Medycyna Podkategoria: Medycyna

 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Nasza firma to dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do masażu.Jesteśmy firmą budującą sprzęt rehabilitacyjny o nowoczesnych standardach jakości wykonania. W ciągu zaledwie kilku lat nasza firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rehabilitacyjnej.W naszym katalogu produktów znajdują się stoły do masażu, leżanki lekarskie, kozetki do masażu, wyposażenie szpitali. Wysoka jakość naszych produktów zaskarbia sobie uznanie wsród setek nowych i zadowolonych klientów, których zdobywamy każdego roku. Nasze produkty sprzedawane są w Polsce jak i innych krajach europeiskich jak Włochy, Słowacja i Rumunia. Nasi technicy przez lata praktyki zdobyli niezbędne umiejętności do wykonywania sprzętu najwyższej jakości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z pełną ofertą. W razie nasuwających się pytań prosimy o kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Nasz wielojęzyczny personel pomoże Państwu w wyboże produktu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poduszki ortopedyczne »

  Poduszka ortopedyczna
  Poduszki są wykonane z gęstej pianki /z pamięcią/, idealnie dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu tworzy się perfekcyjne podparcie i zapobiega porannym bólom głowy, szyi i ramion. Dzięki niej kręgosłup znajduje się we właściwej, anatomicznej pozycji, a napięte mięśnie mogą odpocząć. Zwiększa komfort snu. Podczas zmiany pozycji w czasie snu poduszka dostosowuje się do nowego ułożenia ciała. Poduszka zapewnia redukucję nacisku, a w efekcie polepsza krążenie krwi.
  Poprzeczne ryflowanie poduszki umożliwia zmienny ucisk na naczynia krwionośne, co poprawia krążenie krwi. Dzięki ryflowanej powierzchni lepsza jest też cyrkulacja powietrza, śpi się zdrowiej.
  Poduszki ryflowane szczególnie polecane są osobom cierpiącym na bezsenność, chroniczne zmęczenie oraz odczuwającym bóle głowy, szyi i ramion.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne produkty lecznicze z gorczycy, bursztynu, gryki, orkiszu »

  W naszej ofercie posiadamy lecznicze materace i poduszki z gorczycą, bursztynem, łuską gryki, łuską prosa, łuską orkiszu. Lecznicze pasy na kręgosłup z gorczycą, bursztynem, łuską gryki. Opaski na głowę z gorczycą na bóle głowy, migreny. Materacyki dla dzieci z gorczycą, łuską gryki. Lecznicze siedziska i maty dla zwierząt. Gorczyca, łuska gryczana czy bursztyn posiadają swoje własne silne biopole, które bardzo korzystnie wpływa leczniczo na organizm człowieka, jest to swego rodzaju ciągły zabieg energetyczny, w pewnym sensie zbliżony do zabiegu terapeuty zabiegu energetycznego typu bioenergoterapia i inne podobne zabiegi energetyczne. Coraz więcej ludzi szuka efektywnych sposobów pozbycia się swoich schorzeń. Przybywa osób z chronicznym zmęczeniem, migrenami, depresjami, schorzeniami kręgosłupa, chorobami stawów itd. W wielu przypadkach wieloletnie, kosztowne leczenie nie przynosi spodziewanego efektu . Zażywanie szczególnie w dłuższym okresie czasu różnych leków powoduje kolejne problemy zdrowotne. Tworzy się błędne koło, mijają miesiące, lata, a dolegliwości nie mijają. Stosowanie na co dzień naturalnych produktów leczniczych wspomaga proces uzdrawiania organizmu i leczenia.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep rehabilitacyjny »

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń medycznych oraz rehabilitacyjnych do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.

  Posiadamy potężną ofertę urządzeń rehabilitacyjnych pomocnych przy wielu schorzeniach.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Współpraca z Casada Polska »


  Niewłaściwa postawa ciała w pracy coraz częściej prowadzi do najrozmaitszych chorób. Rzadko mamy okazję skorzystać prawdziwego masażu. Dlatego warto nabyć urządzenia masujące takie jak: fotele masujące, poduszka Maxiwell 3 jade. Wszystkie te produkty oraz inne masażery ciała i stóp można zobaczyć w naszym sklepie internetowym. Wyjątkową jakość naszych produktów masujących zapewnia nam współpraca z Casada Polska,
  producentem profesjonalnych produktów i urządzeń.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karsanit »

  Doświadczona firma z apteczkami,potrzebuje nie tylko apteczek ale także umiejetności na temat opylanego produktu. Wszystkie apteczki posiadają certyfikat unij europejskiej,służymy poradami w wyborze szerokości,długości,czy wyposażenia wewnętrznego apteczki . Mamy różne rodzaje apteczek. Apteczki samochodowe,apteczki przemysłowe oraz wiele wiele innych rodzai apteczek.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: