Strony związane z hasłem 'domy':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Ekologia »

  Może wiesz czym jest ochrona środowiska? Już teraz koniecznie wstąp na ten serwis ekologiczny i przeczytaj najnowsze wiadomości dotyczące kolektorów słonecznych. Ekologia to bardzo ważny aspekt środowiska.. Możliwe, że planujesz właśnie zakup pomp ciepła. Jeżeli tak to na tym portalu dowiesz się jakie należy dobre rodzaje dobrać i nie wybrać złych urządzeń. Miejsce firm ekologicznych to idealne miejsce na pokazanie Państwa firmy dla osób zainteresowanych ekologią i środowiskiem. Ekologia nie przystoi do płaszczyzn prostych skutkiem tego też mnóstwo sprzeczności napotyka na własnej procedurze. W takim przypadku też znaczącym jest, by wybrać między dobrem ludzkości a użyciem nietkniętego otoczenia naturalnego. Niemożliwy dobór sprawia moc problemów. Serwis ten jest oparta zwłaszcza na decyzjach znawców w tej sferze. Dlatego też nie wyszukasz w tym miejscu wątków uciążliwych. Obecny postęp komputerów zezwala na zapobieganie rezultatom przedsięwzięcia osób i firm w otoczeniu co wysoce modernizuje aktywność ekologii jako nauki zdobytej doświadczeniem i uwagami.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • CREMATEC - krematoria i spopielarnie zwłok »

  Crematec to zespół firm zajmujących się projektowaniem krematoriów, uzyskiwaniem dotacji na zakup pieców kremacyjnych i wyposażenia kremacyjnego spopielarni zwłok, przygotowywaniem biznes planu inwestycji na rynku usług pogrzebowych - głównie kremacyjnych. Crematec dostarcza aktualne informacje na temat ilości przeprowadzanych kremacji przez istniejące krematoria, kryteriach wyboru krematoriów przez zakłady pogrzebowe i domy funeralne: cenie kremacji, warunkach dojazdu do krematorium, czasie pracy krematoriów, usługach dodatkowych kremacji takich jak sala pożegnań przed spopieleniem, oferta trumien kremacyjnych, urn, konsolacje itd.
  Dysponujemy badaniem zadowolenia z usług kremacyjnych klienta końcowego i zakładów pośredniczących. Znamy zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w różnych regionach naszego kraju. W końcu oferujemy niezawodne piece kremacyjne, które są kolejnym z elementów biznes planu gwarantującym powodzenie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • rozbiórki »

  W dużych miastach, w terenach kurczowego centrum w wielu przypadkach zostaje podjęta decyzja o rozbiórce budynków, które są stare bądź opustoszałe, po to by utworzyć przestrzeń pod nowe inwestycje. Dokonanie wyburzenia w żadnym wypadku nie jest prostym zadaniem. Częstokroć w sąsiedztwie znajdują się domy, jakie nie mogą zostać nadwyrężone, przy procesie wyburzania graniczącego obiektu. Specjalistyczne firmy, przy użyciu innowacyjnych technik inicjują proces wyburzenia w taki sposób iż budynek zapada się pod siebie, nie powodując żadnych szkód w swoim sąsiedztwu.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy autonomiczne »

  Interesujesz się energią odnawialną i budownictwem autonomicznym ? A może chcesz zbudować dom oszczędny i ekologiczny, ale nie wiesz jak ? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego portalu w całości poświęconemu odnawialnym źródłom energii, budownictwu alternatywnym oraz domom autonomicznym.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Get photo »

  Zdjęcie w języku angielskim to photo, tudzież niniejsza stronka owo photo get, kiedy sami się domyślacie znaczy to mniej więcej tak duża liczba co zrobienie zdjęcia. W dzisiejszym świecie jakby każdy posiada kamera, jak nie liczbowy owo w telefonie komórkowym.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz, Mieszkania Toruń »

  Zapraszamy Państwa do agencji nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości z Bydgoszczy oraz jej filii w Toruniu i Inowrocławiu. Firma pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Specjaliści doradzą i pomogą w transakcjach nabycia, zbyciu i wynajmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości z całego województwa kujawsko - pomorskiego. Na stronie www firmy znaleźć można aktualne oferty mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Naprawdę warto!

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działki Szczecin »

  Agencja Broker Nieruchomości jest znanym Szczecińskim biurem nieruchomości znajdującym się w dogodnej lokalizacji. Firma zajmuje się mocno pojętym rynkiem nieruchomości, specjalizując się w operacjach na nieruchomościach oraz doradztwie. Profesjonalny personel pomoże szybko znaleźć bardzo atrakcyjne domy czy też mieszkania w Szczecinie między innymi w takich dzieleniach jak Pogodno, Śródmieście czy Warszewo, dodatkowo może pomóc przy finalizowaniu kontraktów czy też w profesjonalnej wycenie nieruchomości. Na zlecenie zajmuje się analizą rynku oraz konkurencji. Firma nie ogranicza się tylko do wynajdywania ofert dla potencjalnych klientów, za jej pośrednictwem łatwo można wystawić swoją nieruchomość na sprzedaż. Nowoczesny system na stronie internetowej pozwala w bardzo łatwy sposób zgłosić swoją nieruchomość na sprzedaż - wystarczy tylko przycisnąć odpowiednią kategorię i wstawić ofertę, a pracownicy zajmą się pozostałymi przepisami prawnymi.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kup Dom sprzedamy w dobrej cenie bezpośrednio »

  Bardzo aktywnie inwestujemy pieniądze na polskim rynku nieruchomości. Opieramy się na własnym doświadczeniu również na licznych kontaktach z uczestnikami rynku nieruchomości. Do sprzedaży mamy grunt budowlany w Żołędowie, w Olsztynie, w Dąbrowie Leśnej, w Wilcze, w Nekli, także dom w Dąbrowie Leśnej, niedaleko Warszawy oraz atrakcyjne nieruchomości w Trzebiatowie, 14 budynków, z możliwością przeznaczenia na hotel, na centrum szkoleniowo - konferencyjne, na ośrodek SPA, na dom opieki dla seniorów, zapraszamy.Nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio u właściciela. Oraz wykonujemy wyceny nieruchomości. Wyceniamy:- grunty rolne;- domy mieszkalne;- nieruchomości komercyjne;- lokale użytkowe;- przedsiębiorstwa. Szczegóły, zdjęcia i ceny nieruchomości, ceny gruntów, domów oraz usługi wyceny nieruchomości na stronie firmy zapraszamy - Falcon Nieruchomości Sp. z o.o.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty domów jednorodzinnych opracowywane są tak, ażeby spełniały oczekiwania bardzo dużego grona osób. Prawie każdy projekt w razie konieczności jest modyfikowany tak, by nabywca znalazł w nim to, czego potrzebuje. Budownictwo przechodzi ogromną metamorfozę, gdyż już coraz w mniejszości wypadków budujemy tradycyjne domy, a w dużej liczbie przypadków wkładamy w nie trochę szaleństwa i urozmaicenia. Projekty domów jednorodzinnych powinny być opracowane tak, by umożliwiały każdej rodzinie wygodne życie i dawały poczucie pewnego azylu. Takie domy spotykają się z największą popularnością, gdyż prawie każdy człowiek potrzebuje stabilizacji i miejsca, do którego chciałoby się wracać.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Top-ProjektyDomow.pl - Domy parterowe »

  Top-projektydomow.pl - jeden z niewielu internetowych w którym odnajdziesz tylko wyjątkowe projekty domów. Top-projektydomow.pl to nasz wyjątkowy i nowy blog gdzie możesz przeczytać opisy najważniejszych polskich projektów domu. Wszystkie opisane przez nasz projekty pochodzą z najlepszych polskich biur projektowych. Każdy wpis możesz komentować!

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Żyrardów »

  Agencja Nieruchomości "Mój Dom" oferuje pomoc w obrocie nieruchomościami. Biuro jest skupione wokół nieruchomości położonych w okolicy takich miast jak: Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów i Skierniewice. Proponuje klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, gwarantującą pewną i bezpieczną transakcję. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak tworzyć strony internetowe na WordPress-ie »

  Wiedza na temat pluginów i możliwości zaimplementowania do własnej templatki różnych rozwiązań programistycznych daje projektantowi strony lepsze możliwości na wykonanie ciekawej witryny, która zachwyci wordpress-owiczów swoją oryginalnością. Serwis www WordPress tut dodaje klarowne samouczki, których zadaniem jest lepsze poznanie zastosowań aplikacji WordPress. Z naszych lekcji nauczysz się tworzyć niebanalne strony internetowe. Na przykład, nauczysz się podziału danego artykułu na mniejsze części, zmienisz logo WordPress na własnoręcznie zaprojektowane przez siebie, poznasz ciekawe możliwości modyfikacji wyników wyszukiwania w wyszukiwarce WordPress itd. Serdecznie zapraszamy – WordPress tut.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Magnolia Nieruchomości już od wielu lat pomaga Państwu w znalezieniu i zakupie wymarzonej nieruchomości. Pracując na rodzimym rynku nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, dzięki czemu bez kłopotów odszukamy dla Państwa najlepszą nieruchomość.
  W naszej bazie odnajdą Państwo domy, mieszkania, działki pod budowę, lokale biurowe, hale i magazyny.
  Nasi maklerzy zrozumieją Państwa wymagania i z niezliczonej liczby ogłoszeń, mogą wybrać kilka najbardziej interesujących i najbardziej odpowiednich dla Państwa.
  Wiele lat na rynku pozwoliło nawiązać współpracę z wysokiej klasy notariuszami, rzeczoznawcami i doradcami finansowymi, dzięki czemu współpraca z nami stała się jeszcze bardziej przyjemna i korzystna!
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Wrocław »

  Wciąż do dzisiaj widoczne są skutki kryzysu na rynku obrotu nieruchomościami w naszym kraju. Kryzys ten dotknął bardzo wielu przedsiębiorców, jak także osoby, które to zamierzały zakupić mieszkanie. Najdramatyczniejsze obniżki zanotowały obecnie domy Szczecin. Kupowanie domów na Pomorzu stało się niezwykle niepewnym zamiarem. Jeśli natomiast chodzi o domy Zakopane to tutaj koszty zakupu nie tylko wcale nie spadły, ale nawet poleciały jeszcze w górę. Żadna osoba nie potrafi niestety wytłumaczyć tego zjawiska. Nawet sami posiadacze biur nieruchomości łamią sobie głowy nad tym faktem. Teraz mieszkania Bydgoszcz nie zmieniły wiele swojej ceny. Stale możemy znaleźć bardzo wielu chętnych, którzy to bez większego kłopotu zakupią je lub też wynajmą. Jeśli tylko lokalizacja danej nieruchomości jest właściwa, to cena zakupu nie jest ważna. W ten sposób myślą głównie właściciele zagranicznych przedsiębiorstw oraz wielu przedsiębiorców krajowych. Nadal, to właśnie oni są głównymi odbiorcami lokali biurowych i mieszkalnych w naszym kraju. Zwykłych obywateli nie stać jest na wzięcie niezwykle wysokiego kredytu na ten cel.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Kraków »

  Buduj wspólnie z nami a z pewnością będziesz w stu procentach zadowolony. Wskazujemy ci, bowiem stronę internetową jedynej w swoim rodzaju spółki budowlanej, która pomoże ci zrobić każdą twoją budowę. Mało tego. Wykona to szybko i efektywnie oszczędzając przy okazji spore ilości twojej gotówki. Przekonało się o tym już bardzo wielu zleceniodawcówa więc skorzystaj i ty a następnie ciesz się dobrze zrealizowaną inwestycją. Tylko ta firma zatroszczy się o ciebie pod każdym względem, zatem wejdź i skorzystaj już teraz. Budowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów parterowych - Domy z poddaszem »

  Projekty domów parterowych to jedna z wielu naszych nowoczesnych stron internetowych posiadające unikalne i nowoczesne myśli autora o najbardziej popularnych projektach domów dostępnych w internecie. Dodatkowym atutem strony jest fakt iż jest to nowa, prężnie rozwijająca się witryna internetowa! tylko u nas najlepsze domy nowoczesne, w stylu włoskim, piętrowe!

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Bydgoszcz »

  Rezydent Sp. z o.o. posiada w ofercie mieszkania,domy,działki oraz lokale użytkowe. Pomagamy zarówno w kupnie, sprzedaży jak i wynajmie nieruchomości. Nasza baza jest aktualizowana codziennie, dlatego warto sprawdzać nasze ogłoszenia codziennie. Rezydent pomoże w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego. Zapraszamy do kontaktu z biurem.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • domki na mazurach »

  W tej witrynie zobaczymy pensjonaty i domy, a także hoteliki, które z otwartymi ramionami przyjmą turystów z całej Polski i zagranicy o dowolnej porze roku. Sezon letni to okres urlopów. Każdy gdzieś wyjeżdża, ażeby trochę wypocząć. Strona zawiera wnikliwe opisy poszczególnych kwater, co więcej zdjęcia pokoi, łazienek i innych atrakcji kurortu. Zbiorniki wodne i wodne szaleństwo związane jest oczywiście z tym, że gdzieś musimy się zatrzymać na te parę lub kilkanaście dni. Nasza strona internetowa jest świetnym wyjściem dla wczasowiczów, którzy poszukują ośrodka, w którym mogliby się zakwaterować. Wchodząc na nasza stronę pozyskamy wiadomości na temat liczby oferowanych miejsc, cen oraz co najlepsze zdobędziemy kontakt mailowy lub telefoniczny z wybranym kurortem. Regionem, który co roku przyciąga tabuny globtroterów są Mazury.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokale Bydgoszcz »

  Biuro nieruchomości Bydgoszcz KRYMAR należy do grona najstarszych Biur Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami w Bydgoszczy. Posiadamy obszerną bazę ofert nieruchomości. Klient jest dla nas najważniejszy. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferta aktualizowana codziennie. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działka na sprzedaż »

  Z trudem głowisz się nad setkami wszelakich ofert nieruchomości? Nie wiesz, który obiekt byłby dla Ciebie adekwatny? Dzięki naszej wyszukiwarce mieszkaniowej e-deweloperski.pl szybciej podążysz do jakiś konstruktywnych wniosków.

  Nasza sprawna wyszukiwarka domów, ale także i lokali użyteczności publicznej sprawia, że w szybkim momencie odszukasz adekwatną dla Twoich potrzeb ofertę mieszkalną. Poza tym nasi eksperci oraz doradcy ze strefy przepisów prawa mieszkaniowego wyjaśnią twoje niejasności związane z niewiedzy do końca, poniekąd trudnych norm prawa mieszkaniowego.

  Przez to, że w naszej bazie informacyjnej nieruchomości znajdują się setki tysięcy różnych domów, pokoji czy działek budowlanych z obszaru całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić Ci, że napewno wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »