Taniec Podkategoria: Taniec

 • Milongi, kursy tanga - Equilibrium »

  Stołeczna środowa milonga w klubie Equilibrium. Milonga znajduje się w alejach Niepodległości, obok stacji metra i centrum Warszawy. Klubowy, swobodny klimat, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, pierwszorzędna muzyka (w głównej części klasyczne tanga), grana przez renomowanych, znanych i lubianych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Przed milongą zapewniamy możliwość ulepszenia swoich tangowych zdolności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. W czasie praktiki odbywa się mini-lekcja tanga argentyńskiego "open-level", w czasie której można zapoznać się z rozmaitymi stylami tańca. W wielu przypadkach gościnnie praktikę prowadzą tancerze z Argentyny. Wstęp na praktikę i milongę - bezpłatny. Na stronie milongi pomocne informacje o tangu argentyńskim w Warszawie, w tym: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla rozpoczynających naukę, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w Warszawie), warszawskie milongi (starannie aktualizowany serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki informacjom zawartym na stronie wybierzesz najlepszą dla siebie szkołę tanga oraz znajdziesz kurs, nauczyciela, milongę.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje tanga argentyńskiego - Tango Querido »

  Tango argentino - taniec, który na przełomie XIX i XX wieku owładnął Europę i USA - na nowo powraca. Dlaczego nieustannie jest takie atrakcyjne? Tango - zmysłowy, naturalny taniec, który jest w nas wszystkich. W tangu każdy może odnaleźć coś dla siebie. Tango argentino można tańczyć zarówno będąc nastolatkiem, jak i mając 90 lat. Dla młodych ludzi to dynamiczny, ekscytujący taniec tańczony w kontakcie, dla wszystkich to wyśmienita rozrywka, dla ludzi w starszym wieku to taniec, pozwalający być ciągle energicznym. Nauczanie tanga argentino jest wyraźnie inne od nauczania innych tańców. Nie przykładamy wagi do układów figur, tango to głównie szkolenie techniki tańca. Tango Querido to portal warszawskich nauczycieli tanga argentyńskiego - Moniki i Przemka. Tańczą tango od 2006. roku i szkolili się u wielu argentyńskich instruktorów. Kształcili się również w światowej stolicy tanga argentino - Buenos Aires. Obecnie są gospodarzami jednej z najpopularniejszych milong w stolicy - milongi Equilibrium. W czasie kursów główną uwagę zwracają na komfortowe połączenie partnerów w parze a także na improwizację i interpretacje muzyki. Lekcje prowadzone są z znaczącym akcentem na indywidualną pracę z uczniami i wykorzystywanie ich istniejących kwalifikacji ruchowych. Naczelnym zamysłem prowadzonych przez Monikę i Przemka lekcji jest przenoszenie ich fascynacji tangiem, jego zwyczajami, współczesnością i historią. Styl ich tańca to zespolenie dzisiejszej techniki oraz tradycji tanga.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Sportowy - eSWuPe.pl - Sport w Pigułce »

  eSWuPe.pl jest to portal sportowy, na którym znajdziesz wszystkie najważniejsze wiadomości sportowe z Polski, a także ze świata, ale i nie tylko. Na naszym portalu znajdziesz także różne wywiady, te w formie pisemnej oraz wideo, różne ciekawostki, a także skróty pomeczowe. eSWuPe, czyli Sport w Pigułce jest tworzony przez pasjonatów dziennikarstwa popartych pasją do różnych dziedzin sportowych m.in. do piłki nożnej, siatkówki, boksu, MMA, biegów narciarskich, skoków narciarskich oraz tenisu. U nas zawsze znajdziesz sprawdzone informacje!

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kraków »

  Jest to firma założona z myślą o amatorach przeróżnych odmian tańca. Uczniowie tej akademii mogą stać się adeptami wybranego przez nich rodzaju tańca, a po kilku kursach prawdopodobnie staną się wirtuozami tej niezwykle ciekawej sztuki. Doświadczona kadra nauczycieli posiada umiejętności, dzięki którym nauczą tańca nawet najsłabszych adeptów. Dzięki ich dobremu podejściu, proces nauki tańca przeistoczy się we wspaniałą zabawę.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świat stołecznego tanga argentyńskiego »

  Tango argentyńskie znowu podbija parkiety Europy. Obecnie rozwija się w stolicy w tak dużym tempie, że coraz trudniej odszukać pożyteczne informacje. Na naszej stronie dowiesz się co? gdzie? kiedy? w stołecznym świecie tanga argentyńskiego. To najbardziej aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wyszukasz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Wyszukasz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: o zaczynających się kursach i warsztatach tanga oraz nauczycielach z Polski i zagranicy, a nadto wskazówki w którym miejscu najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, to znaczy milongi w Warszawie.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec towarzyski »

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego studia tańca, studia Fantom w Toruniu. Organizujemy zajęcia w zakresie tańca towarzyskiego, salsy, tańca brzucha, również tamga argentyńskiego. Nasze lekcje prowadzone są dla wszelkich grup zaawansowania, każdy znajdzie grupę dla siebie. Przyjmujemy zapisy par, jak także zapisy solo. W swojej ofercie posiadamy oraz taniec dla zaręczonych, czyli na przykład pierwszy taniec weselny. Jesteśmy otwarci na pomysły również elastyczni, dostosujemy się do Twoich potrzeb!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do lekcji tańca w szkole Step Up gdzie świadczymy moc głównych tańców.Wykwalifikowani instruktorzy tańca, dobra lokalizacja to nie bezprecedensowe atuty naszej jednostki. Zapraszamy na kursy które odbywają się przez zupełny tydzień.W naszej podaży odnajdą się takie propozycje niczym: taniec bezpośredni, latino dance dla kobiet, kursy własne, salsa w pojedynkę na rzecz pań, salsa cubana, hip hop bądź taniec brzucha. Nasze kursy uważane są za pewne spomiędzy najważniejszych na terenie poznania.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spódniczki dla dziewczynek »

  Główną częścią dziewczęcego ubranka są z pewnością spódniczki. W internecie można znaleźć ładne spódniczki tiulowe w modnych wzorach i kolorach. Zapraszamy do warszawskiej Pracowni Ochh TuTu. Firma nasza ma w ofercie spódniczki i akcesoria dla dziewczynek. Gotowe spódniczki i akcesoria można zakupić w firmie lub zamówić za pomocą formularza na stronie Kontakt. Przy składaniu zamówienia na spódniczki, należy podać wymiar w pasie dziecka oraz długość od pasa do kolanka. Do produkcji używamy wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Nasze wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie, codziennie powstają nowe projekty. Nasze produkty są unikatowym dodatkiem do stroju na co dzień oraz na różne okazje.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: