Strony związane z hasłem 'budownictwo':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • rozbiórki »

  W dużych miastach, w terenach kurczowego centrum w wielu przypadkach zostaje podjęta decyzja o rozbiórce budynków, które są stare bądź opustoszałe, po to by utworzyć przestrzeń pod nowe inwestycje. Dokonanie wyburzenia w żadnym wypadku nie jest prostym zadaniem. Częstokroć w sąsiedztwie znajdują się domy, jakie nie mogą zostać nadwyrężone, przy procesie wyburzania graniczącego obiektu. Specjalistyczne firmy, przy użyciu innowacyjnych technik inicjują proces wyburzenia w taki sposób iż budynek zapada się pod siebie, nie powodując żadnych szkód w swoim sąsiedztwu.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy autonomiczne »

  Interesujesz się energią odnawialną i budownictwem autonomicznym ? A może chcesz zbudować dom oszczędny i ekologiczny, ale nie wiesz jak ? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego portalu w całości poświęconemu odnawialnym źródłom energii, budownictwu alternatywnym oraz domom autonomicznym.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolanko »

  Myśląc o budownictwie instynktownie myślimy o armaturze przemysłowej. Jest ona wiodącym modułem o ile chodzi o budowanie nowych budowli. Za sprawą armatury funkcjonują wszelkie sieci sanitarne w dopiero co powstałych domach. W obecnych czasach armatura jest na tyle innowacyjna że radzi sobie w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Szukasz projektu gotowego domu, zastanawiasz się jak wybudować nowomodny i porządny dom dla własnej rodziny? Wyszukujesz ubezpieczenia na dom, mieszkanie lub potrzebujesz wziąć kredyt na dom lub zakup mieszkania? O ile któraś z tych odpowiedzi brzmi tak to zapraszamy do naszego serwisu, w którym można także dowiedzieć się interesujących rzeczy związanych z budową domu, jak również skorzystać z kilku ciekawych usług - ubezpieczenie domu. Zapraszamy bo u nas odszukasz naprawdę wnikliwe informacje i oferty najistotniejszych biur projektowych, najlepszych banków i ubezpieczycieli.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • wyburzenia »

  Deficyt miejsca w dokładnym centrum solidnych metropolii jest w współczesnych czasach problemem. Atrakcyjne lokalizacje, marnują się bowiem stare budynki nie spełniają dobrze swoich funkcji w dzisiejszych czasach. Władze miast nagminnie decydują się na destrukcję starych obiektów i organizują przetarg na budowę zaawansowanych, masywnych biurowców.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wykończeniu mieszkania - ladnie-mieszkaj.com »

  Na stronie uzyskasz informacje w jaki sposób ładnie urządzić własne M. Strona jest przede wszystkim poświęcony dekoracji wnętrz. Design i zdobienie wnętrza naszego mieszkania jest dla nas bardzo istotny. Chcemy się otaczać tym co piękne, wyszukanej i funkcjonalne. Przeglądamy w tym celu wiele gazet fachowych, projektów, tv o zmianach wnętrz, a także stron internetowych przeznaczonych aranżacji pomieszczeń. Wszystko po to, aby wykreować wokół nas atmosferę stanu bezpieczeństwa, powabu i relaksu. Gdzie jak nie w domu odpoczniemy najlepiej. Dlatego projektując wnętrze swojego domu wskazane jest całokształt precyzyjnie wgłębić się i zaplanować lub też zaufać to kwestie fachowcy. Na naszym blogu odnajdziesz najlepsze artykuły przeznaczone aranżacji kuchni i łazienki. Ogół z uwzględnieniem najnowszych nurtów. Fachowo też doradzimy ci na co należałoby zwracać uwagę przy doborze ekipy budowlanej.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery inspekcyjne »

  Mamy w swojej ofercie maszyny używane w budowlance. Są to profesjonalne lokalizatory przewodów wszelkiego rodzaju, które mieszczą się głęboko pod ziemią. Używa się ich przed zaczęciem budowy kanalizacji albo w innych przedsięwzięciach w czasie których zdoła dojść do zniszczenia podziemnych przewodów telekomunikacyjnych. Mamy również narzędzia używane do wykrywania uszkodzeń wszelkich kabli.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Architektoniczne Łódź »

  Biuro architektoniczne 4Design gwarantuje całkowity zakres usług z zakresu: planowanie ogólnobudowlane koncentrując się głównie na celach mieszkalnych, biurach i budynkach. Robimy dodatkowo profesjonalne aranżacje i projekty wnętrz.

  Nasi Architekci zapewniają nowoczesne i stwierdzone rozwiązania projektowe kierując się wyłącznie jakością wykonywanego budowli i interesem Inwestora. Dla biura 4Design pracują Inżynierowie z dużym doświadczeniem, z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.

  Nasze zdolności w obrębie projektowania architektoniczno budowlanego w połączeniu z gruntowną wiedzą, pozwalają umożliwiać naszym kontrahentom najwyższą jakość wykonania projektów oraz doświadczoną obsługę procesu budowy.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki powietrza »

  Obecnie większość dużych zakładów produkcyjnych stawia na całkowitą automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to konieczność. Przykładem sprężarek powietrza są sprężarki tłokowe albo sprzężarki śrubowe, które użytkowane są na rozległą skalę w wielu dziedzinach, przykładowo: budownictwo, motoryzacja, czy w warsztatach lakierniczych. Wraz z rozwojem przemysłu ich wykorzystanie jest z każdym dniem. Opierają się one na zasadzie zastosowania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zamienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja znacznie pracę. A dodatkowo, sprężarki powietrza należą do jednych z najlepszych. Bazują na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, dzięki której możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo wytrzymałe, zatem użytkowane w sposób bezpieczny i poprawny mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia również fakt, że są proste do obługi. Zatem warto zainteresować się tego typu produktami, o ile myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Co więcej, że na rynek non stop wchodzą coraz to bardziej doskonałe narzędzia pneumatyczne. Otwiera się coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem można w czym wybierać.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki tłokowe »

  Na dzień obecny znakomita większość konkurencynych przedsiębiorstw stawia na całkowitą automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to obowiązek. Sprzężarki powietrza takie jak sprzężarki śrubowe czy sprzężarki tłokowe, użytkowane są na szeroką skalę w wielu gałęziach, takich jak: budownictwo, motoryzacja, czy lakiernictwo. Wraz z rozwojem przemysłu ich zastosowanie jest coraz większe. Opierają się one na zasadzie zastosowania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zmienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja znacznie pracę. Oprócz tego, sprężarki powietrza należą do jednych z najnowocześniejszych. Opierają się na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, poprzez którą możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo trwałe, tak więc korzystanie w sposób bezpieczny i odpowiedni mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia także fakt, że są łatwe w obsłudze. Zatem warto zainteresować się tego rodzaju produktami, jeżeli już myślimy o pełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek bez przerwy wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Powstaje coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem można spory wybór.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • papy »

  Budując swój dom, albo remontując już obecny dobrze jest zadbać by o wszystko zadbały firmy ze specjalistycznym podejściu do sprawy. Okrycie dachowe, jako ochrona przez zjawiskami atmosferycznymi i wieloma innymi, jest jednym z najistotniejszych elementów, które powinno się zrobić w jak najdokładniejszy sposób. Podstawa to profesjonalna firma z równie odpowiedzialnymi za swoją pracę ludźmi. Obecny dostęp do produktów do wykonania dachów jest bardzo duży, jednak warto w trakcie wyboru zwrócić uwagę na użycie papy, która jako nie droga i solidna będzie solidnym rozwiązaniem. Dla bardziej wymagających i dbających o styl nasze przedsiębiorstwo oferuje bogatą ofertę usług związanych z gontami, tak powszechnymi w południowej części kraju. Korzystanie z usług specjalistów gwarantuje optymalny wynik naszej pracy i da klientom najlepsze produkty w najlepszej kwocie.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • usługi budowlane warszawa »

  Profesjonalne podejście niektórych przedsiębiorstw budowlanych pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nasza działalność prowadzona od 20 lat zezwala nam na określenie, iż wiemy wszystko w tej dziedzinie i w pełni odpowiednio zajmiemy się Twoim mieszkaniem, czy biurem podczas remontu. Odpowiednio niskie ceny i całkowite doświadczenie w sektorze proponowanych usług, umożliwia namjak najbardziej profesjonalne zajęcie się klientem. Wszyscy nasi klienci cieszą się z naszych usług i chwalą nas wśród swoich znajomych.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak mieszkać ? »

  Blog, który przedstawia nasze cztery kąty. Można poczytać tutaj jak wygląda sprawa naszego aktualnego remontu, co robimy w naszym mieszkaniu, jak urządzamy nasze mieszkanie, jak je remontujemy i co akurat kupujemy. Dowiedz się jak ekonomicznie wyremontować swoje mieszkanie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty domów jednorodzinnych opracowywane są tak, ażeby spełniały oczekiwania bardzo dużego grona osób. Prawie każdy projekt w razie konieczności jest modyfikowany tak, by nabywca znalazł w nim to, czego potrzebuje. Budownictwo przechodzi ogromną metamorfozę, gdyż już coraz w mniejszości wypadków budujemy tradycyjne domy, a w dużej liczbie przypadków wkładamy w nie trochę szaleństwa i urozmaicenia. Projekty domów jednorodzinnych powinny być opracowane tak, by umożliwiały każdej rodzinie wygodne życie i dawały poczucie pewnego azylu. Takie domy spotykają się z największą popularnością, gdyż prawie każdy człowiek potrzebuje stabilizacji i miejsca, do którego chciałoby się wracać.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budowlane »

  Spółka zrzeszająca inżynierów wyspecjalizowanych w zarzadzniau budową i nieruchomościami oraz przeprowadzającymi kompleksowe przeglądy budynków, zarówno mieszkalnych, jak i przeznaczonych na potrzeby przemysłowe. Oferowane są także nadzory budowlane. Obszar dzialalnosci PPM Polska to głównie Warszawa i jej bezpośrednie okolice. Mozliwe jest też zamówienie świadectwa energetycznego dla budynku.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog produktow i usług »

  Nasz serwis, katalog produktów i usług, wypromuje twój produkt lub usługę jakie reklamujesz w sklepach internetowych oraz aukcjach allegro. Z doświadczenia wiemy jak trudno jest wypromować produkt lub usługi w gąszczu wielu ofert różnych firm. Nasz serwis ma za zadanie wypełnić lukę równej promocji i reklamy dla każdej firmy. Zapoznaj się z naszym regulaminem, dodaj pięć sztandarowych produktów lub usług i zacznij promocję w nowoczesnym serwisie promującym. Zależy Ci na bardzo dobrej promocji, dodaj produkty do naszego katalogu.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm budowlanych »

  Serwis dedykowany dla firm budowlanych oraz osób mających w planach zbudować dla siebie| domostwo czy też też dokonać remontów. Można w nim znaleźć w parę minut dzięki specjalnej Giełdzie Ogłoszeń specjalne przedsiębiorstwa, które przedstawią własną ofertę. Dodatkowo odszukasz tam atrakcyjne teksty powiązane z budownictwem, przebudową wnętrz i ich aranżacją. Do dyspozycji odwiedzających serwisów będzie również forum internetowe, na którym można powymieniać się własnymi efektami pracy oraz szukać porad w powyżej omawianym temacie.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne Płock »

  Nasza działalność opiera się o branżę budowlaną. Działamy na rynku od kilkunastu lat i zaprzątamy się kowalstwem artystycznym a w swoistości sporządzaniem ze stali bram i zagrodzeń. cechują nas bramy kute których specyfika i wizerunek cieszy niejedno oko stylistyką utworzenia. Nasi pracownicy to sprofilowany zespół niezwykle zorganizowanych ludzi. konstytuujemy zarówno dla jednostek jak i dla prywatnych ludzi różne konstrukcje i balustrady. Gwarantujemy szybkość i stylistykę wykonania. Z dojazdem do kontrahenta w celu obmierzenia danego obszaru na którym postawimy daną bramę lub ogrodzenia. Więcej detalów na witrynie internetowej www.artechspectrum.pl

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najważniejsza jest trwałość wyrobu »

  W przeważającej większości momentów, kiedy przydatne są wyroby metalowe, to jak wyglądają ma rolę poboczną. Śruba, gwóźdź czy kształtownik nie muszą dobrze wyglądać, lecz zapewniać największą możliwą skuteczność. Można spokojnie uznać, iż trwałość takiego wyrobu jest cechą kluczową. Aby otrzymać odpowiednią trwałość, producent wyrobów metalowych wykorzystuje przede wszystkim solidne materiały – bezdomieszkową stal, aluminium czy inne metale a także odpowiednio przygotowane stopy. Na dalszych etapach produkcyjnych liczy się dokładnośc ustawienia maszyn a także kompetencje używającego ich człowieka.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie wnętrza »

  Profesjonalna pracownia architektoniczna. Opracowujemy ambitne schematy wnętrz w współzależności od potrzeb kontrahenta, proponujemy także gotowe schematy - nasz katalog posiada kilkaset gotowych projektów aranżacji. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich osób, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań architektonicznych dla własnego lokalu mieszkalnego. Architektura wnętrz to zagadnienie, które jest naszą pasją i codziennością. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, z chęcią przedstawimy nasze schematy. Oferujemy także darmowe wątpliwości dotyczące aranżacji wybranego wnętrza. Naszą dodatkową usługą są kompleksowe remonty domów i mieszkań. Nasze doświadczenie popierają masowe referencje, niemniej jednak przede wszystkim wspaniałe realizacje aranżacji wnętrz.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »