Taniec Podkategoria: Taniec

 • Szkoła tańca Bielsko-Biała. »

  Ewidentnie niejednemu z Was przytrafiło się być na weselu, zabawie tanecznej czy dyskotece i zamiast balować na deskach parkietu siedzieliście przy barze, robiąc wrażenie, że fajnie się bawicie? Zerkaliście ze smutkiem na roztańczone pary, które wirowały między sobą w rytm melodii i mieliście nawet chęć podejść i się przyłączyć, ale dalej siedzieliście w tym samym punkcie. Widać, jak na ich twarzach mieszały się namiętności, emanowały uczucia. Oni wyszli z imprezy zadowoleni i na pewno będą dobrze przywoływać tą noc, a Ty zmęczony i zrezygnowany wróciłeś do domu. W rzeczy samej znajomym powiesz, że było bardzo dobrze, niemniej jednak nie przetańczyłeś ani jednego utworu. Głupio Ci powiedzieć, że rzeczywiście przesiedziałeś tą zabawę, gdyż obawiałeś się, że zdeptasz komuś stopy albo nie wyróżnisz się na parkiecie zdolnościami w tańcu. Bynajmniej nie musi tak być! Wiadomo, że taniec wtóruje ludziom od wieków w różnorakich formach, np. w przeszłych czasach ludzie tańczyli by sprowadzić deszcz w okresie suszy, spowodować wzrost plonów lub zapewnić okazałe łowy. Od setek lat ludzie powierzają z pokolenia na pokolenie opowieści oraz znajomość o tańcach. Widocznie musi być w nim coś magicznego i fascynującego, jeżeli ludzie cały czas wykorzystują taniec jako przekaźnik życiowy. Podsumowanie jest proste - zamiast przesiadywać w domu przed komputerem, zgłoś się do szkoły tańca Bielsko-Biała. Dobierz styl, w którym będziesz się czuł dobrze i kto wie, może w rzeczywistości jesteś utalentowanym tancerzem. Studio tańca Bielsko-Biała ma dla Ciebie sporo atrakcji do wyboru. Grupy podzielone są wiekowo oraz zgodnie ze stylami. Dla nastolatków przygotowany jest niezwykły kurs aerodance Bielsko-Biała, podczas którego można ujawnić swoje nieznane dotąd umiejętności oraz otworzyć się przed innymi i samym sobą. Szkoła posiada w swojej ofercie również kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Milongi, kursy tanga - Equilibrium »

  Stołeczna środowa milonga w klubie Equilibrium. Milonga znajduje się w alejach Niepodległości, obok stacji metra i centrum Warszawy. Klubowy, swobodny klimat, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, pierwszorzędna muzyka (w głównej części klasyczne tanga), grana przez renomowanych, znanych i lubianych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Przed milongą zapewniamy możliwość ulepszenia swoich tangowych zdolności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. W czasie praktiki odbywa się mini-lekcja tanga argentyńskiego "open-level", w czasie której można zapoznać się z rozmaitymi stylami tańca. W wielu przypadkach gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Argentyny. Wstęp na praktikę i milongę - bezpłatny. Na stronie milongi pomocne informacje o tangu argentyńskim w Warszawie, w tym: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla rozpoczynających naukę, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), warszawskie milongi (starannie aktualizowany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki informacjom zawartym na stronie wybierzesz najlepszą dla siebie szkołę tanga oraz znajdziesz kurs, nauczyciela, milongę.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Warszawa »

  Jeśli kochasz tańczyć, lub bardzo chciałbyś się go nauczyć to serdecznie Cie zapraszamy do naszej szkoły Loocas Dance Center. Wczytując się w nasza stronę, dowiesz się jak wygląda nasza oferta, jak i gdzie uczymy, oraz dowiecie się Państwo o atrakcjach jakie oferujemy naszym adeptom. Zappraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z nasza ekscytującą ofertą, którą właśnie teraz możecie przejrzeć na naszej stronie szkoły loocasdance.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radio internetowe eSMusic »

  Radio internetowe eSMusic tworzone jest przez przez koneserów muzyki, dla których muzyka, to pasja. Nasze radio, to nie tylko radio, ale także strefa rozrywki oraz informacji.

  Naszym głównym zamierzeniem jest stworzenie ogromnego medium oferującego swoim słuchaczom kompleksowy szereg wielogatunkowych kanałów muzycznych, począwszy od półki z muzyką dance, przez klimaty typowo klubowe, niekomercyjny trance, na czarnej muzie kończąc. Jednym słowem - każdy słuchacz znajdzie tu swoje miejsce w sieci.

  Na dzień dzisiejszy oferujemy swoim słuchaczom 3 kanały muzyczne:
  - GŁÓWNY (Electro-House, Trance, House, Hands-Up, Hardstyle, POP, Disco, Dance, R’n’b, Reggae)
  - DNB&DUB (Drum and Bass, Dubstep)
  - SPORT (programy sportowe, relacje live)

  Nadajemy przez 24 godziny na dobę, dzięki temu można nas usłyszeć o każdej porze dnia i nocy. Pomimo tego, że jesteśmy młodym i nowym radiem, to swoje płytki użyczyli nam : Boys, Krist Van D, Max Farenthide, Cliver, Focus, Weekend, Gosia Andzejewicz, Adele.

  Gramy na niemieckiej licencji GEMA.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Świat stołecznego tanga argentyńskiego »

  Tango argentyńskie znowu podbija parkiety Europy. Obecnie rozwija się w stolicy w tak dużym tempie, że coraz trudniej odszukać pożyteczne informacje. Na naszej stronie dowiesz się co? gdzie? kiedy? w stołecznym świecie tanga argentyńskiego. To najbardziej aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wyszukasz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Wyszukasz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: o zaczynających się kursach i warsztatach tanga oraz nauczycielach z Polski i zagranicy, a nadto wskazówki w którym miejscu najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, to znaczy milongi w Warszawie.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vacu Łódź »

  Opisywana przeze mnie strona napisana została z myślą o dziewczynach. Zachęcamy do naszego lokalu wszystkie kobiety, które pragną spędzić ciepło czas. Z naszą paczką zrelaksujesz się, zgubisz zbędne kilogramy i zyskasz więcej energii życiowej. Mocno zachęcamy do skorzystania z mojej oferty. Oglądnij naszą stronę już teraz a odnajdziesz nas wpisując w google "decoupage łódź" lub "salsa łódź". Przekonaj się, że można spędzać czas inaczej niż przed tv. Satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Pabianice »

  Serdecznie zapraszamy do szkoły tańca w Pabianicach. Eskadra prowadzona jest przez Mistrzów Polski w 10 tańcach. Proponujemy naukę tańca dla dzieci a także dorosłych (również dla seniorów). Nie wiesz jak zatańczyć pierwszy taniec weselny? Nasza szkoła tańca przygotowała specjalny przyśpieszony kurs pierwszego tańca weselnego, abyście mogli oczarować wszystkich na Waszym weselu. Szkoła tańca Eskadra gwarantuje świetną atmosferę oraz najlepsze warunki do nauki tańca. A może interesujesz się tańcem zawodowym? W takim razie zapraszamy także do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra, z którym możesz zdobywać kolejne klasy taneczne oraz przygotuje do startu w turniejach! Jeżeli jesteś zainteresowany nauką tańca w Pabianicach zapraszamy - zapisz się już dziś na najlepszy kurs tańca do naszej szkoły, lub odwiedź nas osobiście w Pabianicach.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Poznań »

  Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisywania się na profesjonalne kursy tańca poznań do nowej szkoły tańca poznań - Latin Dance Studio, gdzie na pewno szybko oraz efektywnie nauczymy Cię tańczyć. Do wyboru oferujemy różnorodne style taneczne tj. gorąca salsa poznań, rueda, bachata, zmysłowe tango argentyńskie, dostojny walc angielski czy dynamiczny jave. Podczas lekcji nasi doświadczeni instruktorzy w przyjemnej atmosferze przekażą Wam tajniki tańców, nauczą figur i profesjonalnych układów. To wszystko sprawi, że z całą pewnością będziecie zadowoleni tak jak inni kursanci, którzy zakończyli kursy w naszej szkole, a którzy często do nas wracają by rozwijać swoje umiejętności taneczne na wyższych poziomach. Nasze kursy tańca podzieliliśmy na kilka poziomów trudności począwszy od stopnia początkującego, poprzez średnio-zaawansowany, na zaawansowanym kończąc. Na zajęcia możecie zgłaszać się samemu, to dla Was przeznaczone są kursy solo, lub przychodząc z drugą osobą na zajęcia w parach. Jeśli nie macie partnera do tańca postaramy się go dla Ciebie znaleźć poprzez naszą stronę lub profil facebooka.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: