Artykuły dekoracyjne Podkategoria: Artykuły dekoracyjne

 • Obrusy w rolce gastronomiczne »

  Wiele kawiarni, hoteli i restauracji zaopatruje się w asortyment do wystroju stołu w specjalnie skierowanym do nich do ich obsługi sklepie online Serwet.pl. Dla klientów z branży HoReCa ważne jest to, że istnieje możliwość zamówienia u jednego dostawcy bogatej oraz kompletnej gamy towarów, pochodzących od producentów, będących najlepsi w danym asortymencie. Ogromnie istotne jest to, że zakres oferty Serwet.pl jest cały czas wzbogacany. W tej chwili polecamy klientom serwetki, obrusy, świece oraz inne towary do dekoracji. Serwis ma w ofercie towary tańsze, jak i te luksusowe. Oferowanie produktów w opakowaniach zbiorczych pozwala na zaoferowanie atrakcyjnych cen. Podstawowym elementem dekoracji stołu, który ma również bardzo praktyczne zastosowanie, są serwetki. W serwisie można dostać przeróżne ich rodzaje: serwetki papierowe o różnych kolorach. Dla bardziej wymagających kupujących oferujemy serwetki flizelinowe, które perfekcyjnie imitują serwetki materiałowe. Co raz większą popularność zyskują serwetki airlaid. Miły nastrój w restauracji czy kawiarni pozwalają zbudować świece. Serwet.pl oferuje świece pieńkowe i typu szpica w różnych rozmiarach. Do ogródka przed lokalem świetnie pasują świece fancy light. Wzbogaceniem oferty są świeczki - podgrzewacze, a także świeczniki, w tym ostatni hit - świecznik 4w1, które stosuje się z różnymi rodzajami świec. Nowością są etui na sztućce. Na naszych stronach oferujemy etui w różnych kolorach. Etui umożliwia piękne podanie sztućców, nie ma przymusu zawijania ich w serwetki. Nadzwyczaj praktyczne i wygodne w zastosowaniu są obrusy w rolce. Najcześciej są układane jako bieżnik na obrusie materiałowym. W restauracjach i hotelach używane są place mats. Podkładki te występują w bogatej gamie wzorów i kolorów. Długoletnia praca w branży HoReCa pozwala nam rekomendowanie klientom najlepszych rozwiązań przed złożeniem zamówienia.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ogrodnicza »

  Specjaliści od trawników. Na trawy24.pl odbiorcy mogą nabyć różnego typu nasiona traw. W sprzedaży na ogół wykorzystywana trawa łąkowa a także różne ściśle ukierunkowane trawy jak trawa na boiska. Za każdym razem proponowana jest trawa barenbrug, firmy specjalizującej się w wytwarzaniu nasion. Dzięki czemu klienci mają pewność wysokiej jakości. Ponadto produkty chemiczne np. nawozy do iglaków i konieczne dodatki ogrodnicze również siatki leśne i ozdobne.  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świeca dekoracyjna »

  Tworzenie ręcznych arcydzieł sztuki w formie świec to nasza pasja. W nasze świece wkładamy dużo pracy, co powoduje niepowtarzalność naszych wyrobów. Proces kreowania naszych świec jest bardzo skomplikowany, gdyż wymaga ogromnej sumienności i precyzji, manualnych zdolności oraz umiejętnego nakładania kolorowego wosku. Nasze wyroby idealnie nadają się na podarunek lub jako akcesoria do wystroju wszystkich domów. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłych zakupów.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe świece - ręcznie rzeźbione świece dekoracyjne - LuksusoweSwiece.pl »

  Manualnie produkowane świece - zazwyczaj kojarzone z Chorwacją, Wyspami kanaryjskimi, czy też francuską Rivierą znalazły swoje miejsce także w Polsce. W krajach egzotycznych na bazarach, kiermaszach radują oko zarówno podczas tworzenia jak również jako skończone dzieła sztuki. Ważny jest także proces utrwalania dla wielu z nas tak niewidoczny, a który to jest istotą użytkowania tychże wyrobów. Ceramiczny połysk to poręką dobrego produktu.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo »

  Obrazy od dawien dawna są największą ozdobą każdego domu, elegancką i nobilitującą, a przy tym zwykle po prostu ładną. Nie każdego stać natomiast na to, aby powiesić na ścianie oryginalne płótno Picassa czy Matejki. Z pomocą przychodzą zatem malarze z Twoje-Obrazy.pl. Rodzaj zlecenia - czy jest to osobiście przygotowana kopia jakiegoś ze znanych dzieł czy też nowy pomysł, stworzony dokładnie na podstawie zdefiniowanych zaleceń - zależy tylko od klienta. Dla założycieli Twoje-Obrazy.pl nie istnieją żadne ograniczenia.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły dekoracyjne

Artykuły dekoracyjne - nowa strona:

Adres: