Outsourcing IT Podkategoria: Outsourcing IT

 • Solidna firma outsourcingowa »

  Firma Rkinvest wywodzi się z rynku finansowego i deweloperskiego. Duży wkład naszej pracy dotyczy inwestycji w nieruchomości . Udało nam się zdobyć doświadczenie wykonując duże zlecenia. Do pracy podchodzimy profesjonalnie i z wykorzystaniem najnowszych trendów . Aby funkcjonować wydajniej angażujemy się w outsourcing. Takie działanie polega na zlecaniu działalności, która nie jest podstawową dziedziną przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym firmom. Udało nam się zorganizować wraz z firmami roeco oraz rotal grupę outsourcingową. Nasza oferta rozszerzył się o specjalizacje roeco outsourcing jak: obsługa placów składowych czy rotal outsourcing: serwis bocznic kolejowych. Współpracujemy w ramach outsourcingu z przepalaczami, operatorami prasonożyc, operatorami ładowarki. Mądra strategia outsourcingowa pozwala nam na poprawienie wydajności i lepsze zarządzanie pracownikami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie portali i aplikacji internetowych »

  Xsolve - czyli webowe aplikacje dedykowane dla firm (od pomysłu, przez projekt, tworzenie az do utrzymania). Tworzymy profesjonalne systemy crm oraz aplikacje webowe. Posiadamy oddziały w Polsce i Holandii. Naszym atutem jest młody zespół, który zna najnowsze trendy w projektowaniu stron www. Zapewniamy profesjonalny hosting. Dzięki wykwalifikowanym programistom nasze usługi są też wykorzystywane poprzez outsourcing programistów. Zapraszamy do kontaktu i wejścia na naszą strone, aby się z nami bliżej zapoznać.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka informatyczna »

  Gorąco inwituję do wizyty na oficjalnej stronie – opisującą ofertę rozwiązań teleinformatycznych Impel IT - usługi teleinformatyczne. Ukazana oferta pozwala na zjednoczenie odosobnionych kwestii z branży IT wraz z profesjonalnymi procesami utrzymania infrastruktury. Zapewnia to odbiorcą dostawanie kompletnej i biegłej obsługi systemu biznesowego. Outsourcing usług IT daje możliwość do skoncentrowania się, w kursie kierowania wszelakimi działaniami informatycznymi, analizując ich poziom jakości nie przejmując się o możliwości i zadania. Przedsiębiorstwo Impel w ramach polecanej usługi IT obsługuje większej ilości niż 2 i pół tysiąca obsługiwanych systemów komputerowych na terenie całej ojczyzny. Przedsiębiorstwo Impel para się administrowaniem większą liczbą niż 100 sprzętów serwerowych i infrastruktury sieciowej takiego typu jak LAN. Rekomenduje również poznanie pozostałych usług z branży informatycznej oferowanych poprzez przedsiębiorstwo Impel, takich jak przykładowo: outsourcing informatyczny, audyt bezpieczeństwa, oprogramowanie na zamówienie. Jeszcze raz miło zapraszam do wejścia na witrynę i sprawdzenia firmowej oferty.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Poznań »

  Spółka HK/ZA trudni się usługami IT od kilku lat. W naszym teamie pracują certyfikowani i fachowcy. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Pomagamy technicznie oraz zapewniamy obsługę informatyczną na najwyższym poziomie. Nasza praca daje pożądane wyniki, opiera się na odkrywczych metodach. Do każdego Klienta podchodzimy wyjątkowo oraz zapewniamy przystępne ceny oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing it Warszawa »

  Outsourcing IT Warszawa, proof cyfrowy, ORIS CGS - Paweł Pomorski Solutions - jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją na wymagającym rynku informatycznym. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę oraz pełen zakres usług oferowanych przez nas. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Outsourcing IT

Outsourcing IT - nowa strona:

Adres: