Strona prywatna Podkategoria: Strona prywatna

 • Pathbrite.com/iparts/profile/ »

  Sklep z częściami samochodowymi do wielu modeli samochodów. Bogata oferta w której znajduje się ponad 2 miliony części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, oraz skuterów i motocykli. Łatwy w obsłudze serwis internetowy, profesjonalne doradztwo doświadczonej i wykwalifikowanej obsługi klienta, oraz szybka i bezpieczna wysyłka nawet w 24H od złożenia zamówienia profesjonalną firmą kurierską, z dostawą pod wskazany adres.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Krzaki i Polskie Znaki »

  Chcę zaprezentować moją stronę internetową na której odnajdziesz niemało publikacji tyczących się zagadnienia polskich znaków oraz krzaków przeto oraz zabezpieczania osCommerce przed włamaniem. Cedzenie znaków alfanumerycznych w standardzie kodowania znaków IEC 8859 stanowiącym ISO-8859-5 to żaden problem z użyciem funkcji php egzystującej łącznie z tablicami z encjami HTML. Istotnym tutorialem jest wyłączenie magic_quotes_gpc na serwerze oraz tworzenie adresów URL ze słowami kluczowymi. Ekonomiczność ma dużo wspólnego także z dokumentami HTML w takim razie ażeby zmniejszyć rozmiar przez kompresję kodu HTML winno się wykorzystać kompresora JavaScript. Polskie znaki w adresach Joomla są nierzadkim kwestią ze względu brak ich obsługi w standardzie. Webmasterzy nie mają pewności jaką rolę spełnia WWW w adresach, natomiast zaprezentowałem przekierowanie 301 na adres z WWW.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmie »

  Księga zażaleń to serwis, gdzie można przedstawić własne spojrzenie na dowolny problem. Autorzy w ten sposób ostrzegają przed opieszałymi firmami. Jest możliwość zbierania się w grupy, dzięki czemu użytkownicy mający podobny problem mogą grupowo walczyć o swoje racje. Nie cenzurujemy wypowiedzi, natomiast w skomplikowanych przypadkach oferujemy swoją pomoc. Istniejemy po to aby prawa konsumentów były przestrzegane. Wyrażenie opinii może w tej sytuacji być bardzo pomocne. Nigdy nie wiemy kto przeczyta naszą publikację i oszczędzi sobie kłopotów.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tapety na pulpit »

  Najlepsze tapety panoramiczne na pulpit Twojego komputera! Tapety posegregowane są na wiele kategorii oraz subkategorii, dzięki czemu nawigacja po stronie jest o wiele łatwiejsza oraz przyjemniejsza! Tapety można ściągać za darmo, dodawać, komentować oraz oceniać. Wejdź i sprawdź sam - kobiety, abstrakcja, krajobrazy, samochody. Dostępne rozdzielczości to 1920x1200, 1680x1050, 1440x900, 1280x800. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony - naprawdę warto, codzienne aktualizacje! Upiększ swój pulpit za darmo! Dość monotonii!

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Strona prywatna

Strona prywatna - nowa strona:

Adres: