Bazy danych Podkategoria: Bazy danych

 • Sekocenbud »

  W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. Sekocenbud Bazy cenowe. Cennik i opis SEKOCENBUD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzaki i Polskie Znaki »

  Chcę zaprezentować moją stronę internetową na której odnajdziesz niemało publikacji tyczących się zagadnienia polskich znaków oraz krzaków przeto oraz zabezpieczania osCommerce przed włamaniem. Cedzenie znaków alfanumerycznych w standardzie kodowania znaków IEC 8859 stanowiącym ISO-8859-5 to żaden problem z użyciem funkcji php egzystującej łącznie z tablicami z encjami HTML. Istotnym tutorialem jest wyłączenie magic_quotes_gpc na serwerze oraz tworzenie adresów URL ze słowami kluczowymi. Ekonomiczność ma dużo wspólnego także z dokumentami HTML w takim razie ażeby zmniejszyć rozmiar przez kompresję kodu HTML winno się wykorzystać kompresora JavaScript. Polskie znaki w adresach Joomla są nierzadkim kwestią ze względu brak ich obsługi w standardzie. Webmasterzy nie mają pewności jaką rolę spełnia WWW w adresach, natomiast zaprezentowałem przekierowanie 301 na adres z WWW.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • programy Linux »

  Największa polski strona skupiająca ogromne ilości otwartego oprogramowania dla systemu Linux. Tylko u nas znajdziesz otwarte Firewalle, Czytniki RSS, Programy do projektowania CAD, oraz Edytory programistyczne.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • php optymalizacja »

  Zacząłeś niedawno programować? Posiadasz już stronę w języku PHP, ale wydaje Ci się, że działa ona zbyt wolno? Jeśli tak, to trafiłeś na właściwą stronę, która pomoże Ci rozwiązać Twój problem. Poradzimy Ci między innymi, jak osiągnąć przyspieszenie działania skryptu oraz co zrobić, by nie ucierpiała jego czytelność. U nas dowiesz się także, jakie podjąć działania, by optymalizacja języka była skuteczna.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bazy danych

Bazy danych - nowa strona:

Adres: