Kultura Podkategoria: Kultura

 • warszawa imprezy »

  Serwis o wydarzeniach muzycznych. Z racji obszernej sieci dostawców informacji rozrywkowych wyszukasz na totutamie coś co będzie pasowało do twojego gustu. Gdy jesteś zwolennikiem eventów kulturalnych,musisz koniecznie otworzyć konto na totutam.pl. Skrypt wykrywania miejsca w którym się znajdujesz sprawi że odnajdziemy informacje o wydarzeniach muzycznych w twojej okolicy. Codziennie dbamy aby wydarzenia były przydatne. Z nami przekonasz się, że kultura jest niedroga. Totutam będzie rozrywkowym środkiem naszego kraju. Sprawdź zaglądając na strona internetowa Totutam!

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog filmowy »

  Blog filmowy to interesująca strona pasjonatki kina on-line.Filmomanka dość często pochłaniaprodukcje filmowe w internecie i dzieli się swoimi opiniami na ich temat z pozostałymiczytelnikami. Są to zarówno produkcje kina amerykańskiego jak i obrazy dla bardziej ambitnego internauty, często zapomniane i zepchnięte dokredensu. Projektzlokalizowany jest na dobrympoziomie a teksty redagowane są merytorycznie i stylistycznie przez drugiego redaktora. Teksty umieszczane są w sposób mocno subiektywny. Są uzewnętrznieniem indywidualnych odbiorów i opinii na temat danego filmu. Nie posiadają formy streszczeń a raczej tylko sygnalizują przedstawione wobrazie zagadnienie. Każdy miłośnik obrazów on-line z pewnością znajdzie coś dla siebie czytając internetowy blog filmowy.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Kielce »

  Fotografia ślubna już nie jest standardowym pstrykaniem fotografii przez amatorów, przy stole czy ścianie. Profesjonaliści w ciągu trwania wydarzeń są niewidoczni, a każda fotografia pokazuje swoisty temperament każdej chwili. Oferta fotografów obejmuje pełną obsługę fotograficzną wesela dodatkowo uroczystości ślubnych w taki sposób, aby zagwarantować Państwu pełen wygodę i zadowolenie z pracy fotografa ślubnego.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa do galerii autorskiej Marka Langowskiego.
  Urodził się w Aleksandrowie Łódzkim. Na dzień dzisiejszy mieszka i pracuje w Bełchatowie.
  Cztery wielkie pasje: Miłość do rodziny, malarstwo, fotografia i komputery.
  W dziale malarstwo wyszukają Państwo kilkaset obrazów. Jeśli któryś z prezentowanych obrazów przypadnie Państwu do gustu, to proszę o kontakt a wspólnie ustalimy wielkość obrazu, ewentualne zmiany kolorystyki i cenę. Odpowiemy na każde pytanie, najszybciej jak to będzie możliwe.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kultura

Kultura - nowa strona:

Adres: