Web design Podkategoria: Web design

 • Tworzenie stron internetowych Wrocław »

  W obecnym świecie internet jest podstawowym źródłem informacji – jeśli firma posiada coś do przedstawienia to powinna jak najszybciej umieścić tutaj własną ofertę. Swoją pomoc odnośnie projektowania eleganckich portali internetowych oferuje 3ARROW. Paramy się budową użytecznych stron internetowych pozostających w zgodzie z przyjętymi standardami. W ten sposób witryny od pierwszych chwil są przystosowane do promocji w wyszukiwarkach. Stawiamy na efektywność i elegancję. Na naszej witrynie możecie zobaczyć ostatnio zrealizowane zlecenia – jeśli pojawią się jakiekolwiek zapytania to z wielką przyjemnością udzielimy na nie konkretnych odpowiedzi. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej zainteresowanej osoby – zapraszamy do poznania naszej witryny.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robienie stron internetowych »

  Tylko autentyczni profesjonaliści zdołają robić tanie strony www, które będą wyborną wizytówką wszelakiej spółki. Dlaczego tanio? Bowiem nie wymagają wiele czasu na wytworzenie zachwycającego wyrobu. Budowa stron internetowych to dla nich rzecz tak naturalna jak smarowanie kromki masłem czy parzenie herbatki. Potrzebujesz poznać jednego z takich solidnych webmasterów, który przygotuje tanie strony nie oszukując nikogo, że robienie stron www zajmuje mu wiele czasu i w związku z tym zasługuje na wielkie wynagrodzenie? Po prostu wstąp na witrynę www.forceweb.pl i dowiesz się wszelkiego co potrzebujesz.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portfolio grafika komputerowego »

  Jestem grafikiem komputerowym/webdesignerem projektującym jako freelancer. Zajmuję się tworzeniem grafiki komputerowej (strony www, logotypy, wizytówki, plakaty itp.) Mój główny nurt to tworzenie stron www. Tworzę strony www od podstaw, począwszy od grafiki po kodowanie w języku XHTML/CSS (zgodnie ze standardami konsorcjum W3C). Projektuję również elementy jak i całe strony w technologii Flash z wykorzystaniem języka Action Script.

  W moim portfolio umieściłem wykonane strony internetowe, sporo informacji na temat mojej działalności oraz projekty (m.in. fotografie).

  Jestem inżynierem informatykiem, ukończyłem studia na Politechnice Częstochowskiej (temat pracy dyplomowej - Interaktywne efekty 3D na stronach internetowych - programowanie Flash). Moja przygoda z grafiką i stronami zaczęła się w 2009 roku, od tego czasu wykonałem sporo projektów z zakresu webdesignu dla agencji reklamowych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Web design

Web design - nowa strona:

Adres: