Komputery Podkategoria: Komputery

 • Usługi informatyczne Kraków »

  Zapraszamy wszystkich do użycia z usług serwisu komputerowego na ulicy Tatarska 5 30-103 Kraków.
  Kontakt telefoniczny z nami pod numerem (12) 428 20 00. Firma NKK to doświadczona firma, z 20 letnią historią. Nasz serwis komputerowy, oprócz naprawy komputerów wykonuje również inne usługi dla przykładu: naprawa komputerów. Na przestrzeni 20 lat naszego doświadczenia, udało się nam nie jednokrotnie wygrywać przetargi na dostarczenie sprzętu komputerowego między innymi do Krakowskich Uczelni wyższych. Dla firm przygotowaliśmy różne usługi informatyczne jak na przykład outsourcing IT i obsługa informatyczna. Dla osób prywatnych przygotowaliśmy między innymi naprawę komputerów. Zapraszamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • komputery tunning »

  Przeprowadzając tuning komputerów, nie sposób nie zajrzeć na naszą stronę. Tuning komputerów, jako proces mający na celu uatrakcyjnienie i usprawnienie komputera, jest działaniem często trudnym i zawsze musi być oparty na fachowej wiedzy. Taką właśnie pigułkę informacji dostarczy Ci nasza witryna, dzięki której wykonanie opisanych czynności da każdemu użytkownikowi dodatkową frajdę i pewność siebie w pracy z komputerem.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • World of Warcraft »

  Jeśli należysz do mnogiego zespołu amatorów w najwyższym stopniu znanej gry MMORPG na całym świecie – World of Warcraft to znakomicie trafiłeś. O ile zdecydujesz się wkroczyć na tą stronę www będziesz miał możność zapoznania się z niezwykle obszernym źródłem informacji na każde tematy złączone z tą grą oraz każdymi możliwymi dodatkami, które pozostały do niej wydane. Wszelki kto posiadał sposobność grać w WoW wie jak sporo ich jest oraz jak wiele każdy z nich wnosi do tego świata. Nieźle jest odkryć miejsce, w którym wszystkie informacje w tym zakresie są nazbierane w jednym miejscu – w całość. Właśnie ta strona stanowi takie miejsce i jeśli w dalszym ciągu się zastanawiasz to trwonisz czas. Wstąp już w tej chwili i sięgnij po to co jest najcenniejsze czyli wiedzę.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testujemy komputery »

  Opinie i mega testy komputerów są wielokrotnie ubarwiane. Często za testami stoją firmy Public Relations i reklamowe, które dostarczają sprzęt do tzw. przetestowania. My się w to nie bawimy. Na bazie sprzedanych egzemplarzy, które wracają do naszego serwisu, tworzymy wnioski i opinie.Wiele z podzespołów nie powinno zostać wypuszczone na rynek, jakiegokolwiek kraju.Kontrole techniczne podzespołów są bardzo pobieżne, sprawdzają tylko zgodność z przepisami wytwarzanych produktów.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Komputerów Gdańsk »

  Opieka Komputerowa OKEJ zajmuje się zarówno rozwiązywaniem usterek sprzętowych jak i problemów z oprogramowaniem. Usługi oferujemy firmom i osobom prywatnym na terenie Trójmiasta zapewniając jednocześnie darmowy dojazd do klienta. Opieka Komputerowa oferuje pełną obsługę firm. Jest w stanie doradzić i zaproponować kierunek rozwoju technologicznego; "poprowadzić za rękę" poprzez: pomoc w kupnie sprzętu, instalacji systemów i oprogramowania, stworzenie strony internetowej, konfiguracji e-mail a nawet stworzenie i konfigurację centrali telefonicznej VoIP. Wszystko to oferujemy zarówna w formie płatności za godzinę pracy jak i opłaty abonamentowej zależnej od liczby stanowisk u klienta.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kody do gier »

  Porady do gier upraszczają zabawę i wpływają na efekt prowadzenia rozgrywki. Gracze oczekujący na uczciwą rozgrywkę nie powinni testować tricków, ponieważ to przemienia kontynuowanie gry oraz metody zapisu. Kody do gier (np. Kody do MySims ) udostępniają nielicznych możliwości zwykle niedostępnych podczas gry.Komputerowe rozrywki czasami są zbyt uciążliwe aby je ukończyć. Wtedy szczególnie pozwala się użyć porad, one zezwolą na przejście zbyt trudnych momentów zabawy a także przejście do dalszej misji w grze. Porady mogą tez zrobić wiele radości dodając nowe możliwości, które nie są z początku widoczne.Doskonałym okazem są kody do gry oraz pomoc.Dla mnie kody mogłyby być niezwykle pomocne. Kody do gier pomogły moim znajomym zaliczyć tą zabawę.Odmienna metodą może być używanie aplikacji zwanych cheatami. Modyfikują kody gry aby zmienić rozgrywkę.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia - programy do diagnozy i terapii logopedycznej »

  Oprogramowanie dla logopedów i osób zajmujących się terapią logopedyczną. Programy i gry logopedyczne stworzone zostały z myślą o wsparciu najczęściej występujących zaburzeń mowy. Programy z serii eduSensus Logopedia mają na celu terapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. kompleksowy multimedialny pakiet programów do diagnozy i terapii logopedycznej, dodatkowo wzbogacony jest o aplikację zarządzającą .

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Posiadasz firmę działającą na terenie Bydgoszczy? Z pewnością korzystasz z internetu, a komputer jest Twoim narzędziem pracy.
  Nasza jednostka świadczy usługi właśnie dla takich firm jak Twoja, oferujemy wsparcie informatyczne firm - opieka nad urządzeniami komputerowymi, projektowanie stron www, prowadzimy dystrybucję programów dla kadr oraz zarządców nieruchomości. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się też kasy fiskalne z pełna listą usług, które są powiązane z kasami.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Jeśli przeglądając naszą stronę zadajesz sobie pytanie, czym Softpedia.net.pl różni się od dziesiątek tysięcy innych tego typu stron, to odpowiedź jest prosta i zdecydowana. W naszej bazie znajdziesz wyłącznie legalne wersje oprogramowania, dostarczone przez najlepszych producentów. Zaufało nam aktualnie sporo internautów gdyż dostarczone przez nas oprogramowanie jest przetestowane za pomocą programów antywirusowych i można być całkowicie spokojnym o bezpieczeństwo swoich danych a także poprawne działanie komputera.Polecamy Dobre programy

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia Warszawa »

  Dr IT to firma dostarczająca oprogramowanie dla firm. Wnaszej bogatej ofercie mamy do zaproponowania takie programy jak system Symfonia czy System Forge. Systemy te świetnie sprawują się jako systemy zarządzania lub programy księgowe. Wszystkie programy dla firm jakie posiadamy w nasze ofercie napisane zostały przez przedsiębiorstwo Sage. Sage pisze oprogramowanie dla biznesu od przeszło 20 lat! Przyłącz się do rzeszy naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty oprogramowania firmy Sage oraz z modułów dodatkowych stworzonych przez naszą firmę. Zapraszamy do naszej firmy: ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków (12) 413 11 06

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe Katowice Arkadiusz Łuczak Serwis Laptopów 24h »


  Nie zawoź komputera do serwisu.
  My przyjedziemy do Ciebie!
  Nasze usługi:
  - Pogotowie Komputerowe Katowice
  - Serwis Laptopów Katowice
  to profesjonalizm i wygoda.

  Nasze usługi to:
  - Obsługa Informatyczna Firm i Domu
  - Konfiguracja i zakładanie sieci
  - Instalacja systemów i oprogramowania
  - Naprawa Komputerów PC oraz laptopów
  - Utrzymanie ciągłości pracy komputerów
  - Sprzedaż części i oprogramowania
  - Odzyskiwanie danych
  - Obsługa stron internetowych oraz kont pocztowych

  Kom: 506-087-950 lub Kom: 506-087-955

  e-mail: biuro@pogotowiekomputerowe.katowice.pl

  www: www.pogotowiekomputerowe.katowice.pl

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczanie sprzętu IT »

  Zajmujemy się najmem wysokiej jakości sprzętu komputerowego dla firm oraz dla osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz laptopa lub zestawu komputer przenośny, monitor, drukarka - wynajmujemy sprzęt wysokiej jakości. Wynajmij komputer przenośny i nie martw się o naprawę, magazynowanie czy konfigurację komputera - my przygotujemy go dla Ciebie. Jeśli organizujesz targi lub konferencję i zapraszasz dużą ilość gości, umożliwiamy również wynajem skanerów barkodów, ułatwiających sprawdzanie biletów oraz zbierające dane. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem ekranów »

  Zapewniamy profesjonalną obsługę podczas imprez firmowych, eventów czy akcji promocyjnych. Organizujemy i obsługujemy z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i doświadczonej obsługi każdy kongres, sympozjum czy konferencję. Wyposażamy stoiska w nowoczesny i niekonwencjonalny sprzęt multimedialny, dzięki czemu stają się one jeszcze bardziej atrakcyjne i przyciągające uwagę. Oferujemy wynajem ekranów, projektorów, plazm, telebimów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu multimedialnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oparte dużą ilością referencji. SINTEL Multimedia s.c. - ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komputery

Komputery - nowa strona:

Adres: