Usługi internetowe Podkategoria: Usługi internetowe

 • pozycjonowanie strony »

  Pozycjonowanie stron skutecznie umacnia wizerunek Państwa serwisu w sieci oraz zwiększa ilość odwiedzin zainteresowanych szczególną usługą/produktem. Taka reklama jest powszechnie uznawana za najbardziej skuteczną formę promocji, nie tylko w sieci ale także z tradycyjnych mediów. Dziś, gdy w sieci karty rozdaje Google, pozycjonowanie to obowiązkowa reklama dla każdej strony. Decydując się na naszą ofertę stawiają Państwo na skuteczność i efektywność - zapraszamy.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konto premium »

  Jeśli pragniesz ściągać dane z sieci internetowej w dogodnych warunkach to na pewno będziesz zainteresowany tym co może Ci zaoferować konto Premium w portalu TwojLimit.pl. Nasze serwis daje dostęp do kont Premium popularnych portali, hostujących pliki. Konto możesz kupić śląc tylko jedynego sms-a. Stań się naszym regularnym użytkownikiem, a na pewno będziesz mógł korzystać z bardzo interesujących promocji. Już dziś, każdy kto nabędzie u nas transfer Premium w godzinach wieczornych możesz Cieszyć się super promocją, czyli ściągnie danych za połowę transfer. Zaloguj się na TwojLimit.pl i sam sprawdź.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robienie stron internetowych »

  Tylko autentyczni profesjonaliści zdołają robić tanie strony www, które będą wyborną wizytówką wszelakiej spółki. Dlaczego tanio? Bowiem nie wymagają wiele czasu na wytworzenie zachwycającego wyrobu. Budowa stron internetowych to dla nich rzecz tak naturalna jak smarowanie kromki masłem czy parzenie herbatki. Potrzebujesz poznać jednego z takich solidnych webmasterów, który przygotuje tanie strony nie oszukując nikogo, że robienie stron www zajmuje mu wiele czasu i w związku z tym zasługuje na wielkie wynagrodzenie? Po prostu wstąp na witrynę www.forceweb.pl i dowiesz się wszelkiego co potrzebujesz.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe aliasy, skracanie linków »

  Denerwuje nas kiedy adres strony internetowej jest długi, skomplikowany a na dodatek trudny do zapamiętania. Dobrze trafiłeś!!! Właśnie ten serwis jest dla Ciebie oferujący darmowe aliasy dla strony w atrakcyjnej i krótkiej domenie pvv.pl. Aliasy są bez żadnych reklam, przyjazne dla wyszukiwarek, nieograniczona ilość aliasów w obrębie jednego konta. Rejestracja i założenie aliasu jest darmowa.
  Korzystajcie także z prostego i łatwego w obsłudze skracacza linków, dzięki któremu łatwo skrócisz swój długi link. Jeśli masz bardzo długi adres URL do ciekawej strony lub aukcji, wystarczy że wkleisz link i za chwilę otrzymasz nowy skrót linku do Twojej ciekawej strony który staje się łatwy do zapamiętania, a więc do dzieła.

  Pamiętaj, nasza platforma usług daje Ci krótki adres i krótszy link dla Twojej strony internetowej łatwiejszy do zapamiętania, a więc zarejestruj swój alias - zanim zrobi to ktoś inny.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywa DSL »

  Propozycja dostawcy internetu satelitarnego, oferującego szybką transmisję danych wszędzie tam, gdzie niepraktyczna jest konstrukcja infrastruktury naziemnej i GSM. Oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych i firm oraz wszędzie tam, gdzie liczy się solidność i bezpieczeństwo. Wszystko czego potrzebujesz, to antena z odbiornikiem oraz satelitarny IP-modem. Aby używać usługi wystarczy zainstalować antenę, podłączyć kable i ustawić czaszę za pomocą sensora akustycznego. Pamiętaj, że nie trzeba czekać na instalację kablowego łącza DSL, które w niektórych rejonach Polski, nigdy nie będzie dostępne. Oferta dostępna jest w różnych opcjach i typach.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domeny internetowe »

  Co to jest domena?
  Domena Internetowa jest to unikatowy adres pod którym widnieje nasza strona internetowa WWW,
  w postaci www.moja-nazwa.pl
  Po zakupie i rejestracji domena staje się naszą własnością,
  na wykupiony przez nas okres czasu, najczęściej jednego roku.
  Nasza witryna www zajmuje się głównie sprzedażą i rejestracją domen,
  Ceny rejestracji w naszym serwisie są dużo niższe niż u konkurencji, a jakość prowadzonych przez moją firmę usług jest wysoka i fachowa. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią mojej witryny.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne ogłoszenia »

  Na stronach naszego serwisu internetowego zamieszczane są i regularnie aktualizowane różnego rodzaju ogłoszenia. Każdy klient sieci ma możliwość opublikować ogłoszenie z kategorii motoryzacja, nieruchomości, pracy, budownictwa lub usług. Nieskończona liczba odwiedzających nasz portal Internautów, gwarantuje że jakiekolwiek ogłoszenie wyszukać może w nadzwyczaj krótkim czasie swojego odbiorcę. Wyraźna układ stron serwisu oraz łatwa nawigacja pozwalają skorzystać z naszej oferty każdej osobie, nawet dopiero rozpoczynającej swoją przygodę z Internetem.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie tanio »

  Profesjonalna firma Logisoft zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych, pozycjonowaniem oraz oprogramowaniem sklepów internetowych. Grupa programistów Logisoft projektuje oryginalne strony oraz aplikacje internetowe dla przedsiębiorstw. Nasze systemy wykonane są z wykorzystaniem nowatorskich technik tworzenia. Implementujemy sklepy oparte na naszym własnym rozwiązaniu LogiShop . System wyposażony jest w wiele modułów do przeciętnych zastosowań w sklepach internetowych. Dla klienta implementujemy indywidualną szatę graficzną, nasi graficy wykonują profesjonalne layout-y uwzględniające nowoczesne trendy graficzne. Zarządzamy wydajnymi serwerami, na których zainstalowane są nasze serwisy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolokacja serwerów -serwerownia, sieć firmowa »

  Przechowywanie danych to aktualnie rzecz niezbędna dla firm/spółek/korporacji i nie jedynie. Możemy wyselekcjonować serwery www albo serwery dedykowane, by zapewnić przechowywanie i bezpieczeństwo danych. Bezpieczeństwo danych zwiększa kolokacja serwerów. Wybór takich usług można określić jako nowoczesne data center, skierowane są one do przedsiębiorców, którzy dzięki temu będą kompleksowo obsługiwani. Dowiedz się więcej o serwerach, ciekawe artykuły dla przedsiębiorców i nie tylko, zapraszamy na na www.e-kolokacja.com.pl.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW Kraków – projektowanie witryn internetowych »

  Weblitera to młodą, ale za to profesjonalnie funkcjonująca firmą, która świadczy usługi internetowe na terenie całej małopolski, lecz nie tylko – obsługuje również klientów z całej Polski. Do głównych zleceń wykonywanych przez firmę należą m. in.: tworzenie stron WWW (Kraków, Limanowa i Mszana Dolna) oraz kreowanie wizerunku w Internecie. Dodatkowo firma wykonuje również projekty logotypów, profesjonalne usługi z zakresu fotografii czy opiekuje się stronami WWW. Działalność przedsiębiorstwa opiera się głównie na sprawdzonych technologiach internetowych, które od dawna zapewniają klientom wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności działania nawet przy największych witryn. Weblitera posiada swoje biuro w miasteczku Mszana Dolna, ale zakres działania obejmuje terytorium całej Polski. Wszystkie zlecenia wykonywane są w sposób całkowicie dopasowany do potrzeb klienta i oparty na modularnym projektowaniu stron WWW (Kraków), co pozwala na bezpośrednią kontrolę nad zawartością portalu i zmniejsza niepotrzebne koszty. Każde wykonane zlecenie posiada zagwarantowany serwis (około miesiąc) i możliwość poprawek do określonego wspólnie z klientem terminu. Wykonane projekty świadczą o pełnym zaangażowaniu i precyzji wykonania, a recenzje wielu klientów są najlepszą wizytówką dla każdej działającej firmy internetowej.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konto Filesonic »

  Nowoczesna platforma Xlimit.pl zapewnia Ci pobieranie danych ze znanych serwerów takich jak Fileserve po wykupieniu transferu do kont bez limitów. Obsługujemy najpopularniejsze hostingi, a popularne płatności zezwalają na błyskawiczne wykupienie limitu w naszym serwisie. Po wykupieniu właściwego transferu, możesz wykorzystać transfer na pobieranie wybranych plików. W godzinach nocnych proponujemy dodatkowo przyciągającą promocje jaką jest Happy Hour. Dzięki niej, będziesz mógł pobierać dane 50% taniej. Jako jedna z kilkunastu platform tego rodzaju udostępniamy także konto Filesonic, bardzo znanej marki utrzymującej dane. Dołącz do naszych klientów, załóż konto i ciesz się szybkim pobieraniem plików.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy »

  Portal Mementis jest przedsiębiorstwem oferującym wszechstronne usługi pogrzebowe w całej Polsce. Umożliwia on Państwu wyszukanie na jednej stronie internetowej najodpowiedniejszego dla siebie zakładu pogrzebowego, który przeprowadzi wszelkie formalności odnoszące się do pochówku zwłok i opieki nad grobami. Zakłady pogrzebowe Mementis oferują takie serwisy jak transport zmarłych, organizacja pogrzebów, sprzątanie grobów oraz inne. Wesprą więc Państwa w tym niełatwym czasie i dopilnują wszystkiego. Na witrynie posiadamy obszerny poradnik pogrzebowy.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • FELIS - technologie internetowe dla wszystkich »

  Firma Felis istnieje od 1998 roku i zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Dział wirtualny nazwany Felis Virtual Corporation (FVC) powstał w 2007 roku i specjalizuje się w tworzeniu wirtualnych przedmiotów do gry Second Life. Większość z nich jest do nabycia w naszych tematycznych sklepach in world. Wybrane produkty można też kupić w serwisach internetowych Xstreet SL i Apez.
  Z początkiem 2009 roku zaangażowaliśmy się również w projekt OpenSimulator i OSGRID uruchamiając własne serwery w OSGRID oraz serwisy internetowe.
  Obecnie zajmujemy się szeroko rozumianymi technologiami sieciowymi zarówno od strony sprzętu jak i oprogramowania.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Użyteczność stron www »

  Misja oraz wizja firmy to nie wyłącznie zdawkowe opisanie kierunków rozwoju, acz także odbicie aspiracji firmy a także zobrazowanie miejsca jakie chce osiągnąć na rynku. Bez skutecznego opracowania misji oraz wizji decyzje wpływające na progres firmy bywają przypadkowe, zaś w ciągu codziennej pracy nie widzi się celu, do którego zamierza się dążyć.Wizją Simpleo jest zdobycie pozycji cieszącego się zaufaniem eksperta w zakresie użyteczności stron internetowych. Chcemy stać się niekwestionowanym liderem w sprawie opracowania skutecznych witryn internetowych dla średniego i małego biznesu.Jako misję w naszej firmie wybraliśmy wsparcie w realizacji celów naszych Klientów. W oparciu o wiedzę z zakresu użyteczności jesteśmy w stanie podnieść skuteczność każdej strony internetowej. Zawsze staramy się uświadomić sobie potrzeby naszych Klientów a także dostosować takie metody badawcze, które będą dla nich najbardziej skuteczne przy rozwiązywaniu istotnych dla nich problemów.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Wiele osób, jakie wyruszają do pracy za granicę powinno dysponować przy sobie tłumaczenie niezbędnej do załatwienia wszystkich formalności dokumentacji. Z myślą o tego typu wymogach na stronach naszego serwisu internetowego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Realizujemy fachowe tłumaczenia zarówno standardowych treści jak i specyfikacji specjalistycznej. Propozycja nasza obejmuje także przekład na dowolny język egzaminów dojrzałości, dyplomów ukończenia studiów, aktów cywilnych bądź umów kupna oraz sprzedaży.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • POZYCJONOWANIE STRON KATOWICE »

  Oferujemy tanie i skuteczne usługi pozycjonowania stron oraz optymalizacji stron. Z nami najtaniej i skutecznie wejdziesz do TOP wyszukiwania w Google. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów w wyszukiwarce Google.Pomagamy w optymalizacji serwisów i doborze słów kluczowych. Ceny już od 30zł miesięcznie za jedno słowo-frazę kluczową w TOP5 Google. Działamy zdalnie na terenie całej Polski oraz osobiście na terenie południowej Polski – Katowice, Kraków i Śląsk.Więcej na : www.top-pozycja.pl, tel: (+48) 503-89-40-89, email:info@top-pozycja.pl

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie artykułów »

  Oferujemy fachowy copywriting, który obejmuje teksty na strony www, teksty reklamowe, hasła reklamowe, a również artykuły eksperckie i sponsorowane. Wszelkie opracowane przeze mnie treści są unikalne, a ponadto ciekawe, dzięki czemu budzą zainteresowanie czytelników, skłaniając ich do kupna prezentowanych towarów i usług. Nasz copywriting obejmuje także przygotowanie tekstów tak, żeby były one przyjazne działaniom z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • naming »

  Chcesz stworzyć atrakcyjny opis dla swojej strony internetowej a może prowadzisz e-sklep i chcesz mieć unikalne i ciekawe opisy swoich produktów? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś ponieważ moja firma proponuje takie usługi jak: copywriting, naming, czy pisanie tekstów. Copywriter to osoba, która potrafi skutecznie reklamować zarówno Twoją firmę oraz produkty w Twoim e-sklepie dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Jeżeli masz jakieś pytania lub watpliwośći to wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z naszym konsultantem który zrobi wszystko by Ci pomóc. Współpracując z nami Twoja działalność zdecydowanie szybciej osiągnie sukces. Dobra oferta to podstawa do tego by przyciągnąć na stałe potencjalnych klientów Twojego sklepu internetowego dlatego odwiedź naszą stronę i jak najszybciej skorzystaj z naszej bogatej oferty. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • wwlink.org »

  Ideą przyświecającą nam przy uruchamianiu tego serwisu było zgrupowanie wszystkich naszych darmowych usług internetowych w jednym miejscu aby maksymalnie uprościć dostęp do nich. Z czasem będziemy starali się rozbudowywać nasz serwis i dodawać nowe opcje i usługi.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blu.net »

  Globalna sieć Internet jest ze stuprocentową pewnością nieomalże wszechobecny w dzisiejszych czasach, bowiem jest nam niezbędny zarówno do pracy jak również do rozrywki. Natomiast, by realizował takie nasze wymagania ze stuprocentową pewnością musi być całkiem szybki. A przecież nie każda z ofert dostarczania Internetu, jaką możemy spotkać taki właśnie Internet oferuje. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o sposobność wyboru najbardziej korzystnych dla siebie pakietów. Zainteresowanych dostępem do szybkiego Internetu w korzystnych cenach serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi internetowe

Usługi internetowe - nowa strona:

Adres: