Obrazy Podkategoria: Obrazy

 • Oprawa obrazów »

  Obrazy ustanawiają nadzwyczaj elegancki element wystroju wnętrz. Urozmaicą nie tylko ściany, ale wpływają na wzornictwo całych pomieszczeń. O ile obraz sam w sobie ewidentnie jest ozdobą, to wypełnia go trafna rama. Trafna oprawa obrazów wpływa uwydatnie na wszelkie dzieło sztuki i będzie niezwyczajnym elementem dekoracyjnym. Jeśli obraz będzie wisiał w współczesnym wnętrzu, wtenczas powinno się wybrać oprawę prostą, wręcz surową. Do pomieszczeń klasycznych będą współgrałyby oprawy bardziej zdobione. Wybór oprawy bezsprzecznie musi być uzależniony od motywu znajdującego się na obrazie oraz ma zaznaczyć jego urok, a nie je zdominować.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na ścianę »

  Serwis w sieci ZmieniamySciany.pl zachęca do przywitania się z niezwykłą propozycją, tutaj możecie znaleźć dużo wzorów kwiatów, osób jak również widoków, z jakich produkowane są wyjątkowe obrazy na ściany. Czy to mieszkanie, czy lokal, czy własna pracownia w jakiej spełniasz się zawodowo, masz możliwość zakupić do wnętrza na ścianę upatrzony obraz, którym będziesz miał możliwość każdego dnia radować swój wzrok. Kochasz róże? Nic łatwiejszego, pokazujemy ci innowacyjne bukiety róż, jakie właśnie teraz mogą stać się Twoją własnością pod postacią obrazu na ścianę. Chcesz dać podarunek najbliższej przyjaciółce? Zobacz tematykę obrazu albo podeślij do nas fotografie, a sklep ZmieniamySciany.pl stworzy obraz o wyszczególnionych formatach z nadesłanego kadru, natomiast ukochana osoba będzie ucieszona.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • PiekneSciany.com »

  PiekneSciany.com to nagłówek blogu w sieci, który poświęcony jest przede wszystkim aranżacjom ściennym, jakimi są tapety, fototapety jak również obrazy na ścianę, dzięki jakim wasze pomieszczenia będą komponować się idealnie, nietradycyjnie oraz elegancko. Na blogu opisujemy stworzone już aranżacje, jak łatwo oraz tanim kosztem zaaranżować WC, oraz jak zaprojektować pokój dziecięcy. Mamy możliwość bowiem wybierać pośród szerokiego grona elementów naściennych, tam istotną kwestię mają postacie z bajek, ale również widoki jak również zaranżowane obrazy z konkretnymi scenami. Blog z pewnością przyniesie wam wiele informacji, nowych inspiracji, a dzięki przeczytanym tekstom dekoracja powierzchni ścian we wnętrzach swojego mieszkania stanie się samą atrakcją.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Tak właściwie to każde pomieszczenie w naszym domu powinno być doprawione w obrazy. Powinniśmy jedynie postarać się o właściwy dobór obrazów. W taki sposób, żeby obrazy były dopasowane kolorystycznie, tematycznie, ale i stylowo do przypisanego im pomieszczenia. Powinniśmy wiedzieć o tym, że obrazy to nie tylko wyblakłe krajobrazy osadzone w silne drewniane ramy. Do nowoczesnych pokoi naszego mieszkania dobrze by było wybrać zupełnie coś innego. Chociażby w salonie utrzymywanym w nowoczesnym stylu świetnie prezentować się będą drukowane plakaty zamknięte w antyramy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ważny jest także dobór kolorystyczny, chociaż to też kwestia indywidualnego podejścia. W kuchni wyjątkowo często montujemy obrazy w tematyce powiązanej z gotowaniem. Kosze pełne warzyw czy też owoców to znane dzieła sztuki wieszane w kuchniach i jadalniach. Z obrazami nie można jednak przesadzać. Gdy jest ich za dużo przestają nadawać charakteru mieszkaniu, a nawet wprowadzają nielubiany przez nas nieład i przesyt. W tych czasach popularne staję się kupowanie dzieł sztuki przez internet. Obrazy jest możliwość starannie obejrzeć, zamówić na stronie internetowej, a następnie odebrać z rąk kuriera czy też listonosza. I właśnie do tego typu sklepu chciałbym Was dzisiaj zaprosić. Wybór obrazów jest na prawdę olbrzymi, każdy powinien odszukać tam coś co mu przypadnie do gustu. Serdecznie zapraszam...

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obrazy

Obrazy - nowa strona:

Adres: