Motocykle Podkategoria: Motocykle

 • Firmy motoryzacyjne »

  Motomaniacs.pl to serwis, które zadowoli każdego fana motoryzacji. Na łamach naszego bloga, chcemy informować o wszystkim co związane z branżą motoryzacyjną, w tym o najnowszych odkryciach polskiej i światowej motoryzacji, o nowościach wśród producentów i sprzedawców samochodów i motocykli, a także przekazujemy informacje z targów i wystaw motoryzacyjnych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu i do propagowania go wśród znajomych.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części do skuterów »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą skutery elektryczne Poznań. W naszej ofercie znajdą Państwo także części do skuterów oraz elementy, które pozwolą wam przeprowadzić tuning skutera. Jeśli więc chcesz kupić skuter wejdź na naszą stronę internetową oraz dowiedz się więcej szczegółów. Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alkomat dowodowy »

  Alkomaty.org to jeden z naszych sklepów internetowych. W sklepie mogą Państwo kupić alkomaty kieszonkowe, policyjne, barowe oraz dowodowe. Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę pogwarancyjną. Jak powszechnie wiadomo w Polsce kierowca nie może przekroczyć stężenia 0,2 promila alkoholu w e krwi. Stan od 0,2 do 0,5 promila to stan wskazujący na spożycia. Natomiast stan powyżej 0,5 promila to stan nietrzeźwości. Za prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości grozi nam kara do 12 lat pozbawienia wolności. W innych krajach europejskich normy dopuszczalnego stężenia alkoholu różnią się. Najwięcej alkoholu kierowca może mieć w Wielkiej Brytanii 0,8 promila, natomiast w krajach takich jak: Rosja, Litwa czy Ukraina dopuszczalne stężenie alkoholu wynosi 0 promili. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić jeden z wielu alkomatów posegregowanych w tematyczne kategorie. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja alkomatów »

  Alkomat.biz to sklep internetowy firmy Amii. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić alkomaty. Oprócz sklepu prezentujemy również wiele ciekawych i użytecznych informacji takich jak: wirtualny alkomat, ranking testerów trzeźwości, ankiety, sondy, komentarze i oceny produktów. Niestety w Polsce panuje społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu a co gorsza także na prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości (upojenia alkoholowego) jest według polskiego prawa przestępstwem i czynem nagannym moralnie. Nie ryzykuj i sprawdź się alkomatem!

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trochę o myjni z dojazdem do klienta z Gdyni i o wiele więcej. »

  Wszyscy ludzie mają już tak mało czasu, że zazwyczaj nawet nie są w stanie zająć się swoim domem, zatem nie potrafią na czas utworzyć wszystkich prac domowych. Na szczęście wykonanie takich zleceń ułatwiają im specjalne placówki, czyli m.in. pralnie. To one oferują już pranie dywanów gdynia, pranie tapicerek oraz pranie mebli czy zwykłych ubrań. Z całą pewnością warto w pewnych przypadkach odwiedzić te miejsca.
  Dlaczego warto korzystać z usług pralni?
  Podstawową dobrą cechą używania takich usług jest to, że oszczędza się dzięki nim swój czas. Nie trzeba go przeznaczać na szorowanie kanap, które trwa nieraz kilka godzin. A dodatkowo, w większości przypadków efekty takich zamówień są mizerne i nikogo nie satysfakcjonują. A pralnia, która na co dzień kreuje pranie kanap gdynia, na 100% wie, jak ma to zrobić, aby osiągnąć doskonały rezultat. To ona potrafi doczyścić każdą powierzchnię, nawet jeżeli na niej pojawiło się już wiele plam, zabrudzeń i całe mnóstwo kurzu. Szybko przeprowadza całe pranie i oddaje swoim nabywcom wybrane rzeczy. Są one wówczas w perfekcyjnym stanie.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Motocykle

Motocykle - nowa strona:

Adres: