Serwisy komputerowe Podkategoria: Serwisy komputerowe

 • Naprawa notebooków »

  Firma Finaltech to nie tylko profesjonalny serwis i naprawa komputerów przenośnych wszystkich marek, ale również handel hurtowy i detaliczny zarówno nowych, jak i używanych komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. Gdy idzie o sprzęt używany, zanim zostanie on dopuszczony do sprzedaży, jest wpierw szczegółowo badany. Finaltech zajmuje się również składaniem zestawów typu desktop na życzenie klienta w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • VISCA Pogotowie komputerowe Lublin »

  Pogotowie komputerowe dla klientów indywidualnych i firm na terenie Lublina i okolic. Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z komputerami, oprogramowaniem i sieciami komputerowymi. Diagnostyka i naprawa usterek, usuwanie wirusów, instalacja programów i systemu Windows, podział Internetu na kilka komputerów, tworzenie i konfiguracja sieci komputerowych. Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • komputery porady »

  Porady, instrukcje, podpowiedzi rozwiązywania problemów z komputerem – to tylko niektóre z naszych propozycji. Wszystko to znajdziesz na naszej stronie internetowej. Powstała ona z myślą o takich ludziach jak Ty, którzy mają kłopot z zainstalowaniem programu, szukają odpowiednich informacji lub dopiero zaczynają przygodę z komputerem. Przekonaj się, że z nami komputery są dla wszystkich, nie tylko dla informatyków!

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy komputerowe

Serwisy komputerowe - nowa strona:

Adres: