Samochód Podkategoria: Samochód

« poprzednia strona · 2
 • Myjnia samochodowa opolskie, Czyszczenie tapicerki opole, Pranie dywanów opole, »

  Ecomiasto Mobilna Myjnia samochodowa Opole
  Para jest doskonałym narzędziem do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń przemysłowych. Maszyny parowe doskonale radzą sobie w przemyśle elektromaszynowym, w przemyśle spożywczym bądź przemyśle chemicznym. Zaletą zastosowania urządzeń parowych aż do czyszczenia przestrzeni przemysłowych jest znacząca redukcja środków wody.Parę można również wykorzystywać aż do rozmrażania rur. Doprowadzać do porządku możemy wszędzie tam gdzie dezynfekując natomiast myjąc parą wodną śmiało przewyższamy tradycyjne  metody czyszczenia.
  Lakier samochodowy jest odporny na wodę i wysoką temperaturę. Zagrażać mu mogą jednak ostre detergenty lub mechaniczne czyszczenie (aktywna piana, myjnie bezdotykowe, myjnie automatyczne). Mogą one powodować starzenie się lakieru. Dlatego asortyment myjni parowej jest idealny dla żywotności lakieru samochodowego
  Technologia parowa pozwala na umycie auta z ogromną precyzją. Parę możemy aplikować nawet tam, gdzie użycie myjki wysokociśnieniowej wiąże się z zalaniem samochodu. Zapewnia czystość w każdym zakamarku, szczelinach pomiędzy elementami karoserii, azaliż obramowaniach drzwi.
  Prócz tego mycie parą nie pozostawia wody na karoserii, oraz przez to nie wymaga suszenia auta. Mycie parą jest znacznie szybsze natomiast dokładniejsze, niż stosowanie myjki ciśnieniowej.
  Wielofunkcyjność  zastosowań pary pod ciśnieniem umożliwia nam na ogromnie dokładne i zarazem bezpieczne czyszczenie w domu zaś ogrodzie. Para umożliwia utrzymać  higieniczną czystość w łazience zaś kuchni zabijając drobnoustroje oraz roztocza. Sprzątanie za pomocą pary  pozwala nam trudno dostępnych dla innych przyrządów sprzątających (Czyszczenie tapicerki opole, Pranie dywanów opole)
  Myjnia samochodowa opolskie zaprasza

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bus Marek Stankiewicz, Przewóz osób, Wynajem busów i autokarów »

  Firma Bus Marek Stankiewicz prowadzi usługi z zakresu wynajmem autokarów i busów do przewozu osób na terenie kraju i zagranicą.

  Posiadamy wszelkie pozwolenia do przewozu osób na terenie całego kraju i zagranicy. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów zatrudniamy kierowców posiadających wieloletni staż zawodowy i doświadczenie w ruchu krajowym i zagranicznym.

  Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Obsługujemy imprezy sportowe, kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, itp. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy autokarami jak również różnej wielkości busami

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrumsprzegla.slidingboxes.com »

  Najwyższej jakości części zamienne związane z całym układem sprzęgła w samochodzie. Podzespoły znanych i cenionych na całym świecie producentów części zamiennych. Łatwy w obsłudze sklep internetowy oraz fachowa pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich części zamiennych.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Samochód

Samochód - nowa strona:

Adres: