Programowanie Podkategoria: Programowanie

 • Tworzenie portali i aplikacji internetowych »

  Xsolve - czyli webowe aplikacje dedykowane dla firm (od pomysłu, przez projekt, tworzenie az do utrzymania). Tworzymy profesjonalne systemy crm oraz aplikacje webowe. Posiadamy oddziały w Polsce i Holandii. Naszym atutem jest młody zespół, który zna najnowsze trendy w projektowaniu stron www. Zapewniamy profesjonalny hosting. Dzięki wykwalifikowanym programistom nasze usługi są też wykorzystywane poprzez outsourcing programistów. Zapraszamy do kontaktu i wejścia na naszą strone, aby się z nami bliżej zapoznać.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie tanio »

  Profesjonalna firma Logisoft zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych, pozycjonowaniem oraz oprogramowaniem sklepów internetowych. Grupa programistów Logisoft projektuje oryginalne strony oraz aplikacje internetowe dla przedsiębiorstw. Nasze systemy wykonane są z wykorzystaniem nowatorskich technik tworzenia. Implementujemy sklepy oparte na naszym własnym rozwiązaniu LogiShop . System wyposażony jest w wiele modułów do przeciętnych zastosowań w sklepach internetowych. Dla klienta implementujemy indywidualną szatę graficzną, nasi graficy wykonują profesjonalne layout-y uwzględniające nowoczesne trendy graficzne. Zarządzamy wydajnymi serwerami, na których zainstalowane są nasze serwisy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • FELIS - technologie internetowe dla wszystkich »

  Firma Felis istnieje od 1998 roku i zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Dział wirtualny nazwany Felis Virtual Corporation (FVC) powstał w 2007 roku i specjalizuje się w tworzeniu wirtualnych przedmiotów do gry Second Life. Większość z nich jest do nabycia w naszych tematycznych sklepach in world. Wybrane produkty można też kupić w serwisach internetowych Xstreet SL i Apez.
  Z początkiem 2009 roku zaangażowaliśmy się również w projekt OpenSimulator i OSGRID uruchamiając własne serwery w OSGRID oraz serwisy internetowe.
  Obecnie zajmujemy się szeroko rozumianymi technologiami sieciowymi zarówno od strony sprzętu jak i oprogramowania.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi IT Warszawa »

  Jesteśmy firmą, która wykorzystuje technologie informatyczne do wspomagania procesów zachodzących u naszych klientów. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu osób, które tworzą ComminT potrafimy zaproponować klientom rozwiązania, które wspierają procesy zachodzące w ich organizacjach. Poprzez analizę zjawisk i procesów występujących u naszych klientów proponujemy rozwiązania oparte o technologie Lotus Notes/Domino.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CODEFUSION - nowoczesne technologie, dynamiczne aplikacje i serwisy webowe »

  Nasza działalność koncentruje się na wykonywaniu i wdrażaniu oprogramowania dla biznesu, usługach oraz doradztwie związanym z istnieniem instytucji w Internecie. Praktyka, umiejętności i pasja umożliwiają nam na zaprojektowanie rozwiązań o dużym stopniu skomplikowania i obsługujących wielu użytkowników. Staramy się także o wybór odpowiednich technologii.
  Projektowanie stron internetowych: pomożemy Ci zbudować korzystny wizerunek organizacji! Nasza praca ma tylko jeden cel - sprawić aby każda, nawet niewielka firma, była w stanie zaistnieć w internecie, przedstawiając swoje usługi w najlepszy sposób.
  Oprogramowanie na zamówienie: W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane lecz sprawdzone w działaniu rozwiązania techniczne i metody zarządzania projektami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że dzięki solidnej kooperacji z klientami nasza praca przyniesie wymierne korzyści w ich działalności.
  Z myślą o jakości i efektywności pracy w państwa działalności tworzymy oprogramowanie dedykowane (na zamówienie), opracowane i dopasowane specjalnie do wymogów Waszej organizacji, które mogą być powiększane w miarę wzrostu przedsiębiorstwa. Napisane przez nas aplikacje mogą być zintegrowane z systemami już funkcjonującymi. Nasi pracownicy nie tylko wdrożą oprogramowanie, ale i przeszkolą użytkowników, aby korzystanie z systemu było efektywne, proste i skuteczne. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum programistyczne »

  Na rynku jest masa literatury dla programistów, ale niestety niewiele z nich jest godne przeczytania dlatego na tym portalu dla programistów utworzono dział, gdzie można polecać, opisywać, recenzować książki z których sami korzystamy. Oprócz tego toczą się tu dyskusje na różne tematy np. temat obcych języków programowania lub na tematy nie związane z konkretnym językiem; bardzo powszechny w połączeniu z HTMLem język skryptowy; pozycjonowanie oraz optymalizacja czyli najbardziej efektowna na chwilę obecną forma reklamy i wiele innych. Można się tu także wymienić skryptami, uwagami i pytaniami.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • php programowanie »

  PHP to język programowania stosowany przy generowaniu stron internetowych. Jest on używany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW lub przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń. Może być on również stosowany do pisania programów pracujących w trybie graficznym. Jeśli interesuje Cię php programowanie i chcesz lepiej zapoznać się z tą sztuką, wejdź na naszą stronę internetową. Dzięki nam zapoznasz się z językiem php i nabędziesz cenną wiedzę.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programowanie

Programowanie - nowa strona:

Adres: