Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Architekt Szczecin »

  Jesteśmy grupką architektów, wyspecjalizowanych w projektach stworzonych dla człowieka. Wraz z rozwojem ludzkości zmieniają się upodobania Polaków dotyczące otoczenia jakie zamieszkują oraz w którym pracują. W czasie kiedy otacza nas wszechobecny gwar i pośpiech, chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi. Chcąc urzeczywistnić Państwa pragnienia o nieruchomości idealnej, po szczegółowych konsultacjach, nie tylko przedstawimy projekt architektoniczny, ale również podpowiemy jak załatwić niezbędne formalności. Każdy nasz projekt możemy wykończyć z doskonałym dostosowaniem do oczekiwań klienta, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W naszych projektach realizujemy zasady ekologicznego budownictwa, dzięki temu mogą one być realizowane w strefach przyrodniczo chronionych. Mamy również doświadczenie w adaptowaniu i remontowaniu zabytkowych budynków, jak również w projektowaniu domów z ogródkami na dachach. Jeżeli chcą Państwo mieć wybitną i wspaniałą nieruchomość to zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • agencje nieruchomości poznań »

  Chcesz nabyć w posiadanie nieruchomość, ale masz już dość przeglądania setek ogłoszeń? Zgłoś się z tym do nas. Bez trudu znajdziemy dom, działkę lub mieszkanie, które będzie w pełni odpowiadało twoim upodobaniom. Pomożemy ci także załatwić wszystkie niezbędne formalności związane z kupnem. Możesz nam w pełni zaufać.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia Legnica »

  Portal miasta Legnica to przede wszystkim bezpłatne ogłoszenia drobne, darmowy katalog firm, szkół oraz urzędów działających w mieście. Portal zamieszcza codzienne informacje z Legnicy a także powiatu legnickiego. Są to najważniejsze funkcje naszego serwisu. Publikujemy newsy o wydarzeniach sportowych, w tym m.in. z takich zespołów jak: Miedź Legnica i Siódemka. Sporo miejsca zajmują informacje dotyczące PWSZ w Legnicy, która jest największą uczelnią wyższą w mieście i jednocześnie największą tego typu uczelnią w Polsce. Ważną część portalu zajmują ogłoszenia drobne. Publikowanie ich jest gratisowe. Portal pozwala zamieszczać darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, najmu, oferty pracy i inne. Poza tym na na stronach serwisu znajduje się dział PRACA, gdzie publikujemy oferty pracy z PUP Legnica, Lubin czy Polkowice. W katalogu firm znajdują się natomiast takie kategorie jak "Ubezpieczenia", "Szkoły" i inne. Na łamach portalu wynajdą Państwo również inne przydatne treści. Co tydzień zamieszczamy repertuar kina Helios w Legnicy. Publikujemy rozkłady jazdy busów lokalnych przewoźników (np. przewoźnika Zawisza) na trasie z Legnicy do takich miast jak Wrocław. Serwis oferuje też materiały poradnikowe, np. dotyczące takich rzeczy jak porady zdrowotne, oraz różnego rodzaju raporty, w tym na przykład raport na temat rynku nieruchomości przygotowywany przez znawców w danej dziedzinie. Portal miasta Legnica serdecznie zaprasza do odwiedzenia.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidna firma outsourcingowa »

  Firma Rkinvest wywodzi się z rynku finansowego i deweloperskiego. Duży wkład naszej pracy dotyczy inwestycji w nieruchomości . Udało nam się zdobyć doświadczenie wykonując duże zlecenia. Do pracy podchodzimy profesjonalnie i z wykorzystaniem najnowszych trendów . Aby funkcjonować wydajniej angażujemy się w outsourcing. Takie działanie polega na zlecaniu działalności, która nie jest podstawową dziedziną przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym firmom. Udało nam się zorganizować wraz z firmami roeco oraz rotal grupę outsourcingową. Nasza oferta rozszerzył się o specjalizacje roeco outsourcing jak: obsługa placów składowych czy rotal outsourcing: serwis bocznic kolejowych. Współpracujemy w ramach outsourcingu z przepalaczami, operatorami prasonożyc, operatorami ładowarki. Mądra strategia outsourcingowa pozwala nam na poprawienie wydajności i lepsze zarządzanie pracownikami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze oc »

  Istotną kwestią w zakresie naszej ochrony są ubezpieczenia. Umożliwiają one złagodzenie lub też nawet całkowitą likwidację skutków wybranych losowych konsekwencji, będących dla nas negatywnymi. Aby wykupić polisę należy spisać odpowiednią umowę, czy zapłacić polisę. Czasem to jednorazowe składki na długi czas, najczęściej jednak dane ubezpieczenie opłacane jest w pewnych okresach, na przykład co kwartał. Umowa musi obejmować takie elementy, jak np.: przedmiot jak również warunki ubezpieczenia, obowiązki ubezpieczonego, odszkodowanie, jakie jest możliwe do uzyskania, lub też zagrożenia. Na rynku ubezpieczeniowym wyłapiemy niemało różnych typów ubezpieczeń. Wielką popularnością cieszą się ubezpieczenia - Ubezpieczenie oc dla zmotoryzowanych, które zmuszony jest wykupić każdy, kto ma samochód . Mowa o ubezpieczeniu OC. Są też stosowne ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowia oraz życia, także oszczędnościowe. Można więc wyróżnić: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, oraz inne ubezpieczenia osobowe. Większość obejmuje ubezpieczenia ochronne, istnieją jednak też polisy oszczędnościowe.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz, Mieszkania Toruń »

  Zapraszamy Państwa do agencji nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości z Bydgoszczy oraz jej filii w Toruniu i Inowrocławiu. Firma pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Specjaliści doradzą i pomogą w transakcjach nabycia, zbyciu i wynajmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości z całego województwa kujawsko - pomorskiego. Na stronie www firmy znaleźć można aktualne oferty mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Naprawdę warto!

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia Lubin »

  Lubin to prężnie rozwijające się miasto, znajdujące się na Dolnym Śląsku. Nasz portal poświęcony jest właśnie Lubinowi. Na serwisie wynajdą Państwo przede wszystkim bezpłatne ogłoszenia drobne. Dotyczą one różnorodnych dziedzin życia. Mogą to więc być ogłoszenia nieruchomości, motoryzacyjne czy też oferty pracy. Oferty pracy zamieszczone są dodatkowo w dziale PRACA. W znacznej mierze pochodzą one z urzędów pracy w regionie. Są to więc oferty z PUP Lubin, Legnica, Bolesławiec czy Polkowice. Osoby poszukujące pracy, mogą oczywiście zamieścić swoje ogłoszenie o chęci podjęcia pracy. Można też zamieszczać ogłoszenia nieruchomości. Ogłoszenia na naszym portalu są bezpłatne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jest to więc też wyjście na to by bezkosztowo promować własną firmę. Dla firm przygotowaliśmy także inną możliwość darmowej reklamy. Jest nią bezpłatny katalog firm. Dodawać się do niego mogą firmy z Lubina oraz najbliższych miast, w tym np. z takich miast jak Legnica, Polkowice, Głogów i Ścinawa. Na stronie portalu miasta Lubin znajdą Państwo też repertuar kina Helios oraz mnóstwo innych praktycznych wiadomości. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu ogłoszeniowego miasta Lubin.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działki Szczecin »

  Agencja Broker Nieruchomości jest znanym Szczecińskim biurem nieruchomości znajdującym się w dogodnej lokalizacji. Firma zajmuje się mocno pojętym rynkiem nieruchomości, specjalizując się w operacjach na nieruchomościach oraz doradztwie. Profesjonalny personel pomoże szybko znaleźć bardzo atrakcyjne domy czy też mieszkania w Szczecinie między innymi w takich dzieleniach jak Pogodno, Śródmieście czy Warszewo, dodatkowo może pomóc przy finalizowaniu kontraktów czy też w profesjonalnej wycenie nieruchomości. Na zlecenie zajmuje się analizą rynku oraz konkurencji. Firma nie ogranicza się tylko do wynajdywania ofert dla potencjalnych klientów, za jej pośrednictwem łatwo można wystawić swoją nieruchomość na sprzedaż. Nowoczesny system na stronie internetowej pozwala w bardzo łatwy sposób zgłosić swoją nieruchomość na sprzedaż - wystarczy tylko przycisnąć odpowiednią kategorię i wstawić ofertę, a pracownicy zajmą się pozostałymi przepisami prawnymi.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kup Dom sprzedamy w dobrej cenie bezpośrednio »

  Bardzo aktywnie inwestujemy pieniądze na polskim rynku nieruchomości. Opieramy się na własnym doświadczeniu również na licznych kontaktach z uczestnikami rynku nieruchomości. Do sprzedaży mamy grunt budowlany w Żołędowie, w Olsztynie, w Dąbrowie Leśnej, w Wilcze, w Nekli, także dom w Dąbrowie Leśnej, niedaleko Warszawy oraz atrakcyjne nieruchomości w Trzebiatowie, 14 budynków, z możliwością przeznaczenia na hotel, na centrum szkoleniowo - konferencyjne, na ośrodek SPA, na dom opieki dla seniorów, zapraszamy.Nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio u właściciela. Oraz wykonujemy wyceny nieruchomości. Wyceniamy:- grunty rolne;- domy mieszkalne;- nieruchomości komercyjne;- lokale użytkowe;- przedsiębiorstwa. Szczegóły, zdjęcia i ceny nieruchomości, ceny gruntów, domów oraz usługi wyceny nieruchomości na stronie firmy zapraszamy - Falcon Nieruchomości Sp. z o.o.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Royal House istnieje od 2003 roku i świadczy usługi na rzecz nieruchomości położonych w Warszawie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania, administrowania, prowadzenia księgowości, sprzątania. Naszym celem jest działanie w interesie i na rzecz właścicieli, którzy powierzyli nam pod opiekę swoje mienie. Mając na uwadze różne oczekiwania właścicieli, dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualne działania, tak aby mieszkanie i użytkowanie nieruchomości uczynić dla Państwa przyjaznym. Nasz zespół pracowników w profesjonalny a zarazem przystępny sposób, udzieli Państwu szczegółowych informacji o zarządzanych nieruchomościach oraz odpowie na nurtujące pytania.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Toruń »

  Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska istnieje na toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku.
  Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami.
  Do naszych klientów należą: wspólnoty mieszkaniowe, developerzy, właściciele kamienic. Zarządzamy nieruchomościami o dowolnej powierzchni użytkowej. Gwarantujemy usługi o najwyższym standardzie.
  Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami- to my.


  Zakres działań firmy to:
  * administrowanie nieruchomościami,
  * zarządzanie nieruchomościami,
  * zarząd wspólnoty mieszkaniowej,
  * sprawozdania finansowe i księgowość,
  * wspólnoty mieszkaniowe - pełna obsługa,
  * techniczne utrzymanie nieruchomości,
  * gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości,
  * doradztwo i planowanie,
  * utrzymanie czystości.

  Zapraszamy na nasze strony:

  Usługi zarządzania nieruchomościami
  Wspólnoty mieszkaniowe usługi
  zarządzanie nieruchomościami Toruń

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  InvestArea to portal internetowy gromadzący informacje geograficzne wizualizowane za pomocą map Google o nieruchomościach inwestycyjnych wystawionych do zbycia lub najmu. Serwis umożliwia wyszukiwanie zamieszczonych ofert wg lokalizacji (województwa lub miasta), powierzchni oraz przeznaczenia działki. Po kliknięciu w wyrys działki na mapie użytkownik otrzymuje pełny opis danej oferty. Portal prezentuje oferty gruntów wystawionych do sprzedaży przez jednostki samorządu, firmy, biura nieruchomości i osoby prywatne.
  Tereny inwestycyjne Śląsk
  Tereny inwestycyjne Mazowsze
  Tereny inwestycyjne Katowice

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokale użytkowe Łódź »

  Jesteśmy hiszpańsko - polską grupą inwestorów, działającą na rynku nieruchomości w województwie łódzkim od 2004 roku. Nieruchomości, w które inwestujemy mają dla nas szczególną wartość, gdyż posiadają niezwykły charakter. Jesteśmy przekonani, że wszystkie inwestycje, które rozpoczęliśmy na terenie miasta Łodzi, odmienią jej szary wizerunek i przyczynią się do jej rozwoju. Nasze inwestycje obejmują plany budowy osiedli, biur, magazynów, lokali użytkowych, ale także hoteli, powierzchni magazynowych i biurowych. Nasza firma działa także na terenie Strykowa oraz Ozorkowa. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę Urbanica.pl.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Przepisy prawa zmieniają się nader szybko, czasem z dnia na dzień. Uwzględniając nadzwyczaj szeroki zakres tego zagadnienia, uświadamiamy sobie, że bez pomocy ekspertów z sfery prawa, masa nieporozumień byłoby kłopotliwych do rozwiązania.
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z proponowanymi usługami naszej kancelarii, która wyspecjalizowana jest się w wielu sferach prawa:
  -cywilnym
  -karnym i karno-skarbowym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -rodzinnym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Prowadzimy także sprawy dotyczące obrotu nieruchomości oraz dotyczące spraw windykacyjnych.
  Gwarantujemy w pełni profesjonalne działania oraz całkowitą dyskrecję. Pracujemy w poszanowaniu etyki zawodu oraz jego godności, a informacje nam podane strzeżemy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo inwestycyjne »

  Witryna przedstawia usługi private banking dla klientów dla których liczy się bezpieczeństwo, innowacyjność oraz wyjątkowa opieka doradcy, który kiedy tylko będzie to konieczne skontaktuje się z nami w przypadku zmian na rynku pieniężnym lub nieruchomości. Private banking to także konsulting nieruchomości, usługi concierge, wealth management i wiele innych produktów finansowych, które umożliwiają petentowi poczuć się szczególnie wyjątkowo. Strona, choć adresowana jest do internautów majętnych, może być idealnym źródłem informacji dla wszystkich osób, które pragnęłyby zestawić wiele usług finansowych, gdyż znajdują się tu także bieżące promocje kredytowe, bezpłatne rachunki bankowe, finanse dla podmiotów biznesowych i wiele innych rozwiązań pożądanych przez Klientów.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Wyszukujesz nowiutkiego domu? Zamierzasz odsprzedać garaż albo wydzierżawić biuro?. Nasz wortal to nieprzeciętny portal wyspecjalizowany z nieruchomościami i indeksem zakładów związanych z budową. Jedynie na naszej stronie odkryjecie Państwo najświeższe anonse o nabycie, sprzedaż i wynajem czterech kątów z całej Polski. Dzięki nam wypatrzysz wytęsknione cztery kąty! Jeśli posiadasz prywatną firmę budowlaną lub filie nieruchomości, nie czekaj, dołącz do katalogu, zanim dokona to twoja konkurencja.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykreślenie hipoteki »

  Stanowimy grupę ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży obrotu nieruchomościami i bankowości. Korzystając ze współpracy z renomowaną Kancelarią Radców Prawnych w Poznaniu z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą praktyczną wiedzą w prawidłowym redagowaniu pism, a ponadto formułowaniu wniosków w sprawach, które są załatwiane w wydziałach wieczystoksięgowych, a ponadto cywilnych sądów rejonowych, jak również w sprawach urzędowych na każdym kroku tam, gdzie obowiązuje kodeks postępowania administracyjnego.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw bez BIK. Uproszczone procedury »

  pozyczbezbik.pl - pożyczki pod zastaw bez limitu, bez BIK, pod zastaw nieruchomości, samochodów, pożyczki pod weksel. Szybka realizacja nawet w 24h. Obsługujemy cały kraj. Oprocentowanie negocjowane indywidualnie.Wykupimy twój dlug, teraz będzie Cię stać na jego spłatę. To bardzo ważne aby działać szybko. Odsetki ustalasz sam !!pożyczki pod zastaw, pożyczka pod zastaw, pożyczka bez BIK, BIK, pozyczka bez limitu, pożyczka pod weksel, pożyczka pod hipoteke, bezpieczna pożyczka, pozyczka gotówkowa, wykup długów, lokaty terminowe,pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie, przejęcia leasingów, przejęcia kredytów, wspieranie inwestycji, wykup długów

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budowlane »

  Spółka zrzeszająca inżynierów wyspecjalizowanych w zarzadzniau budową i nieruchomościami oraz przeprowadzającymi kompleksowe przeglądy budynków, zarówno mieszkalnych, jak i przeznaczonych na potrzeby przemysłowe. Oferowane są także nadzory budowlane. Obszar dzialalnosci PPM Polska to głównie Warszawa i jej bezpośrednie okolice. Mozliwe jest też zamówienie świadectwa energetycznego dla budynku.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »