E-commerce Podkategoria: E-commerce

 • Alkomat dowodowy »

  Alkomaty.org to jeden z naszych sklepów internetowych. W sklepie mogą Państwo kupić alkomaty kieszonkowe, policyjne, barowe oraz dowodowe. Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę pogwarancyjną. Jak powszechnie wiadomo w Polsce kierowca nie może przekroczyć stężenia 0,2 promila alkoholu w e krwi. Stan od 0,2 do 0,5 promila to stan wskazujący na spożycia. Natomiast stan powyżej 0,5 promila to stan nietrzeźwości. Za prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości grozi nam kara do 12 lat pozbawienia wolności. W innych krajach europejskich normy dopuszczalnego stężenia alkoholu różnią się. Najwięcej alkoholu kierowca może mieć w Wielkiej Brytanii 0,8 promila, natomiast w krajach takich jak: Rosja, Litwa czy Ukraina dopuszczalne stężenie alkoholu wynosi 0 promili. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić jeden z wielu alkomatów posegregowanych w tematyczne kategorie. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symulatory »

  Sugeruję Państwu wizytę w specjalizowanej księgarni technicznej, która zawiera szeroką ofertę związaną z symulatorami. Typowe symulatory to urządzenia elektroniczno-mechaniczne, których celem jest zastąpienie drogiego najczęściej oryginalnego urządzenia. Najczęściej spotykaną dziedziną, w której znajdują zastosowanie symulatory jest technika wojskowa. Nikogo nie dziwi nauka pilotów na symulatorach, które jest zdecydowanie bezpieczniejsze niż korzystanie z sprzętu latającego. Innym, typowym zastosowaniem są gry – większość osób, które nie znają gier konsolowych nie zdaje sobie sprawy, że są to również symulatory, chociaż bez typowych urządzeń wykonawczych oraz charakterystycznych urządzeń wejścia-wyjścia, co naturalnie wynika z uniwersalnego przeznaczenia komputerów domowych. Algorytmy wykorzystane w grach są jednak mocno podobne do użytych w prawdziwych symulatorach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizory LED »

  Strona ofertomierz.pl to wyszukiwarka różnego rodzaju asortymentu jaki można kupić w sklepach internetowych. Poza tym w bazie OfertoMierza znajduje się sprzęt AGD czyli zmywarki wolnostojące i do zabudowy, pralki wolnostojące i do zabudowy, okapy kuchenne, piekarniki, odkurzacze czy zlewozmywaki. W Ofertomierzu znajdzie się równierz coś dla pasjonatów fotografii: aparaty i lustrzanki cyfrowe. W bazie ofertomierz.pl są także palmtopy GPS. Reasumując OfertoMierz.pl to wielkie zakupy w jednym miejsu.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drogeria Internetowa »

  Nasza drogeria internetowa www.kosmetic.pl to rozszerzenie działalności dwóch, istniejących na rynku już prawie 20 lat, stacjonarnych sklepów kosmetycznych mieszczących się w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy tylko markowe i oryginalne kosmetyki takich marek jak: L'oreal, Gosh, Dax Cosmetics, Soraya, Lirene i wiele innych. Wysoką jakość naszych usług i zdolność fachowego doradztwa w kwestii doboru kosmetyków gwarantuje Wam posiadany przez nas status Sklepu Klubowego marki Gosh. Jeszcze raz Serdecznie Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominy »

  Prezentowana strona oraz sklep internetowy zarazem - e-kominy.pl, jest witryna specjalistyczną i prezentuje bogatą ofertę systemów do odprowadzania spalin. Intuicyjna nawigacja oraz przyjazny wygląd serwisu pozwala na bezproblemowe wyszukanie potrzebnych nam towarów z oferty, poznać ich cenę jak również specyfikację. Informacje zamieszczone w witrynie są ciągle dodawane oraz aktualizowane. Za serwis odpowiada firma Stamax sp.j. będąca specjalistycznym przedsiębiorstwem handlowo-usługowym. Firma działa od 1998 roku.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Rekord Systemy Informatyczne jest firmą o ogólnopolskim zasięgu zajmującą się produkowanie programów biznesowych. Doświadczenie firmy to już ponad 20 lat, które zaowocowało znakomita renomą. Firma Rekord Systemy Informatyczne zajmuję się produkowaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych, oraz dla jednostek administracyjnych i samorządowych.
  Oprogramowanie komputerowe Rekord ERP to nowoczesne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, posiada wiele modułów, które odpowiednio wspomagają firmę w każdym dziale przedsiębiorstwa, dlatego oprogramowanie firmy Rekord SI jest bardzo uniwersalne, nastawione na ciągły rozwój technologiczny. Oprogramowanie Rekord ERP jest systemem klasy ERP II.
  W dziale administracyjnym firma Rekord posiada system Ratusz - oprogramowanie dla administracji i urzędów, który jest potentatem w Polsce. Aplikacja biznesowa zawiera wszystkie moduły do prawidłowego funkcjonowania instytucji. Warto zauważyć, że budowa systemu odbyło się przy współpracy z pracownikami rządowymi aby jeszcze bardziej dotrzeć do potrzeb klienta.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: E-commerce

E-commerce - nowa strona:

Adres: