Dealer samochodowy Podkategoria: Dealer samochodowy

 • Hyundai dealer »

  Na dzisiejszym rynku jednymi z w dużej liczbie przypadków kupowanych samochodów są bardzo dobre i popularne samochody Hyundai, które cieszą się omal idealną opinią wśród użytkowników. Ogromna ilość modeli, a dodatkowo trwałe silniki, jakie montowane są w tych autach pozwalają niezdecydowanym na wybranie najbardziej odpowiadającego im samochodu. Hyundai jest formą koreańską, niemniej jednak zainteresowaniem cieszy się globalnie. Na dzień dzisiejszy globalnie ma wiele fabryk, gdzie tworzone są ich pojazdy samochodowe. Ogromna ilość ludzi zaufało tej marce, gdyż jest to jedna z w wielu przypadkach kupowanych marek samochodów. Hyundai ma ogromną gamę modeli, które zmieniały się w miarę wprowadzania wyższych technologii. Ta firma jest w czołówce spółek samochodowych, gdyż jej produkty sprzedawane są na całym świecie i cieszą użytkowników zarówno wygładem jak również wspaniałymi silnikami, które pozwalają nam na wykorzystanie w pełni z uroków tych wspaniałych samochodów. Ogromne zróżnicowanie wśród modeli Hyundai powoduje, że właściwie każdy coś znajdzie.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ford »

  Salon samochodowy Forda przedstawia intrygującą ofertę aut marki Ford nie tylko dla miłośników marki oraz firm i przedsiębiorstw. Firmy zamawiające floty mogą liczyć na niemałe promocje na auta firmowe z kratką a dla klientów prywatnych zapierające dech w piersiach wyposażenie modelu będącego w kręgu zainteresowania. Salon samochodowy Ford w pobliskiej dzielnicy Ursynów poleca atrakcyjną ofertę nie tylko nowych Fordów, ale i niemal nowych, choć używanych. Wszystkie Fordy posiadają gwarancję i pochodzą z pewnego źródła, z udokumentowaną historią. Wymagający klient może u nas liczyć na specjalistyczną pomoc i profesjonalną prezentację wybranych modeli. Zapraszamy na jazdę próbną!

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon Lancia »

  Firma Holda zajmuje się branżą motoryzacyjną już dwadzieścia lat. Przez ten okres stawiamy sobie za cel spełnienie oczekiwań klientów zapewniając Państwu samochody doskonałych marek.
  Od 2011 roku jako autoryzowany dealer mamy możliwość zaproponować Państwu samochody włoskiej marki, docenianej w wielu państwach – Lancii.
  Wiele doskonałych opinii, wysoki komfort oraz jakość wykończenia, jak też zaskakująca linia nadwozia, która w szczególności spodoba się kobietom, czyni z Lancii doskonałe auto do miasta i na trasę.
  W naszym salonie odnajdą Państwo szeroki wybór modeli, które możemy dopasowywać do własnych wymagań. Mechanicy naszego punktu serwisowego dokonają dla Państwa wszystkich niezbędnych badań bądź napraw, doradzą jak eksploatować samochód, bądź objaśnią wszelkie Państwa niepewności.
  Nasz salon mieści się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Szczecina – na ul. Gdańskiej, przez co bez trudu Państwo do nas trafią.
  Zapraszamy serdecznie!
  Zespół Holda

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi auto dealerzy w Twoim mieście - DealerAuto.pl »

  W Polsce istnieje duża liczba dealerów samochodowych, dlatego też powstała specjalna strona DealerAuto.pl, która jest zbiorem największych w Polsce dealerów aut. Każdy kto szuka takiego w swoim mieście z powodzeniem może skorzystać z tej strony. Strona skierowana jest również do dealerów samochodowych, gdyż tutaj mogą stworzyć swoją wizytówkę i zyskać potencjalnych klientów.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dealer samochodowy

Dealer samochodowy - nowa strona:

Adres: