Dziennikarstwo Podkategoria: Dziennikarstwo

 • Gliwice - TV Gliwice »

  Gliwice - tylko u nas znajdziesz najświeższe informacje z Gliwic i okolic. Infogliwice.pl to najświeższe aktualności z Gliwic. W Gliwicach dzieje się wiele, dowiedz się o wszystkim: inwestycje Gliwice, kryminałki z gliwickiej policji, opinie. Informacje o samorządzie, polityce, problemach mieszkańców. TV Infogliwice to najlepsza telewizja miejska w Gliwicach. W Gliwicach jest jeden portal z aktualnymi i rzetelnymi informacjami. Gliwice to Twoje miasto. U nas znajdziesz także zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych. Bądź poinformowany! Wejdź na portal Gliwice.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko »

  Nasza witryna sieciowa, to kopalnia informacji dotyczącej naszej przyszłości, kłopotów, jakie nas dotykają, jakie spotkamy na naszej drodze. Testy online, jakie tam są zamieszczone, znajdą rozwiązanie na nurtujące nas pytania dotyczące kariery, ukochanego partnera, diety, która pomoże nam wrócić do figury sprzed kilku lat. Testy online zostały założone przez profesjonalistów, dzięki czemu dostarczą nam całościowej informacji na nasz temat., na temat naszej przyszłości, naszej drogi zawodowej, naszej rodziny.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notatka prasowa »

  Przed Państwem kreatywne, dostosowane do
  Państwa potrzeb narzędzie, które pomoże w sprawdzony i miarodajny sposób porozumienie się z gazetą. W jaki sposób
  występuje współpraca? Jesteśmy w
  stanie wybrać dwie drogi.
  Jedna, to stworzenie dla Państwa notatki prasowej, zoptymalizowanie pod kątem reklamy w wirtualnym rynku, oraz
  dystrybucja wśród dziennikarzy. Druga, to
  ukazanie Państwa gotowej notatki prasowej, którą my tylko
  zaprezentujemy. Na każdym etapie jesteśmy w stanie Państwu pomóc i doradzić.
  Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z życia »

  Informacje, porady oraz ciekawostki - to wszystko otrzymasz na naszym portalu Nasze Życie. Jesteśmy zadowoleni, że nasza witryna internetowa jest uznaną marką w internecie. Nasz portal jest miejscem dla studentów jak i dla dojrzalszych ludzi.Mamy też rolę w istocie rozrywkową. Dziennik NaszeŻycie charakteryzuje się świetną nawigacją. W przyszłości mamy plan zwiększyć praktyczność naszego portalu. Jednak, przed naszą grupą jeszcze dużo pracy. Zapraszamy bardzo wszystkich internautów do odwiedzin naszego portalu.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Codziennik Polski - Wskazówki »

  Dziennik z całego kraju to wiele możliwości na odkrycie świata, a także usługowych. W publikacjach pomagamy w zróżnicowanych sprawach. Wierzy nam dużo internautów, przez co nasze umotywowanie do moderowania naszej witryny internetowej cały czas systematycznie się powiększa. Ufamy, że nasz serwis za kilka lat powiększy grono odbiorców. Zacznij przeglądać nasz serwis i studiuj e-wpisy, które są na nim wyświetlane. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z tematyki naszej witryny.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dziennikarstwo

Dziennikarstwo - nowa strona:

Adres: