.W chwili obecnej prowadzimy dystrybucję różnych produktów stylizacyjnych m.in. oświetlenie, spojlery, orurowanie, felgi akcesoria 4x4 sprawdzonych producentów .

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Łódź - Michał Borkowski »

  Fotograf Michał Borkowski Wyeksponowani.pl - fotografia ślubna, fotografia reportażowa, sesje plenerowe. Wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia ślubne w wyjątkowej atmosferze. Moje główne miejsce pracy to Łódź ale pracuję również na terenie całej Polski. Podczas sesji reportażowych staram się pozostawać niewidoczny dla moich klientów dzięki czemu na moich zdjęciach nie zobaczycie Państwo sztucznych i wymuszonych zachowań i uśmiechów. To na co stawiam to 100% tego co jest w Was najbardziej naturalne! Stawiam więc przede wszystkim na Waszą miłość, którą dzięki mnie możecie utrwalić w formie zdjęć. Serdecznie zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe »

  Firma doradcza. Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród mnogiej liczby szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz handlowych.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych kursach zwracamy istotną uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowonabytych umiejętności, dlatego około 90 % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych warsztatów są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i na produkcji).
  tematyka: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  tematyka: szkolenia dla zarzadzających: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, skuteczny coaching.
  Organizujemy również imprezy integracyjne w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Samochody na ślub »

  Weselicho to jedna z kluczowych chwil w życiu narzeczonych.
  Wychodząc im na przeciw przedkładamy Państwu w tym specjalnym dniu sensacyjne pojazdy na ślub.
  W naszej stajni dostajecie - najogromniejszy w mazowieckim, jeżeli nie w Polsce - zbiór szczególnych amerykańskich limuzyn ślubnych.
  Stajnia-V8 to zbiór kilkunastu rzadkich limuzyn z USA, które swoim charakterem i unikalnością będą decydującym dodatkiem do Waszego ślubu i wesela.
  Zapraszamy Państwa na naszą stronę www do zapoznania się z wystawą fotografii, przeszłością poszczególnych modeli i wymogami wynajmu naszych aut.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody do ślubu »

  Wypożyczalnia samochodów na imprezę weselną oferuje Wam możliwość wynajęcia zabytkowych aut na ślub. Kabriolet do ślubu - każdy go szuka chcąc podnieśc klimat tej wielkiej uroczystości. W naszej firmie znajdziecie następujące auta zabytkowe: Buick Special 40 Series Sedan rok 1937 w kolorze kremowy kompleksowo odbudowany w roku 2010,Cadillac Brougham rok 1965 (kolor zielony z perłowym dachem i złotym brokatem oraz dwukolorową szaro-zieloną tapicerką skórzaną), Cadillac Fleetwood rok 1955 w kolorze jasnoróżowym, jest to niepowtarzalna w Polsce wersja będąca identyczną kopią pierwszego różowego Cadillaca króla rock&rolla - Elvisa Presleya pieczołowicie odrestaurowana w roku 2010, Cadillac Sedan Deville rok 1963 pieczołowicie odtworzony w 2009 roku (kolor srebrny z brokatem holograficznym i z białym dachem oraz pięknąnową dwukolorową skórą), Buick Riviera GS boattail z roku 1972 (kolor bordowy na fantastycznych chromowanych felgach oraz z przelotowymi wydechami), replika Alfa-Romeo Nestor cabrio stylizowany na rok 1929 (kolor biały) i z wiśniową tapicerką i ze demontowanym dachem). Samochody do ślubu dadzą Wam i wszystkim Waszym gościom niezapomniane wrażenia. Na naszej stronie www znajdziecie wszystkie szczegóły związane z wypożyczeniem naszych samochodów ślubnych.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Posiadanie swojego auta zazwyczaj kest związane z ogromnym wydatkiem. Z tego powodu sporo przedsiębiorstw potrzebujących floty pojazdów podejmuje decyzję wykorzystać leasing samochodowy, który umożliwi uzyskać je zanim uda się zgromadzić sumę konieczną do całkowitego ich kupienia. Jest to forma pośrednia między pożyczką a dzierżawą. Nim jednak z tego skorzystasz, zapytaj specjalistów o analizę ofert leasingu, aby mieć pewność, że wybierasz dobrą ofertę.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów »

  Nasza firma prowadzi skup samochodów w całej Polsce.
  Mamy przedstawicieli w każdym większym mieście.
  Wykup pojazdów odbywa się na bardzo jasnych warunkach.
  Od razu dajemy dokument do wyrejestrowania samochodu z wydziału komunikacji i ubezpieczalni.
  Skup samochodów prowadzimy już wiele lat, dlatego nasze standardy są na najwyższym poziomie.
  Skup samochodów to szybka gotówka od ręki. Skup-samochodow.pl to bardzo bezpieczna forma sprzedaży samochodów używanych.
  Prosimy wypełnić wniosek i czekać na kontakt z naszej firmy.
  Doświadczenie dowodzi, że za auta kilkuletnie w dobrym stanie jesteśmy w stanie zapłacić na prawdę dużo, przebijając ofertę konkurencji.
  Jeśli zakupujecie Państwo autko fabrycznie nowe, możemy odkupić dotychczas użytkowane, płacąc więcej niż dealer.
  Potem odwieziemy Państwa po nowe auto do salonu. Za samochody płacimy gotówką, przelewem lub w okienku bankowym, według życzenia.
  Sprzedających z gotówką odwozimy pod wskazany adres.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • dealer fiat gorzów »

  Obecnie powstaje w każdym mieście coraz więcej salonów samochodowych, gdzie nie tylko można nabyć nowiutki bądź eksploatowany już samochód, jak też można zapoznać się z ogólnie dostępną ilością usług serwisu pojazdów osobowych. Tutaj swoją ofertę ma tak samo lakiernik Gorzów, czy też blacharz Gorzów, którzy wykonują usługi zarówno w zakresie gwarancji, jak też dla pojedynczych klientów. Sieć naprawcza Gorzów działa w całym mieście, mamy już obecnie dwa punkty w centrum, jak również jeden na poboczu mieściny Gorzów. Jeżeli wydarzy wam się zderzenie, nasz serwis gwarantuje samochody zastępcze Gorzów z uwzględnieniem ubezpieczenia, jak również wynajem pojazdów Gorzów po okazyjnych kosztach. Wykonujemy również na zamówienie konsumenta oględziny pojazdów Gorzów, jakie przy naprawie są gratis.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ślusarz Kraków »

  Serwis do którego zapraszamy aktywnie działa w Polsce od od 1991 r., co daje nam pozycję najdłużej funkcjonującego zakładu ślusarskiego w regionie. Własną wiedzę i umiejętności uznały również Jednostki współpracujące: inwestując w zagraniczne szkolenia dla naszych pracowników i poświadczając współpracę świadectwami autoryzacji. Samochody serwisowe są wyposażone w dużą gamę zamków i wkładek do wyboru dla osobnika. Całościowo spełniamy dowolne usługi związane z niezawodnym funkcjonowaniem drzwi, kalibracje, sanacji, montaże, wygłuszanie tapicerką, asekuracja antywłamaniowe. Przeprowadzamy nieszablonowe zabezpieczenia, zaadaptowane do potrzeb klienta. Otwieramy i wymieniamy zamki w skrzynkach na korespondencje oraz boksach samochodowych. Mamy duży wybór systemów jeden klucz. Z racji czego jesteśmy wstanie zaoferować układy w przeróżnych przedziałach cenowych oraz jakościowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • wypożyczalnia samochodów lotnisko modlin, wypożyczalnia samochodów lotnisko »

  Potrzebujesz samochodu, przecież nie myślisz o zakupie własnego? Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są wypożyczalnie samochodów oferujące ajencja aut dla każdego. Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, tak aby spełniała oczekiwania wszystkich Klientów. W naszej flocie znajdziecie samochody osobowe. Usługi oferowane przez wypożyczalnie samochodów to przede wszystkim niezwykła wygoda i obronność. Wynajem samochodu jest najlepszą alternatywą dla kosztownego zakupu, jak natomiast późniejszego użytkowania własnego auta. Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje Wam ajencja aut krótko zaś długoterminowy, co za tym idzie, wypożyczacie drynda na w samej rzeczy długo, jak jest to Wam niezbędne. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak też do mniejszych tudzież większych firm. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, Łomianek, Warszawy zaś okolic:
  bezpłatny wynajem samochodów z polisy sprawcy szkody, wypożyczalnia samochodów lotnisko modlin, wypożyczalnia samochodów lotnisko okęcie, wypożyczalnia samochodów modlin, wypożyczalnia samochodów warszawa
  Dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane przez nas usługi spotkały się z zadowoleniem każdego. Wypożyczalnia Aut gwarantuje swoim Klientom pełne obrona aut, oraz też ich dostępność w każdej chwili. Oferując Państwu ajencja samochodu zapewniamy elastyczne warunki współpracy. To Państwo decydują o długości wynajmu auta.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rent a car poland »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu krótkoterminowego wynajmu samochodów osobowych jak i dostawczych. Oferujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Nasza wypożyczalnia samochodów działa na południu Polski w szczególności w Zakopanem i okolicach, Krakowie i Nowym Targu. W naszej ofercie wynajdziecie między innymi samochody osobowe, oraz klimatyzowanego busa wraz z kierowcą. "WULKAN Maciej Piwowarczyk" to również usługi wulkanizacji, sprzedaży i wymiany opon, oraz możliwość wynajmu apartamentów w Zakopanem. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ogłoszenia motoryzacyjne bez opłat »

  Serwis jest całkowicie oddany ogłoszeniom motoryzacyjnym. Na jego stronach możliwe jest wyszukanie największej ilość propozycji różnego rodzaju aut i motocykli. Na skutek ogromnej liczby propozycji jest tutaj, z czego dokonać wyboru. Każdy, kto szuka dla siebie motocyklu może bez obaw spodziewać się ciekawych propozycji przedstawionych na tym portalu. Na skutek tego, że bezustannie pojawiają się nowe oferty jest to jedna z najchętniej odwiedzanych stron tego typu w naszym kraju. Wśród ogromnej ilości różnorakich ogłoszeń każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie, co pasuje jego potrzebom. Tworzy to przeogromne pole do popisu tak dla sprzedających jak i kupujących. Na łamach serwisu każdy jest w stanie tak samo kupić jak i sprzedać używane samochody. Mocnym punktem portalu jest bezpłatne umieszczanie ofert.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Samochodowe »

  Wpadnij na nasze forum motoryzacyjne. Typowe forum samochodowe charakteryzuje się przede wszystkim tym, że osoby z niego korzystające zwykle nie są doświadczonymi dziennikarzami, ale normalnymi posiadaczami samochodów którzy doskonale znają nasze realia. Dzięki temu zwykle z jednej takiej forumowej wymiany opinii możemy wyciągnąć o wiele więcej przydatnej wiedzy, niż z wielu różnych profesjonalnych artykułów. Trzeba naturalnie przyznać, że nie wszyscy bywalcy takich for posiadają konieczne do udzielania takich rad kompetencje i doświadczenie, niemniej jednak już z samych dyskusji można się naprawdę wiele dowiedzieć. Jeżeli zatem szukamy czegoś, co pomoże nam w podjęciu odpowiedniej decyzji podczas kupowania samochodu, lub zwyczajnie interesują nas te tematy, to auto forum na pewno jest idealnym do tego miejscem. Zapraszamy na naszą stronę www.autokoncern.pl

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moto blog »

  Moto Blog. Ciekawe newsy ze świata motoryzacji. Historia każdej marki - Mercedes. Auta europejski i nie tylko. Opisy luksusowych marek. Parametry ceny. samochody osobowe. Najwyższe prędkości dochodzące do 170 mil na godzinę. Futurystyczne wykonanie modeli. Prototypy samochodów. Bogate wnętrze - elektryczne szyby. Prototypy wycieczkowe. Bezpieczeństwo - strefy bezpiecznego zderzenia. Zachęcam do zapoznania się z moją ulubioną markę samochodu Nissan. Dyskusje na ważne pytania - jakiego dealera wybrać ?

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody dla niepełnosprawnych »

  Dla wielu osób niepełnosprawnych barierą nie do pokonania jest brak własnego pojazdu. Ogranicza to możliwość komunikacji, dojazdu na zabiegi rehabilitacyjne a przede wszystkim możliwość podjęcia pracy. W dzisiejszych czasach w wielu zawodach wymagana jest duża mobilność, często do pracy trzeba dojeżdżać przez całe miasto i bez własnego samochodu trudno sobie to wyobrazić. Własny pojazd to dla ludzi niepełnosprawnych to możliwość przełamania wszelkich barier, możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu a także co bardzo ważne podniesienie własnej atrakcyjności w oczach pracodawców.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis motoryzacyjny: Tuning, Dziewczyny »

  Portal Motoryzacyjny. U Nas znajdą Państwo sporą bazę artykułow o tematyce motoryzacyjnej jak i obszerne galerie zdjęć. Strona posiada w swej bazie bardzo dużą galerie zdjęć w następujących kategoriach: Tuning, Samochody 4x4, Dziewczyny i samochody, Dziewczyny, Tapety na pulpit posortowane wg. marek: Aston Martin, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Ford, Hyundai, Jeep, Land Rover, Maybach, Mercedes, Mitsubishi, Nissan. W serwisie znajdują się także artykuły o tematyce: Car Audio, Drft, LowRider, Moto Video. Przedstawiamy samochody znanych i renomowanych światowych firm tuningowych takich jak: Java Car Design, AMG, Abt, G-Power, TH Automobile, Delta4x4, Brabus, Nothelle, OCT. Posiadamy także dużą baze filmów wideo związanych z tematyką strony.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »