Książki Podkategoria: Książki

 • Publikacje elektroniczne. »

  EbookMedia.eu to serwis w oferujący e-wydania takie jak: ebooki, e-książki, audiobooki i inne publikacje elektroniczne. Całość podzielona jest na tematyczne kategorie m. in.: motywacja i sukces, rozwój osobisty, szybkie czytanie i nauka, e-biznes, inwestowanie, edukacja finansowa, medycyna, hobby, ezoteryka, praca, firma oraz wiele innych. Przejrzysta i intuicyjna nawigacja sprawi, że szybko znajdziesz interesującą Cię pozycję. Współpraca z dużymi polskimi wydawnictwami zapewnia wysoką jakość wydania. W przypadku niezadowolenia zwrot wpłaconych pieniędzy. W serwisie znajdziemy wydania bezpłatne i fragmenty płatnych wydań, które w szybki i łatwy sposób możesz sobie pobrać na swój komputer.
  W naszej ofercie znajdują się także czytniki elektroniczne e-książek, dzięki którym ebooki możesz czytać wszędzie bez względu gdzie aktualnie jesteś. Dzięki częstym aktualizacjom zawsze będziesz na bieżąco z nowościami. E-wydania mają tę zaletę, że po uiszczeniu opłaty w krótkim czasie przez e-maila znajdą się u Ciebie w komputerze. Sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy!

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Harlan Coben »

  Harlan Coben to już bez wątpienia geniusz amerykańskiej literatury kryminalnej i literackiego thrillera. Coben ma już na koncie bardzo dużo powieści, z których każda kolejna okazuje się hitem i podbiła wszelkie listy bestsellerów. Największymi hitami okazały się Nie mów nikomu i Jedyna szansa. Na witrynie znajdziesz między innymi biografię autora oraz opisy wszystkich jego książek.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia ekonomiczna »

  Nadchodzi sesja zaliczeniowa i czas zaliczeń. Okres, w którym wypada przysiąść do nauki i rozpocząć nadrabiać braki z ostatnich miesięcy. Brak notatnika, puste regały w czytelni mogą stanowić przeszkodę ze zdaniem następnego semestru. W takich przypadkach z odsieczą przychodzi nam księgarnia ekonomiczna, która zawiera przeogromne ilości książek naukowych, dla niewtaemniczonych i dla zaznajomionych z ekonomią. Wynaleźć w niej można także streszczenia, które pomogązasymilować podstawową wiedzę w kilka dni. Dlazaciekawionych nauką są tu również miesięczniki, które pozwolą zapoznać się z najnowszymi informacjami.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • eClicto - nowa kultura czytania »

  Projekt eClicto jest pierwszym w Polsce kompletnym systemem dedykowanym e-bookom, czyli elektronicznym książkom, i ich czytelnictwu. Na projekt eClicto składają się cztery ściśle powiązane ze sobą obszary: -Księgarnia eClicto, czyli sklep internetowy ze zbiorem elektronicznych książek beletrystycznych i specjalistycznych. -Czytnik eClicto – urządzenie mobilne, wykorzystujące nie stosowaną dotychczas w Polsce technologię elektronicznego papieru, które pozwala czytać e-booki i inne publikacje elektroniczne, -Manager eClicto – darmowy program, zapewniający łatwy dostęp zakupionych e-booków i szybkiego przenoszenia ich na czytnik,-Blog eClicto – z informacjami o projekcie eClicto i e-papierze, zapowiedziami i recenzjami e-booków, także aktualnościami ze świata kultury.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski Koran »

  Dla muzułmanina Koran stał się tym czym jest Pismo Święte dla wiernego kościoła katolickiego. Najistotniejszą z książek, czymś najświętszym na Ziemi. Wszyscy chrześcijanie muszą znać Pismo Święte, a wszyscy wyznawcy Islamu Święty Koran. Sprawa komplikuje się dlatego, iż prawdziwy Koran spisany jest w języku arabskim. I to jest wyłączna ważna interpretacja przekazu Mahometa. Inne wersje jak i translacje to tylko przekłady, jakie wedle ortodoksyjnych synów Islamu zawierają błędy jak i przekłamania. Jeżeli jednakowoż masz ochotę poczytać Koran w swoim ojczystym języku, bez konieczności nabywania tradycyjnej książki, polecamy ci napisaną przez naszą redakcję witrynę www, z pomocą której jest to możliwe, gdyż przedstawiono na niej polski przekład Koranu, którego autorem jest Jan Murza Tarak Buczacki.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Książki

Książki - nowa strona:

Adres: