CRM Podkategoria: CRM

 • CFMS - System zarządzania materiałami tekstowymi, video, audio. CMS »

  CFMS - system zarządzania treścią dla mediów (CMS), pozwalający na szybkie stworzenie serwisu www, jego aktualizację oraz rozbudowę.
  System można dostosować do wszelakich potrzeb Klienta. Publikowanie oraz edycja: artykułów, newsów, materiałów wideo oraz audio jest łatwe i szybkie, a dzięki intuicyjnemu, łatwemu w obsłudze interfejsowi, użytkownik nie musi znać szczegółów technicznych, czy też jakichkolwiek języków programowania.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • obieg dokumentów »

  Aby obieg dokumentów we własnej firmie był właściwie przeprowadzany, warto wspomnieć o paru istotnych czynnikach. Po pierwszej warto zlikwidować niepraktyczny obieg dokumentów w postaci papierowej, które często w podobnych przypadkach gubią się. Starczy, iż po dostarczeniu do przedsiębiorstwa dokument ten zostanie zarejestrowany, przeskanowany oraz poddany archiwizacji. W takich przypadkach pracownicy mają możliwość używać zeskanowaną wersję dokumentu. Równocześnie jest to istotna oszczędność czasu. Prócz omówionego skanowania dokumentacji, niewątpliwie firma odnajdzie jeszcze sporo rozwiązań.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • crm »

  KOMOPLUS jest dostawcą nowatorskich rozwiązań softwareowych i również usług konsultingowych w rozmiarze rozwiązań it dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Firma posiada w swoim dorobku bezlik dokonanych projektów, z których większa część powstała na potrzeby rozwiązań wspomagających administrowanie procesami przedsiębiorstw naszych Klientów. Wciąż polepszamy swój potencjał poprzez częste intensyfikowanie fachowości naszego zespołu. Poznajemy cele naszych Klientów i dostarczamy rozwiązania, które pozwalają na w pełni europejski rozwój.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CRM Łódź »

  CRM jest systemem zarządzania relacjami z klientami. System CRM stworzony został przez naszych najlepszych specjalistów pomoże zwiększyć produktywność w Twojej firmie! Dzieje się tak dla tego, że wykorzystanie systemu do zarządzania relacjami z klientami wiąże się ze zmianą strategii i filozofii firmy. Ponadto system CRM pomaga ujednolicić wszystkie procesy biznesowe w firmie. Nie czekaj dłużej – pozwól aby CRM firmy IHK pomógł Twojemu przedsiębiorstwu! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zapoznają się Państwo ze specyfikacją naszego systemu CRM, oraz poznają dodatkowe moduły jakie proponujemy do wykorzystania w naszym produkcje. CRM to optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy!

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawostki z neta »

  Portal Newsy z weba to wzorowe źródło ciekawostek z każdego działu z życia. Nasza strona internetowa jest prowadzona przez ekspertów z wielu sektorów. Nasz team jest bardzo zrównoważony. Dzięki temu, artykuły, które wyświetlamy są rzeczowe oraz ciekawe. Mamy duże doświadczenie w moderowaniu portalu internetowego. Administrowaliśmy już wiele witryn z danego działu. Aktualnie pragniemy rozwinąć nasz ogólnotematyczny portal - Newsy z Życia. Wierzymy, że także teraz osiągniemy pełny sukces.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa to temat na topie w dobie nowoczesnych technologii i możliwości. Na przestrzeni ostatnich kilku lat systemy wspomagające przedsiębiorstwa w produkcji ewoluowały i zmieniały się można powiedzieć dostosowały do potrzeb klienta i rynku. Systemy do zarządzania zasobami materiałowymi a więc MRP, następnie ERP aż w końcu doczekaliśmy się nowej klasy systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, są to programy klasy ERP II. Nowoczesna architektura systemów wspomaga przedsiębiorstwa na każdym etapie jego działalności. System Rekord.ERP jest nowoczesnym programem komputerowym do zarządzania i w zaczyny sposób przyczyniania się zwiększenia zysków w firmie. System składa się z wielu modułów odpowiedzialnych za procesy w przedsiębiorstwie, takie jak np: Zakup, Magazyn, Sterowanie Produkcją, Zamówienia Obce. System poprzez wszystkie te moduły łączy się w całość tworząc potężny program zarządzania przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: CRM

CRM - nowa strona:

Adres: