Programy Podkategoria: Programy

 • PIT 2011 »

  Serwis o PITach który udostępnia Państwu Program PITy 2011, dzięki któremu szybko rozliczycie deklaracje podatkowe 2011 Program jest darmowy, dzięki czemu bez dodatkowych wydatków rozliczysz formularze PIT 2011. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 36 oraz wiele innych, wyszukasz więc odpowiednią deklarację PIT dla siebie. Użyj Programu PIT już teraz, wypełnij podatki PIT 2011 w chwilę i bez straty czasu czasu.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Co nieco o oscyloskopach i o wiele więcej. »

  Dzisiejszy świat nieustająco się rozwija, dlatego ludzie muszą go bez ustanku kontrolować, żeby nie stać w miejscu. Powinni interesować się m.in. różnorodnymi urządzeniami, bo one powstają po to, żeby ułatwiać im życie. Chcąc więc dowiedzieć się, jaki miernik kupić, wystarczy zainteresować się technologią i ujrzeć, co ona oferuje ludziom teraz właśnie. Jej świat jest rzeczywiście niesamowity.
  Co oferuje ludziom dzisiejsza technologia?
  Technika to przede wszystkim komputery, ponieważ na nich skupia się cały świat aktualnego biznesu (firmy, przedsiębiorstwa). W niektórych firmach przydaje się też przyszłościowy oscyloskop, jaki umożliwia sprawdzać stan różnorakich części elektrycznych, odnajdując w nich prędko nieprawidłowości i błędy. Chcąc je w chwili obecnej prędko wykrywać, należy dowiedzieć się, jaki tester do diagnostyki warto kupić i w późniejszym czasie w niego zainwestować. Oczywiście nowoczesne urządzenia nie są bardzo tanie, ale pieniądze na nie przeznaczone zawsze będą dobrze wydane. Warto bowiem ułatwiać sobie życie, skoro spokojnie można to zrobić.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • program do faktur »

  Fakturki w dzisiejszych czasach to niezły problem dla każdej z firm na polskim rynku. Fakt że trzeba się nimi zajmować, mieć porządek w dokumentach firmowych to niezbędne działanie do poprawnej funkcjonowania firmy. Programy do fakturowania całkowicie przyspieszają działanie w Naszej firmie dzięki czemu można poświęcić czas na zarabianie pieniędzy a nie zajmowanie się papierowymi sprawami. Nasz program do fakturowania jest polecany przez tysiące uzytkowników w całej Polsce.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intercenbud »

  Chciałbyś mieć dostęp do cennika w swoim oprogramowaniu do kosztorysowania norma? Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że zapewnisz sobie dostęp do internetowego portalu Intercenbud, z którego bez trudu wgrasz wszystkie potrzebne ceny do Normy i będziesz mógł konstruować kosztorys bez straty czasu na wertowanie Internetu czy papierowych książek. Intercenbud to ogólnopolska baza cenowa w budownictwie doskonale przydająca się w kosztorysowaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami na naszym portalu o bazie cenowej Intercenbud.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Nasza firma specjalizuje się w programach do kosztorysowania. W ofercie posiadamy najbardziej popularne oprogramowanie Norma PRO, Norma STANDARD, Norma EXPERT programy do kosztorysowania. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Profesjonalne oprogramowanie dla kosztorysantów: programy do kosztorysowania Norma PRO. Wsparcie techniczne, szkolenia, sprzedaż, kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma obejmujące obsługę programu Norma PRO od podstaw do najbardziej zaawansowanych funkcji. Najpopularniejszy program do kosztorysowania. Norma PRO Programy do kosztorysowania. Cennik i opis NORMA PRO. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program dla agencji nieruchomości »

  Praca pośrednika nieruchomości okazała się mobilna, to znaczy, że oswoił się z perspektywą ciągłego poruszania się i pozostawania poza pracą. Podczas spotkań z nabywcami warto mieć możliwość przedstawienia aktualnej propozycji, także w przypadku, kiedy prawdopodobny nabywca zmienia swoje upodobania. właśnie takie funkcje daje właśnie nasze oprogramowanie funkcjonujące online. Posiada multum różnorakich filtrów, które idealnie przydają się, aby wyszukać właściwe z zapytanie bazy propozycji zapisanych do systemu.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • WinampOnline - centrum Winampa »

  W serwisie WinampOnline znajduje się wiele interesujących akcesoriów do Winampa, są to na przykład wtyczki dodające odtwarzaczowi oryginalne funkcje, czy skórki (skiny) umożliwiające nadanie Winampowi nowego wyglądu. Na stronie zamieszczono oczywiście kilka różnych wersji instalacyjnych programu - Winamp wydawany jest w 3 wersjach, które różnią się od siebie dodatkowymi funkcjonalnościami. Gorąco zapraszamy do przetestowania i pobrania Winampa.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktura VAT »

  Prowadzenie własnej działalności to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych biznesów na rynku. Niestety - jak wiadomo - własna firma to nie tylko zyski, to również ciężkie obowiązki – na przykład fakturowanie. Szczęśliwie jednak istnieje i-Faktura, portal, proponujący programy wyraźnie usprawniające rachunkowość – rozliczenia, faktury, obliczanie przybliżonego przychodu. Wszystkie problematyczne operacje skumulowane w jednym miejscu i możliwe do rozwiązania za pomocą kilku przycisków! Tylko tak, dzięki serwisowi i-Faktura każdy obowiązek zmienia się w czystą przyjemność.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Norma jest całkowicie wyposażonym programe dla firm, które przede wszytkim trudnią się w kosztorysowaniu jak również dla firm z gałęzi budownictwa. Jej bogata budowa oraz multum funkcji daje szanse na intensyfikację pracy pracowników, ale także na precyzyjniejsze kosztorysów, na które właśnie dostaliście zamówienie. Normę Pro lub Standard można kupić w zestawie z rocznym abonamentem wraz z cennikiem Intercenbud. Istnieje możliwość zakupu wyłącznie oprogramowania kosztorysowego, a dla tych, którzy dysponują już inny program kosztorysowy producent przewidział wyjątkowe rabaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do spa »

  NeoHair jest to program online do zarządzania salonem fryzjerskim, spa, która pomaga menedżerom salonów skuteczniej kierować pracą stylistów, kontrolować sprzedaż, planować zamówienia i utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi po przez przeglądarkę internetową każdy Twój pracownik może sprawdzać swój plan pracy nie wychodząc z domu, natomiast manager ma bieżący dostęp do wielu raportów.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • GstarCAD 2015 »

  Już wkrótce premiera GstarCAD 2015. Nowa wersja oferuje wsparcie dla .NET Framework, a także możliwość dodawania do rysunków kodów kreskowych i kodów QR. Niełatwo znaleźć tańszy i lepszy, a także dorównujący możliwością Autocada programu do projektowania, z wyjątkiem GstarCAD. Cena GstarCAD 2015 jest bardzo atrakcyjna. W Rivasoft.pl znajdziesz aktualny cennik i dokładny opis funkcji programu GstarCAD. Sklep Rivasoft.pl oferuje nowe, zawsze aktualne wersje GstarCAD, AutoCAD LT, SketchUp Pro, a także ZWCAD+.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polcoin Plc »

  Polcoin, czyli pierwsza polska kryptowaluta, wykorzystuje do akceptacji transakcji sieci algorytm SHA256d, podobnie jak popularny Bitcoin. Jest to mający zaufanie i szeroko stosowany algorytm do szyfrowania, a próby jego łamania dostępnymi dzisiaj metodami i sprzętem zajmują stanowczo zbyt wiele czasu w stosunku do możliwych efektów. Mimo, iż istnieje tylko w sieci, jest używany jako środek płatniczy w świecie realnym. Już wkrótce Polcoinem można będzie płacić np. w sieciach lokali usługowych i handlowych, a już dziś można za niego nabyć np. doładowanie telefonu.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: