Tworzenie stron Podkategoria: Tworzenie stron

« poprzednia strona · 4
 • Strony www Kielce »

  NET-Atak to firma, która uczestniczy w szerokopojętym marketingu internetowym. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja i robimy to na terenie Kielc i okolic, Radom, Warszawa i inne miasta polski. Wykonujemy projekty graficzne oraz identyfikacje wizualne dla Twojej firmy. Działamy w całej Polsce, a nasza siedziba znajduje się na ulicy sienkiewicza w Kielcach. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzających swojego portalu internetowego skorzystaj z usługi pozycjonowania witryn.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • CODEFUSION - nowoczesne technologie, dynamiczne aplikacje i serwisy webowe »

  Nasza działalność koncentruje się na wykonywaniu i wdrażaniu oprogramowania dla biznesu, usługach oraz doradztwie związanym z istnieniem instytucji w Internecie. Praktyka, umiejętności i pasja umożliwiają nam na zaprojektowanie rozwiązań o dużym stopniu skomplikowania i obsługujących wielu użytkowników. Staramy się także o wybór odpowiednich technologii.
  Projektowanie stron internetowych: pomożemy Ci zbudować korzystny wizerunek organizacji! Nasza praca ma tylko jeden cel - sprawić aby każda, nawet niewielka firma, była w stanie zaistnieć w internecie, przedstawiając swoje usługi w najlepszy sposób.
  Oprogramowanie na zamówienie: W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane lecz sprawdzone w działaniu rozwiązania techniczne i metody zarządzania projektami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że dzięki solidnej kooperacji z klientami nasza praca przyniesie wymierne korzyści w ich działalności.
  Z myślą o jakości i efektywności pracy w państwa działalności tworzymy oprogramowanie dedykowane (na zamówienie), opracowane i dopasowane specjalnie do wymogów Waszej organizacji, które mogą być powiększane w miarę wzrostu przedsiębiorstwa. Napisane przez nas aplikacje mogą być zintegrowane z systemami już funkcjonującymi. Nasi pracownicy nie tylko wdrożą oprogramowanie, ale i przeszkolą użytkowników, aby korzystanie z systemu było efektywne, proste i skuteczne. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Radom »

  Nasza agencja wytwarza niebanalne portale internetowe zarówno w kraju jak również za granicą. W obecnych czasach reklama w sieci to podstawowa, należy więc zacząć od stworzenia prywatnej strony www odzwierciedlającej działalność naszej firmy. Na witrynie powinny znajdować się wszelkie niezbędne dane dotyczące oferty, a oprócz tego kontaktu. Poza stronami kreujemy także: materiały reklamowe (ulotki, plakaty), sklepy, portale. Nasze portale internetowe WWW są przyjemne dla oka, a kontrolowanie nimi za radą prostego panelu jest proste i przyjemne. Nie trzeb znać się na programowaniu ażeby dodać do własnej witryny obowiązujące promocje czy zmiany. Jeżeli nie posiadasz własnej strony internetowej, a jesteś zainteresowany promocją w sieci serdecznie zapraszamy. Znacząca większość naszych realizacji możecie Państwo spostrzec na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • pozycjonowanie stron wrocław »

  Szukasz profesjonalnego sklepu internetowego ? Chcesz znaleźć odpowiedniego wykonawcę twojej nowej strony www? Znakomicie się składa. Chciałbym zaproponować Ci wykonanie sklepu internetowego w firmie SPSI. Firma SPSI ze względu na 8 letnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania wykonuje bardzo przyjazne strony znakomicie się promujące

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portfolio grafika komputerowego »

  Jestem grafikiem komputerowym/webdesignerem projektującym jako freelancer. Zajmuję się tworzeniem grafiki komputerowej (strony www, logotypy, wizytówki, plakaty itp.) Mój główny nurt to tworzenie stron www. Tworzę strony www od podstaw, począwszy od grafiki po kodowanie w języku XHTML/CSS (zgodnie ze standardami konsorcjum W3C). Projektuję również elementy jak i całe strony w technologii Flash z wykorzystaniem języka Action Script.

  W moim portfolio umieściłem wykonane strony internetowe, sporo informacji na temat mojej działalności oraz projekty (m.in. fotografie).

  Jestem inżynierem informatykiem, ukończyłem studia na Politechnice Częstochowskiej (temat pracy dyplomowej - Interaktywne efekty 3D na stronach internetowych - programowanie Flash). Moja przygoda z grafiką i stronami zaczęła się w 2009 roku, od tego czasu wykonałem sporo projektów z zakresu webdesignu dla agencji reklamowych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tworzenie stron

Tworzenie stron - nowa strona:

Adres: