Porady skrypty kursy Podkategoria: Porady skrypty kursy

 • Znaki specjalne - kody Alt & Html »

  Przedstawiamy do Państwa dyspozycji zestaw przydatnych znaków specjalnych wraz z ich kodami alt i kodami html. Dzięki nim łatwo wpisywać znaki narodowe pracując w aplikacjach Windowsowskich oraz otrzymać żądany znak na stronie internetowej kopiując dany kod do źródła i używać symboli w opisach w profilu czy postach na forum zamiast wszechobecnych emotikonek.
  Na naszych stronach znajdują się między innymi tablice z polskimi czcionkami, hiszpańskimi, francuskimi, niemieckimi literami, alfabetem greckim, cyrylicą oraz sporo najprzeróżniejszych symboli – matematyczne, walutowe, symbole graficzne... a także znaki interpunkcyjne i najpopularniejsze znaki używane każdego dnia.
  Kody są zgodne ze standardem unicode.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skrypt Ogłoszeń »

  Oprogramowanie "Ogłoszenia 2011" to najbardziej rozbudowany skrypt portalu internetowego oferowany na rynku. Pozwala on stworzyć portal internetowy ogłoszeń drobnych. Skrypt wyposażony został także w mini katalog firm. Ustawieniami portalu zarządzać możesz poprzez rozbudowany panel administratora. Skrypt ogłoszeń pozwala między innymi na dodawanie profili firm, dodawanie ogłoszeń/oferowanych produktów. Zintegrowany został z płatnościami dotpay dzięki czemu za dodane ogłoszenia i profile firm pobierać możesz opłaty przelewem i sms. Wyposażony został także w schowek, tagi, zintegrowany z serwisem facebook, mapy google oraz zaawansowana wyszukiwarkę. Sam skrypt posiada już standardową atrakcyjną szatę graficzną, której kolorystykę oraz nagłówek strony możesz w łatwy sposób zmienić. Oferujemy więc gotowy portal internetowy wraz z grafiką za bardzo dobra cenę. Zezwalamy Ci na przerabianie naszego oprogramowania i kodu skryptu w dowolny sposób, dzięki temu możesz dopasować go do własnych potrzeb i poszerzyć funkcjonalność. Cena skryptu to tylko 488zł za podobny serwis internetowy zapłacisz około 3 000zł! Nie przepłacaj użyj naszego skryptu.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skrypty do pozycjonowania »

  Potrzebujesz zaprogramować skrypt? Stworzyć narzędzie ułatwiające systematyczną pracę? Rozreklamować stronę? My już to zrobiliśmy! Nasz portal oferuje również darmowe, jak także pełnopłatne skrypty, narzędzia, usługi, które będą pomocne w Twojej pracy. Dzięki naszym produktom będziesz mógł skupić się na naprawdę istotnych sprawach a te mniej istotne zlecić innym, lub zrobić o wiele prędzej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zaprezentowancy przez nas produktów, oraz dostania produktów na ocenę. U nas odnajdziesz wszystko.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady skrypty kursy

Porady skrypty kursy - nowa strona:

Adres: