Komunikacja p2p Podkategoria: Komunikacja p2p

 • Torrent Spider »

  TorrentSpider to pierwszy w Polsce wygodny katalog torrentów w stylu wyszukiwarki. Nasze robociki przeglądają największe serwisy bittorrentowe w Polsce aby ułatwić internautom odnalezienie wymaganego pliku .torrent. Zapraszamy do rejestracji w naszym katalogu. Interfejs jest przyjazny użytkownikowi, a w naszej bazie mamy grubo ponad 100 000 informacji o plikach torrentowych. Znajdziesz u nas informacje o plikach wideo, muzycznych, grach komputerowych i na różne konsole.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BitComet - informacje »

  BitComet to obok kilku podobnych klient sieci Torrent, który kontrastuje po pierwsze wszechstronnością, gdyż prócz obsługi sieci bittorrent obsługuje także ściąganie danych z protokołów http i ftp. Te oraz wiele innych informacji znajdziesz na naszym portalu: Bitcomet.elk.pl. Znajdziemy tu mnóstwo wiadomości odnośnie tego, jak z głową ustawić pobieranie wyszukanych danych, w jaki sposób niepotrzebnie nie obładowywać procesora, oraz jak odpowiednio ustawić program odpowiednio do własnych wymogów. Każda wiadomość napisana jest zrozumiałym językiem, dzięki czemu zrozumienie nawet najbardziej zawiłych terminów nie przysporzy Ci problemów.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program WebTorrent »

  Ludzie, którzy chcą podtrzymać o wiele wyższe ratio na trackerach powinny zrobić użytek z serwerów dedykowanych, które posiadają dużo lepsze połączenie internetowe i zezwalają na szybkie pobieranie jak i wysyłanie plików. By skutecznie ściągać pliki przy użyciu serwerów wirtualnych wymagane okazuje się zastosowanie konkretnego programu, jaki pracuje w trybie konsolowym lub za pomocą Chrome. Na tej stronie odnajdziesz mnóstwo na temat takiego rodzaju aplikacji jak i posiądziesz niezbędną wiedzę, która umożliwi ci sprawnie ściągać za pomocą seedboksa.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarki torrent »

  Wciąż bez powodzenia szukasz najlepszej wyszukiwarki torrentów, która obejmować będzie największą ilość plików? Z radością więc tworzymy nieustannie portal poświęcony najbogatszym, dostępnym w Polsce wyszukiwarkom: Wyszukiwarki.elk.pl. Wyszukiwarki te są kompletnie dozwolone, co również wyjaśniamy w naszym blogu. Poznamy historie potężnych wyszukiwarek, które już nie istnieją. Dowiesz się, dlaczego warto korzystać z wyszukiwarek, a także ile czasu oraz funduszy pozwolą Ci one zaoszczędzić. Należy pamiętać, że wyszukiwarki tylko agregują torrenty. Nie udostępnia się tam żadnych plików.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy Torrent »

  Pobieranie materiałów torrent nie staje się wymagające, jednak potrzebuje wykorzystania konkretnego klienta, który działa w sieci peer to peer bittorrent. Dobór klienta stał się trudny, lecz można go wyraźnie uprościć zapoznając się z informacjami osiągalnymi na tej witrynie. Odkryć tu da się opisy największych klientów osiągalnych w Internecie. Po zaznajomieniu się z opisami zgromadzonymi na tej witrynie dobór zrobi się wielce nietrudny jak i każdy posiądzie program najprzyjemniejszy do wykorzystywania, zależnie od osobistych preferencji.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty - co i jak »

  Jednostki poszukujące nowości w Sieci do wybrania posiadają albo fora internetowe, na jakich umieszczane są linki do przeróżnych rapidów, albo katalogi torrent, jakie pozwalają na ściąganie danych bez żadnych limitów. Jednostki, jakie nie mają płatnych kont w największych hostingach muszą zrobić użytek z porad zamieszczonych na tym blogu, gdyż znaleźć tu da się wszystkie porady na temat torrentów. Parę minut wystarcza aby poznać strukturę torrenta i jego możliwości, co przekłada się na o wiele lepszy dostęp do wszelkiego rodzaju nowinek.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty - Porady »

  Nim wejdziesz do świata sieci BitTorrent ważne jest by od sedna dowiedzieć się na czym polega wymiana plików tego rodzaju, jak to wygląda z prawnego punktu widzenia, oraz odkryć znaczenie trudnych słów. Gorąco polecamy w takim wypadku nasz poradnik Torrent.elk.pl. Przeglądając jego treści dowiemy się m. in. jak edytować plik torrent. Dowiemy się również jakie są dobre i złe strony prowadzenia własnego serwera, który służy do przechowywania własnych plików. Schematyczny układ strony, oraz jej przejrzystość sprawią, że bez problemu odszukasz tam odpowiedzi na najbardziej kłopotliwe pytania.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klient uTorrent »

  uTorrent.elk.pl to niezwykle pomocny blog, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób korzystających z sieci BitTorrent. Przeglądając treści z łatwością odnajdziemy wytłumaczenia na męczące nas pytania jak np. jak ustawić nasz program aby był wydajny, a przy okazji wykorzystywał nasze łącze w taki sposób aby nie było to dla nas odczuwalne. Na stronie tej odnajdziemy wiele pomocnych porad o wykorzystaniu programu, o których prawdopodobnie przeczytasz pierwszy raz. Choćby - opcja rss (czyli funkcja pozwalająca ustawić automatyczne pobieranie nowych plików z interesującej nas tematyki czy funkcja Harmonogram (scheduler), która pozwala zaplanować ściąganie plików podczas gdy nie korzystamy z komputera. Ważne też aby poczytać o błędach w użytkowaniu tego programu i o sposobach pozbycia się tych błędów.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BitTorrent »

  Poszukując nowości i odmiennych danych, które nas interesują sprawdzamy niejednokrotnie ogrom witryn internetowych. Żeby przebieg poszukiwania ułatwić oraz nadgonić starczy sprawdzić naszą stronę, bowiem wyszukać tu da się wszelkie informacje dotyczące plików torrent. Osoby zaciekawione odszukają jak działa sieć p2p torrent oraz jakie informacje występują w niedużym pliku torrent. Wszystko zostaje potwierdzane przed zamieszczeniem na stronie, dlatego też da się posiadać kompletną pewność co do poprawności zdobytych wiadomości.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trackery BitTorrent »

  Serwisy trackerowe i prywatne uważane są nagminnie za trackery tylko dla elity, gdyż aby otrzymać dostęp należy zasłużyć sobie na ufność usera posiadającego zaproszenia. Każdy tracker zamknięty dodatkowo posiada bardzo rygorystyczne zasady, jakich przestrzeganie jest konieczne podczas używania konta. By mieć pojęcie co nas czeka w drodze do trackera niepublicznego oraz po wejściu na niego, należy odwiedzić tą stronę, bowiem odnaleźć tutaj można wszelakie wiadomości dotyczące stron zamkniętych oraz reguł, jakie na nich obowiązują.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public Torrents »

  O ile dojście do plików na rozlicznych stronach hostingowych jest zdecydowanie ograniczony przez wzgląd na ograniczenia tworzone przez posiadaczy serwerów. Dużo lepszym oraz osiągalnym dla każdego rozwiązaniem jest wykorzystanie otwartych katalogów torrentów, na których z reguły wyszukać można dużo nowości. Żeby dowiedzieć się więcej o tej formie pozyskiwania materiałów należy sprawdzić nasz blog, gdyż odszukać tu można wszelkie dane dotyczące torrentów i metody ich działania. Jawi się to bardzo pomocne dla wszystkich początkujących, a przydać się także potrafi dla ludzi zaznajomionych z tematem, jednak chcących rozszerzyć wiedzę.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty »

  Przeszukując sieć można trafić na masę stron torrentowych. Wszystkie jednak mają ograniczony zasób plików, co na ogół motywuje nas do zakładania kilku kont na różnych portalach. Postanowiliśmy więc stworzyć polską wyszukiwarkę torrentów - BitSpider.info, która stanowi bazę wszystkich plików torrent z aktywnych stron torrentowych. Jest to zupełna innowacja w świecie P2P! Nie musisz już męczyć się wyszukiwaniem jednej gry w kilku a nawet kilkunastu serwisach. Nasza ogromna wyszukiwarka w znacznym stopniu ułatwi Ci poruszanie się po internecie i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.Dynamicznie wzrastająca liczba userów i ich poglądy to dla nas wystarczający dowód na powodzenie naszego pomysłu. W naszej wyszukiwarce wdrożyliśmy niezwykle rozbudowaną funkcję sortowania wyników wyszukiwania wedle różnych parametrów, dzięki czemu wyświetlą Ci się tylko pożądane wersje plików. Ściąganie aplikacji jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komunikacja p2p

metaplik (1), prywatne (1), bittorrent (16), p2p (13), katalog (3), newsy (11), bitcomet (1), programy (8), download (3), (3), torrenty (10), blog (14), torrent (14), klienty (1), informacje (13), wyszukiwarka (7), webtorrent (2), rtorrent (2), pomoc (9)

Komunikacja p2p - nowa strona:

Adres: