Telewizja Podkategoria: Telewizja

 • Pogoda Online »

  Naprawdę jest nie przeciętnie U nas spędzisz bardzo mile czas.
  Od nie dawna nasz Wortal promuje również najlepsze portale pogodowe w Polsce i nie tylko pod hasłem: Pogoda online.
  Forum tele-online od 10 lat transmituje telewizje które legalnie udostępniają sygnał telewizji i radii przez internet.
  Najciekawszą częścią naszego serwisu są też mecze online któe bardzo często transmitujemy przy udziale dobrych dusz z Ameryki.
  Na tele-online jest skrót do Animacji radarowych, animacji satelitarnych, Można sobie sprawdzić sumy opadów, pogodę na 16 dni i wiele więcej.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gliwice - TV Gliwice »

  Gliwice - tylko u nas znajdziesz najświeższe informacje z Gliwic i okolic. Infogliwice.pl to najświeższe aktualności z Gliwic. W Gliwicach dzieje się wiele, dowiedz się o wszystkim: inwestycje Gliwice, kryminałki z gliwickiej policji, opinie. Informacje o samorządzie, polityce, problemach mieszkańców. TV Infogliwice to najlepsza telewizja miejska w Gliwicach. W Gliwicach jest jeden portal z aktualnymi i rzetelnymi informacjami. Gliwice to Twoje miasto. U nas znajdziesz także zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych. Bądź poinformowany! Wejdź na portal Gliwice.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program TV »

  Program TV dostępny na stronie jest podany w taki sposób, aby w możliwie najlepszy sposób udogodnić jego użytkowanie odwiedzającemu witrynę. Można śmiało powiedzieć, że podany program telewizyjny jest podany jak na tacy ponieważ każdy użytkownik może w pierwszej kolejności odnaleźć informacje najbardziej aktualne. Dotyczące obecnej godziny. Dodatkowo na pierwszej stronie podany jest program statystycznie najczęściej oglądanych telewizji takich jak: TVP 1, Polsat oraz TVN. Pozwala to największej ilości użytkowników odnaleźć najciekawszą informację od razu po wejściu na stronę. Podany TVN program jest w sposób ciągły aktualizowany. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o program TV Polsat oraz TVP program. Jest to strona, z której warto korzystać do uzyskiwania informacji na temat obecnych propozycji telewizyjnych.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • strefa-tv - portal o telewizji »

  Chciałbyś poczytać o telewizji satelitarnej, ale ni chce Ci się "klikać" po kilkunastu stronach internetowych? Z chęcią poznałbyś ciekawostki dotyczące zestawu satelitarnego i możliwościach jego modyfikacji? Od dziś strefa-tv.pl będzie Twoją ulubioną stroną o telewizji. Na jednej stronie www znajdziesz nie tylko ciekawostki techniczne, ale również oferty największych operatorów telewizyjnych. Wszystko w jednym miejscu przedstawione w prosty i czytelny sposób.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Platformy telewizji cyfrowej »

  Usługi telewizji cyfrowych są rożne, każdy może wybrać platformę i pakiet najbardziej odpowiadający całej rodzinie. Mamy np. pakiety informacyjne, filmowe, dla dzieci, pakiet sportowy, pakiet muzyczny i wiele innych. Cenowo pakiety będą się od siebie różniły w zależności od tego, na którą telewizję cyfrową się zdecydujemy. Konkurencja nie śpi, dlatego wciąż są w propozycjach nowe pakiety, tańsze, i mieszczące jeszcze więcej kanałów telewizyjnych.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmy Korporacyjne | Reklamy TV| Produkcja Filmowa »

  Produkujemy reklamowe filmy, produkcje reklamowe, reklamy w telewizji.

  Zajmujemy się produkcją filmową, filmami korporacyjnymi, filmami na targi.

  Nowe źródła takie jak internet sprawiają, iż film staje się skuteczną formą reklamy i promocji.

  Wiele osób swoją medialność ogranicza do surfowania po internecie.

  Zapoznaj się z produkcją filmową i telewizyjną wykonywaną przez naszą firmę.

  Produkcja filmowa i telewizyjna wymaga dużych nakładów czasu i umiejętności.

  Filmy promocyjne realizujemy w oparciu o scenariusz uzgodniony z klientem.

  Zobacz także zdjęcia ślubne bydgoszcz

  Lektor, muzyka podkładowa oraz specjalne efekty dźwiękowe to nieodłączne części dobrego filmu korporacyjnego.

  Filmy w produkcji to dla nas pierwszorzędne zadania.

  Ciekawe Wideofilmowanie Bydgoszcz

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kino w CANAL+ najlepsze filmy Najlepsze seriale i filmy dokumentalne. »

  Kanał filmowy to jeden z filarów programu CANAL+. Platforma cyfrowa wyświetla ponad 400 premier co roku, z czego większość stanowią filmy niepokazywane wcześniej polskim widzom. Kanał filmowy CANAL+ to najnowsze horrory i komedie i najlepsze filmy dokumentalne, akcji, komedie romantyczne, seriale oraz program łapu capu. Telewizja cyfrowa CANAL+ to także wysoki standard obrazu i dźwięku: panoramiczny format 16/9 i dźwięk Dolby Digital 5. 1. Oferta telewizji jest dostępna w wysokim standardzie w CANAL+ Film HD. Dzięki technologii cyfrowej widzowie mają możliwość skorzystać z dodatkowych funkcji, m. in. wybór wersji filmu z lektorem albo z tłumaczeniem tekstowym. Wejdź na blog filmowy CANAL+ i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telewizja

Telewizja - nowa strona:

Adres: