Książki Podkategoria: Książki

 • Symulatory »

  Sugeruję Państwu wizytę w specjalizowanej księgarni technicznej, która zawiera szeroką ofertę związaną z symulatorami. Typowe symulatory to urządzenia elektroniczno-mechaniczne, których celem jest zastąpienie drogiego najczęściej oryginalnego urządzenia. Najczęściej spotykaną dziedziną, w której znajdują zastosowanie symulatory jest technika wojskowa. Nikogo nie dziwi nauka pilotów na symulatorach, które jest zdecydowanie bezpieczniejsze niż korzystanie z sprzętu latającego. Innym, typowym zastosowaniem są gry – większość osób, które nie znają gier konsolowych nie zdaje sobie sprawy, że są to również symulatory, chociaż bez typowych urządzeń wykonawczych oraz charakterystycznych urządzeń wejścia-wyjścia, co naturalnie wynika z uniwersalnego przeznaczenia komputerów domowych. Algorytmy wykorzystane w grach są jednak mocno podobne do użytych w prawdziwych symulatorach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • askalon.pl podręczniki do szkoły »

  Księgarnia online posiadająca bogaty asortyment książek, który połączony z niewielkimi cenami oraz błyskawiczną realizacją zamówień gwarantuje satysfakcjonujące zakupy. Askalon.pl specjalizuje się w ofercie oficyn edukacyjnych, językowych oraz naukowo-technicznych. W ofercie askalon.pl ma takie wydawnictwa jak PWN Naukowy, WNT, Longman, Nowa Era, WSIP, Wydawnictwo Literackie, Znak. Sklep dla stałych klientów oferuje wysokie zniżki jak również bezpłatną dostawę. Regułą księgarni jest solidność i dobry kontakt z klientami.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia podróżnicza »

  Zapraszamy Państwa do księgarni podróżniczej! Oferujemy szeroki wybór książek podróżniczych, w tym rozchwytywaną ostatnimi czasy serię książek Beaty Pawlikowskiej - "Blondynka na...". Nasza księgarnia internetowa to bogaty wachlarz książek. Oprócz sprzedaży wysyłkowej istnieje także możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej księgarni podróżniczej na ulicy Tyniecka 43/A37 w Krakowie. Dla osób z po za Krakowa przygotowaliśmy specjalną usługę księgarni wysyłkowej dzięki której będą Państwo mogli zakupić dowolną książkę z każdego miejsca na ziemi! Ponad to, nasza księgarnia oferuje usługę dzięki której mogą Państwo zamówioną u nas książkę zapakować. Książka taka jest wysyłana bezpośrednio do osoby która ma taki prezent otrzymać. Gorąco zachęcamy do zakupów w naszej księgarni internetowej!

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • e-book plus »

  Strona e-bookplus.pl została stworzona, aby pomóc w odnalezieniu cennych informacji w sieci. Mamy w ofercie duży zbiór książek w postaci drukowanej i cyfrowej. Promujemy tylko książki elektroniczne, które nauczą Cię nowych umiejętności, zwiększą Twoją motywacje, oraz sprawią, że pieniądze będą zarabiać dla Ciebie. Znajdziesz tu pozycje z zakresu psychologii, samodoskonalenia, przedsiębiorczości, zdrowia i inne, ale tylko takie, które na pewno będą miały pozytywny wpływ na Twoje życie. Od nas nauczysz się jak zrealizować swoje marzenia.

  Dzięki nam poznasz e-booki, które pomogły już wielu ludziom zwyciężyć w życiu osobistym i w biznesie. Zacznij już dziś zmieniać swoje życie na lepsze. Pomogą Ci w tym nasze e-booki. Sprawdź nasze polecane tytuły i przekonaj się, że warto!

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Książki

Książki - nowa strona:

Adres: