Nauka jazdy Podkategoria: Nauka jazdy

 • Prawo jazdy Toruń »

  Jeżeli zależy Ci na szybkim opanowaniu umiejętności poruszania się po drogach i bezstresowym zdobyciu prawka – postaw na sprawdzonego instruktora! Nauka jazdy nie musi być żmudna i stresująca! Oferuję kursy nauki jazdy kategorii B oraz jazdy doszkalające w atrakcyjnych cenach. Gwarantuję bezstresowy proces szkolenia oraz pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do kursanta. Wszystkie lekcje praktyczne odbywają się z jednym instruktorem, co jest dodatkowym plusem i zapewnia wysoką jakość kursu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu ze mną!

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor nauki jazdy Kielce »

  Samochód instruktora nauki jazdy Sandra posiada elektryczne lusterka, elektryczne szyby, centralny zamek. Na stronie internetowej znajdą Państwo między innymi opinie byłych kursantów. Są to opinie obiektywne, wskutek tego zapraszam do zapoznania się z nimi i skontaktowania się z instruktorem nauki jazdy Sandra. Współpracujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który organizuje kursy prawa jazdy na kategorię A, B, B1. Wykupując jazdy u instruktora nauki jazdy w Kielcach Sandra zyskują Państwo wiele.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy para się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W prywatnej katalogu usług/produktów oprócz szkoleniem kluczowym oferujemy też zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak również praktycznych. Nauka jazdy Gorlice posiada swoją salę wykładową wyposażoną w niezbędne pomoce dydaktyczne, a oprócz tego plac manewrowy ze stanowiskami identycznymi do tych, z jakimi spotkają się Wy na egzaminie państwowym. Kursanci w naszej szkole uczą się jeździć wyłącznie pojazdami, na jakich będą zdawać późniejszy egzamin państwowy. Dla lepszego przygotowania się do części teoretycznej egzaminu państwowego stwarzamy naszym kursantom sposobność nieodpłatnego korzystania z komputerów wyposażonych specjalnie pod jego kątem.Zajęcia teoretyczne są organizowane przy pomocy najaktualniejszych na rynku oprogramowań, jak i wzbogacone o pokazy multimedialne, a ponadto najciekawsze dostępne współcześnie filmy szkoleniowe. W sali znajdują się komputery które są dostępne dla kursantów w godzinach od 11.00 do 16.00. Można za ich pomocą sprawdzić stan własnej edukacji na każdym etapie kursu jak i przygotować się adekwatnie do egzaminu. Właściwie każde z dostępnych stanowisk ma program, a oprócz tego klawiaturę z jaką spotkają się państwo na egzaminie państwowym.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Katowice »

  OSK Lopecik. Z OSK Lopecik zdasz egazmin spokojnie! Nasza kadra wykładowców ma pełne kwalifikacje i długie doświadczenie. U nas znajdziesz profesjonalnie przygotowaną salę wykładową jak i możliwość wykonania kursu profesjonalnego dzięki któremu nauczysz się m.in wychodzić z poślizgów co kiedyś może uratować tobie jak i innym życie. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka Jazdy Ekspert jest Wrocławską szkołą jazdy oferującą szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A1, a dodatkowo B. Szeroka propozycja dopasowana jest do wymogów kursantów - szybki kurs w 30 dni, kurs weekendowy czy mega szybki kurs nauki jazdy w 15 dni dla osób posiadających elementarną wiedzę na temat jazdy samochodem. Mottem szkoły Ekspert jest efektywność a w konsekwencji zdawalność, indywidualne podejście, nasze zaangażowanie i dbałość o to, aby kurs był bezstresowy, sprawiający przyjemność i efektywny sprawia, że nasi klienci uzyskują wysoką zdawalność za pierwszym razem potwierdzone rankingami WORD. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny za szkolenia, liczne promocje, a oprócz tego godziny doszkalające. Na stronie www można zobaczyć wirtualną siedzibę i sprawdzić jak wygląda szkoła jazdy Ekspert od środka.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kwalifikacja wstepna kierowców »

  Samochodowy transport staje się bardzo powszechny, przez co potrzebujemy coraz więcej kierowców zawodowych.Rozpoczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli chcemy zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy uprawnieni do prowadzenia ciężarówki.Takie kursy trwają blisko trzysta godzin, w czasie których kursanci uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Analogicznie jest w sytuacji kierowców ciężarówek, którzy chcą rozpocząć karierę w charakterze kierowcy. Aby mogli oni realizować swoje obowiązki, to wcześniej potrzebne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców.W czasie kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kursant nabędzie wiedzę, jak bezpiecznie jeździć samochodem z ładunkami, pozna zasady ekonomicznej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców zakończone jest egzaminem, po jego zaliczeniu dopiero kierowca ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie tych przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursów, a co za tym idzie wysoka cena sprawiają, że zmniejsza się liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Bydgoszcz »

  Szkoła dla kierowców Start-Car umożliwia naukę jazdy w życzliwej atmosferze razem z koniecznymi pomocami. Uczymy na autach nissan micra, jakie są stosowane na egzaminie w Bydgoszczy. Start-Car położona jest w najlepszej lokalizacji Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 14 naprzeciwko dworca kolejowego. Dlatego wszyscy uczestnicy kursu mają najlepszy dojazd z każdego punktu w mieście. O ile wyszukujesz rzetelnej szkoły jazdy to START-CAR Adrian Janicki będzie najwłaściwszym wyborem. Zachęcamy do wykonania telefonu pod numer 506739305 - 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań »

  OSK Pasjonat to zapewnienie specjalistycznego szkolenia w jeździe samochodem. Do każdego podchodzimy indywidualnie dzięki czemu kursanci są uczeni w najlepszy dla nich sposób. Miła i przyjazna atmosfera ułatwia przyswajanie umiejętności wymaganych, by dobrze prowadzić samochód i zdać egzamin na prawo jazdy. Oferujemy system ratalny opłat za kurs, dla studentów oferujemy zniżki.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Marzysz zdać test na prawo jazdy za pierwszym razem? Masz jednak jakieś drobne problemy ze swoją techniką jazdy. Wybierz naszą szkołę nauczania jazdy, a postaramy Ci się pomóc we wszystkich Twoich wątpliwościach związanych z prowadzeniem motoru ewentualnie samochodu. Zajmujemy się nauką w kategoriach A1, A, B w bardzo dobrych cenach! Serdecznie zachęcamy Cię oglądania na nasz portal.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA »

  Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, która jest krótszą wersją "pełnej" wersji kwalifikacji wstępnej i również jest przeznaczona dla osób chcących wykonywać pracę w transporcie drogowym, które uprawnienia do kierowania pojazdami: C, C1, D, D1. Kwalifikacja wstępna przyspieszona składa się ze 140 godzin zajęć dydaktycznych (130 godzin teorii i 10 godzin praktyki). Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka jazdy

Nauka jazdy - nowa strona:

Adres: