Multimedia Podkategoria: Multimedia

 • Prezentacja multimedialna »

  Proponujemy Państwu szeroki wachlarz prezentacji multimedialnych, które są dostoswane do Państwa potrzeb oraz preferencji. W zależności od celu i zastosowania materiału stosujemy techniki i elementy, które najodpowiedniej sprawdzą się w tym konkretnym przypadku. Nasze prezentacje doskonale absorbują uwagę odbiorcy przez co efektywnie oddziałują na jego zachowanie. Serdecznie zapraszamy państwa do współpracy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szanty Płyty »

  Sklep z wydawnictwami cd - szanty nowoczesne, folk, poezja śpiewana, szanty klasyczne. Zapraszamy do sklepiku prowadzonego przez Krakowską Fundację Żeglarstwa Sportu i Turystyki HALS - głównego organizatora Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej - Shanties odbywającego się w Krakowie.

  Prezentowane wydawnictwa obejmują dobrze znanych oraz młodych wykonawców.

  Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą w witrynie:

  www.sklep.hals.krakow.pl

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacje GPS, CB Radia - GpsPartner Poznań »

  Firma gps partner zajmuje się handlem nawigacjami gps oraz sprzętem cb. Z naszych usług skorzystało ponad 10 tys. ludzi z całej Wielkopolski. Od niedawna posiadamy nowo otwarty punkt sprzedaży w centrum Poznania na ul. Libelta 24, do którego serdecznie zapraszamy. Nasz sprzęt cechuje się wysoką jakością wykonania o czym świadczy fakt współpracy z takimi firmami jak President, Garmin, Becker, Navigon. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • sklep internetowy »

  Empik.com to największy w Polsce sklep on-line a zarazem portal kulturalny. W indywidualnej bazie posiadamy największą liczbę nowych artykułów, u nas zajdziesz miliony tytułów. Nowe książki, płyty muzyczne, filmy dvd i blu-ray. Ponad to elektronika i multimedia. Empik to wyjątkowy salon internetowy, w którym znajdują się najnowsze obowiązujące informacje kulturalne dla każdego. Codziennie oferujemy promocyjne ceny na dobrane produkty. Znajdziesz u nas materiały polskie oraz dodatkowo zagraniczne. Poddawaj recenzji najnowsze książki i płyty muzyczne oraz dodatkowo filmy i zbierz dużą pulę nagród. To, czego szukasz znajdziesz w każdej chwili na Empik.com. Zapraszamy także do naszych sklepów w największych ośrodkach miejskich Polski.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Multimedia

Multimedia - nowa strona:

Adres: